92
a mai napon ellopták Nokia 8210-esem
  • harcsy
    #92
    Samsungnál majdnem így történik:))
    Ha a nyomkövetőt beállítod, amikor másik kártyát tesznek bele,sms-t küld a kijeölt számra. Kártyát azonnal le lehet tiltani is. Nekem így lett meg a telefonom
  • zoliii
    #91
    Jó lenne, ha lenne olyan szolgáltatás hogy ha ellopják valakinek a telóját, akkor csak küldesz a telóra egy sms-t, és az ellopot telefonban lévő sim kártya összes adatát megkapod emailben, majd a teló lezárja a mobilhálózatait. Így nem tudnák használni a mobilt! :D És nem lehetne kikapcsolni a telefont, miközben folyamosan hív egy létrehozott számot, és bemérik a telefont :D Egy saját mobil hálózaton. A memóriakártya meg hozzáférhetetlenné válna :D
  • spcs
    #90
    1.Be kellene jelenteni a rendőrségre.
    2.Akár a hívószámod alapján a szolgáltató megmondja a telefonod IMEI számát.
    3.Az IMEI szám alapján a szolgáltatók értesítik a rendőrséget, hogy milyen számú és kinek a nevén lévő kártyával használják és persze perce pontosan, hogy mettől-meddig.
  • meno256
    #89

    Sziasztok

    Ha ellopták a telefonom és nem tudom az imei számát, a kereskedő aki eladta nekem meg tudja mondani, hogy a nevemre milyen imei számú teló lett eladva? Kell ilyen nyilvántartást vezetniük? Vagy eszembe jutott még, hogy vajon a szolgáltató regisztrálja-e, hogy egy bizonyos sim kártyájukat milyen imei számú telefonnal használtak és így ők is ki tudnák keresni az imei-t. Félek hogy lustaságból megpróbálnak inkább lekoptatni, ezért jó lenne biztosat tudni.
  • eddy980
    #88
    hello
    ha bejelented hogy ellopták akkor a szolgáltatónál megtudják mondják neked hogy hol használják.erre szolgál pont az emaiszám.nekem sikerült igy visszaszereznem a nokiámat anno 7 éve vagy 8.sok sikert neked is
  • bamart
    #87
  • amiraa
    #86
    Hát eddig velem sem történt semmi ilyesmi..
    És az a legbosszantóbb hogy minidg is nagyon vigyáztam rá,mert tele volt számomra fontos dolgokkal:(:( és akkor este is..de ezek szerint nem eléggé
  • RS
    #85
    Sajnos ilyenek előfordulnak :(
    Engem hál' Istennek nem loptak meg, nem hagytam el semmim (lehető legjobban vigyázok mindenre, vagy a mélyen belső sebre rakom az értékeket, vagy inkább otthon hagyom). Mondjuk tegyük fel ellopnak egy Nokia 3310-et annyira talán nem nagy veszteség, de mondjuk egy Iphone-t vagy Nokia 5800-at lopnak el, hagysz el az már jóval nagyobb probléma, mit anyagi, mint lelki.
  • amiraa
    #84
    Sziasztok!

    Ellopták a telefonom(05.015) Romkertben!!!
    Piros,nokia 5310 xpress music!!!
    Tudom hogy semmi esély h megkerüljön,de ha mégis vki "találkozik" vele,plíííz írjon nekem!!! NAGYON fonotoooooooooooooooos!
    Köszönöm!!!!
  • Borbély István
    #83
    Sziasztok! Elhagytam a telefonom mely kártyafüggetlen sony ericsson K770i! Szerintetek van esély rá hogy bemérjék vagy valahogy visszaszerezzem?
  • YeJoK
    #82
    Ja, és nem 'veszek' hanem vettem de nem tudok mit csinálni mert 2hete lopták el tehát már nem tudom hogy beejelentsem!
    mert ennyi idő alatt simán megváltoztatják(ha lehet)
    Szal erre lennék kiváncsi hogy meg-e lehet vagy nem?
  • YeJoK
    #81
    XD
    Télleg gyors de kevésbé hasznos
    Egyébként Én veszek pénzért!
    De Én azthallotam,hogy nem lehet és mindenhol más és más szal má eléggé kiváncsi vagyok
  • LoDMaSt
    #80
    Ne legyél cigány, vegyél telót pénzért :D
  • YeJoK
    #79
    Hali.
    Télleg lehet megváltoztatni IMEI-t?
    És ha lehet,hogy kell?
    Vagy azt csak a "szakik" tudják?
    Vagy programmal?

    Ha lehet minél gyorsabb választ várok
  • darvy
    #78
    Sziasztok!

    Lehet ma lopták el a GPS-es telefonomat szóval nem olcsó telefonról van szó! Asus p535 pontos nevén...Mindenem meg van hozzá szóval milyen kódot is kell megadom a rendőrségen, hogy be tudják mérni???? Nagyon fontos lenne a válasz minél gyorsabban! Ahova a válaszokat kérem: [email protected]

    Köszönöm előre is: Darvy
  • NessieGraf
    #77
    A telefontolvajok közül kevesen tudják, hogy a készülék megtalálható. Többségük zsebes.
    Ami igazán gáz, mert terjed is, a kórházi teló, pénz, stb.. lopás. Egy módszer az intenzív osztályról:
    - Jaj drágám, de örülök, hogy sikerült a műtéted! Hoztam neked leveskét is, majd megeszed, ha magadhoz térsz!
    Közben párnaigazítás, leveske szekrénybe, mozdítható cuccok el. Apámmal éltem át. Nem esett jól.
  • Szoki333
    #76
    Mi a szar ez a számsor??? Életemben nem hallottam róla...
  • tomigsxr
    #75
    meg kell cáfolnom azokat a kijelentéseket h lopott telót bejelenteni badarás... megtalálják ha megvan az a számsor ami nekem nincs ami olyan mint az ip a gépenknél... havernak 4 hónaap után lett meg a telója
  • tomigsxr
    #74
    Szevasztok! tegnap elhagytam a telómat (sony ericsson k700i) a simet kidobták belőle az biztos! do sok gazdája volt a telónak... nincss meg az a számsor amivel mbe tudja mérni a rendőrség.. máshogy nem tudnám bemérni?
    minden ötlet érdekel!!!
  • Sekler
    #73
    hali én most akarok venni egy használt telefont szervizbe. Biztosra akarok menni hogy nem lopott, hogyan tudok utánna járni? illetve ha bemegyek a szolgáltatomhoz akkor megtudják nekem nézetni hogy nem keresik e a telefont.
    Akármilyen ötlet érdekel, hogyan lehet biztosra menni használt telefon vásárlása esetén.
  • sagjoz
    #72
    Feltöltő kártyás telót meglehet találni vmilyen gprs-es progival vagy valahogy? beérni vmilyen programmal?
  • Tarajos Sül
    #71
    Amugy sikerült beirni a biz.kodomat!

    Ugyhogy szervizre nem kell fizetni!

    Várni kell vele,még "elfelejti"azt hogy 1 más után többször rossz kod volt beirva!
    /amugy nokia 3220 rol van szo/

    1500 Ft kértem a kleptomániás gyerektöl,vettem egy 1000 sim-et,és a kellemetlenségre maradt 500 Ft :))
  • Tarajos Sül
    #70
    Pontosan mit is irjak az emailbe?
  • Tarajos Sül
    #69
    Tudom hogy ez nem elég hogy felfogja ilyet nem szabad!

    De annyira felbaszom az agyát hogy dühében,rámküld jo néhány "pitbullt":)

    Lehet,hogy azt a pénz az alapbeállitás visszaállitására(uj sim-nél kéri a biz.kodot,de ö vagy 100x rossz kodot adott meg,igy,az én kodomat se fogadja el!) elkérem töle,de sztem ugyse adja oda!
  • Googre
    #68
    Tarajos.Keress meg a problémáddal mailben,mert nem is olyan szörnyü a dolog.A gyereknek vezérmü láncot az arcába,a telo adatokat és a pontos prolémát az [email protected] -ra lökjed. Üdv. Ogre
  • izb
    #67
    Mobiltelefont bejelenteni hogy ellopták, egyszerűen badarság.
    Ez olyan kis léptékü dolog,amivel a rendőrök nem foglalkoznak.


  • koTOM
    #66
    Tarajos sül én a helyedben szarrá verettem volna apámmal és még jól be is köptem volna a szüleinek!!!
    Az ilyen csóró fazsoknak jól megkéne szívniuk annyira, hogy ne érje meg mégegyszer lopni!! Nekem is ellopták a k700i-met, mentem vagy 3szor a rendorségre de mindig kitaláltak vmi mást hogy miért nem tudnak semmit csinálni!(1.szor imei szám kellett nekik, aztán 6.10 kor mentem és aztmondták túl késő van már ehhez, másnap meg szülőt kértek a jegyzőkönyvhöz!)
    Én úgy vagyokl vele hogy az összes ilyen fasznak megkéne dögölnie!!!!!!!!!
  • Tarajos Sül
    #65
    Mármint a pénz adta oda egy uj sim kártyára,de igyis bevolt állitva a telomon a biztonsági kod,ha egy uj simet raknak bele kérje a kodot!

    Most annak a köcsögnek köszönhetöen vihetem el a telomat a szervizbe hogy állitsák vissza az alapbeállitást,mert annyit ütötte be rosszul a kodot hogy már nem hajlandó elfogadni a rendes biz,kodot!

    Ráadásul a visszaállitás költségét is nekem kell fizetni,nem megyek el hozzá elkérni a pénzt pedig megérdemelné!
  • Tarajos Sül
    #64
    Az eggyik tapasztalatom és ha vki ilyen történik:

    Odaadtam egy régi ""havernak"" a telomat,hogy nézze meg mit tud a telo!(van-e infrája stb)ott voltam mellete pedig
    Kértem vissza,azt mondta odaadta egy másik gyereknek!

    Hosszu idön át könyörögtem hogy adja vissza!

    Elmentem haza,a telefonomrol meg nem tudtam,hogy hol van!:((

    A faterommal elmentem annak a gyereknek a lakására,akinek odaadtam a telom,hogy részletesebben megkérdezzük kinek,hogy adta oda a telom!

    Azt mondta elmegyünk ahhoz a gyerekhez,akinek odaadta a telom!

    Egy pár sarokkal odébb odaadta a telefonom az,akinek a legelején odaadtam!
    Kérte ne köpjük be a szüleinél,és vett nekem egy uj simet,mert az elözött összetörte!

  • Tarajos Sül
    #63
    Madmaxx:Az a véleményem,hogy elég gyökér vagy!!!!!!!!!!!!

    Más szenved,te meg jopofizol!
  • datango
    #62
    áh
  • Ryle
    #61
    ha nekem elakarnák lopni valamim és rajtakapnám nemtenné zsebre amit kap
  • datango
    #60
    privizzunk már lécci! :)
  • Mike at home
    #59
    az ilyen embereknek, mint ti, bortonben a helyuk
  • datango
    #58
    sajnos ezzért nem jó jót tenni másnak :( én is jártam már így ... nemhogy megköszönte volna még jol leszidott.. (akkor megfogadtam valamit..! :) )
  • cSuwwi
    #57
    ehh.

    ott basztam volna a földhöz, a tulaj orra előtt, mondván, bocs, ellopták. (hálátlan kis köcsögök) :/
  • maxtor
    #56
    Kedves Bajtars!
    Aterzem a fajdalmadat.Amikor az enyemet loptak el akkor......
    nem is tudom hogy irjam le azt a hetet amit a keresessel toltottem.
    Eloszor rendorseg ott semmi.Letiltottak a telefont.
    Ezt nem is tudom mit jelenthet:tudjak hasznalni vagy nem?
    Mert ha nem is tudjak hasznalni akkor be merni se lehet elvileg.
    Rendor alig mondott biztatot.
    Plakatolgattam a suliban.Az egyetlen biztato jel az volt hogy VKI eltuntette a plakatokat.
    Kerestem mindenfele mobilos szakit hogy tudna e segiteni,probaltam lefizetni a pannonos de nem sikerult
    Az a telefon nagyon draga volt amikor vettem es nem vettem masokat csak iden szeptemberben.
    Most mar biztonsagi kod rajta hat ha jelent vmit ha ellopjak
    Ez a tortenet kb masfel eve esett meg velem.
  • Vlala #55
    A múlt évben találtam egy 5110-est, bekapcsolva, nemrég veszíthették el. Felhívtam az első számot, és megkérdeztem, hogy kié. Név, cím birtokában elmentem (értsd: házhoz szállítottam - én balek) a telefont, "köszönöm" helyett "mennyit beszéltél le róla?Kifizeted, vagy meghalsz!" volt a válasz.
  • JooTomy
    #54
    Sziasztok!

    Nemrég ellopták kártyafüggetlen SE-p900as mobilomat. Elmentem pannonhoz h megtudjam h működik az imei szám alapján való bemérés. Nemlettem okosabb... Aztmondta srác h bírósági végzés szügséges hozzá stb.stb... Akinek van 1-2 okos ötlete mit is lenne érdemes tennem az pls üzenjen.

    [email protected]
  • salesmanager
    #53
    Sziasztok!

    Ellopták a telefonomat, és dominó volt benne, ami nem a nevemen van, ezért nem tudom letiltani. A tulajt sem tudom elérni.
    Hogy tudok sms-el vagy akármivel kellemetlenkedni a használójának. (Kb 20.000 Ft van még a kártyán)

    Salesmanager
    [email protected]