17
Vélemények, tippek, trükkök, stb...
  • VGQ
    #17
    Hi

    Érdekelne hogy-hogyan lehet végigvinni a 7. pályát,mert nekem sehogysem sikerül.
    A szorost hiába védem be tornyokkal,mert elfogy a köven,és nincs elég eröm a támadáshoz.

    A pálya ugy néz ki,hogy én vagyk a jobb felsö sarokban.Kapásbol az elején betámadnak alulrol,aztán rá egyböl balrol is jön 1 sereg.
    Az ellenfélnek van 2 tábora.jobra lenn(középen) zöldek,balra lenn meg egy oriási sárga bázis!!A rohamokat még állnám,de nemtok nyerni,mert elfogy a kö.

    Esetleg nincs valami cheat hozzá,mint a régihez a "háziko"???
  • justin
    #16
    Igen lehet velem mountolni CD-t meg írni is.
  • justin
    #14
    Alcohol 120%-al.
  • Axon
    #12
    Na ebből a topikból is kettő van......
  • Punker
    #10
    thx
  • neménvoltam
    #9
    warezcenter.cjb.hu
  • Punker
    #8
    linket plz.
  • Axon
    #7
    Azért tűnik olyannak mint egy kiegészítő, mivel tényleg az.
    Teljesen magánkezdeményezésként német srácok csináltak egy kiegészítő kampányt. Ez lett a Parasztlázadás.
    A programban benne van az eredeti Elveszett királyság küldetés is.
    A grafika pedig pont olyan mint az első részben volt, mivel ez az első rész egy plusz kampánnyal kiegészítve.
    Még csak a 4. pályán járok, de összeszedek néhány újdonságot.
    - Grafika: mostmár lehet 1280x1024-es felbontást is választani. Egy jó nagy monitoron több mindent lát az ember, de a szkrollozás baromira lassú pedig egy igazi erőmű van alatta, de ez a programot egy szikrányit sem érdekli.
    - Egységek:
    1. Vasvillás parasztok: Eddig nekem ilyen nem volt, de harcoltak az oldalamon, rettenetesen gyengék, hamar halnak.
    2. Baltás lovas: Az eddigi sima, egyetlen baltával kiképezhető leggyengébb gyalogost lóra ültették. Nem rossz ötlet, ez szinte semmibe sem került a készítőknek. Nagyon gyenge egység, de a ló miatt gyors lett és ráküldhető az íjjászokra. Kiképezni eddig nem tudtam, lehet, hogy csak kapni lehet.
    3. Parittyások: Távolsági harcos, gyenge sebzés. Természetesen ezeket is kapjuk, kiképezni nem lehet, legalább is eddig nem tudtam.
    4. Katapult: Eddig ez a legszimpibb egység. A 4. pálya elején kaptam, még ki sem próbáltam. Lehet, hogy ilyet sem lehet gyártani, csak a küldetésekhez kapjuk. Még a romboló hatását sem tudtam kipróbálni, lehet, hogy csak épületekhez jó, de elképzelhető, hogy a katonákat is lövi. Iszonyúan lassú.
    Eddig ennyi új egységgel találkoztam.
    - Épületek:
    1. Pecás: Tavak mellé érdemes rakni az elején. A legegyszerűbb élelem forrás, de a tavak hamar kimerülnek, ezután már nem fog semmit.
    Értelemszerűen a kajáldában már négyféle élelem van, most is kétfélét esznek mindig adott sorrendben (kenyér-kolbász-bor-hal), így a kenyér fogy el a leghamarabb és a kolbász, néha pedig a borhoz és a halhoz hozzá sem nyúlnak ha az első kettőből megfelelő az ellátás. Viszont úgy vettem észre, hogy ha valaki megeszik kétféle élelmet (mindegy melyiket) akkor teljesen feltöltődik az életereje. Az első részben csak a kenyér-kolbász páros töltötte fel full-ra az életerőt, míg a kenyér-bor vagy kolbász-bor páros valamivel kevesebb életerőt adott. Persze a katonáknak elég egyetlen élelem a teljes feltöltéshez....még szerencse.
  • Punker
    #6
    honnan lehet leszedni?
  • justin
    #5
    Olyan mint egy kiegészítő...
  • DarkHorSe
    #4
    első részhez képest a grafika semmit nem változott ...
  • Coco
    #3
    eléggé rossza grafikája :)
  • neménvoltam
    #2
    warezcenterről le lehet szedni, kicsit gagyi grakika, de teljesen magyar játék.
  • Ch_Slater
    #1
    Még nem jáccottam vele