584
Worms 3D
  • Messi940
    #584
    Hy !

    A 3D-s Worms sorozatokat valahogy nem szereti a gépem...

    Megvolt már a Worms 4 Mayhem, és a Worms 3D eredetiben, és letöltött verzióban egyaránt, de a játékot ahogy feltelepítem, egyből lefagy, és kidob a játékból hibaüzenettel.Régebben (kb 3éve) működött a Worms 3D, és már 1 éve nem indul el. Mi lehet a gond ?
  • augusz23
    #583
    senki? mindegy, úgy tűnik ide már rajtam kívül senki nem ír.
  • augusz23
    #582
    demót akartam írni
  • augusz23
    #581
    Helló mindenkinek

    Nem tudja valaki, hogy honnan lehet a teljes játékot letölteni? Én csak a domót találtam meg.
  • Lorant999
    #580
    msn : [email protected]
  • Lorant999
    #579
    hi! a demoja van meg jól megy meg minden de az egér érzékeny nagyony , játszhatatlan majdnem
  • #578
    csáó!
    hol lehet megtalálni a billentyűzet meg az egér beállitásait?
  • LBALÁZS28
    #577
    Hi!
    Megtudnátok mondani honnan tudok letölteni cracket?
    Köszi Balázs
  • Eisenhauer
    #576
    Sziasztok!
    Az a problémám, h letöltöttem a gamet, installáltam, crackeltem, kiválasztottam a felbontást, a CD 1 és a CD 2 benne van a deamonban, erre:
    Wrong disc inserted!
  • zslevi
    #575
    sziasztok!
    Valaki help nagyon felidegesitett hogy nem talalom a felbontas beallitasat... Se a worms forts under siege se ebbe, valaki tud segiteni?
  • Patar
    #574
    Sziasztok!Lenne egy kérdésem(a worms 3dről lesz szó).Valaki nem tudja megmondani hogy kell tovább vinni azt a küldetést, amikor elkell altatni 1 "férget".Vagy tudnátok olyan oldalt ahol végig játszást szedhetnék le?Elöre is kösz.
  • Atesz91
    #573
    Ugyanez a bajom de ide már senki se néz, cseszhetem pedig jó game.
  • joenka
    #572
    vagyis a service patch 2-t raktam fel. nem tudom, hogy van-e különbség, szóval inkább szóltam
  • joenka
    #571
    Sziasztok! Segítség kéne. Valamiért nem magy a játék. Installáltam, crackeltem, nem ment. Leszedtem a Service Pack 2-t. Felraktam, crackeltem és még most sem megy. Vagyis elindul, elmegy egészen a loading feliratig, aztán kilép. Lehet, hogy a géppel van a baj, mert a worms 4 mayhem sem megy rajta, de szeretnék minden lehetőségen végigmenni. Hátha valahogy sikerül. Szerintetek? (előre is kösz)
  • Atesz91
    #570
    Pls. írjatok letöltött Worms Forts-om van, de amikor krekkeltem és lépnék be a gomblenyomás után kilép. Mitől van ez? Hol tudom megnézni, hogy van e a gépemen OpenGL 1.4?
  • Gazsa
    #569
    Helló! Valaki el tudja magyarázni, hogyan kell a Worms Armageddonnal neten játszani? KIöszönöm.
  • a3a
    #568
    nem tudnátok segíteni? a játék nem akar elindulni,pedig régebben működött.
  • akyyy
    #567
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    wanaddon fent van

    http://forum.sg.hu/listazas.php3?azonosito=bdwteam&id=1104682348

    itt vannak rá jelszavak.

  • szilviii
    #566
    Sziasztok!
    Valaki meg tudná nekem mondani honnan tudnám letölteni a játékot. Megvolt, csak vírusos lett a gépem , és nagyon kellene.
    Előre is köszi
  • akyyy
    #565
    help. valami ufos pályán vagyok ahol a hajójuk elszívja az áramot, vagymi.

    kinyirtam őket, és tapsotl a kukacom, de kimenve a menübe nem adja tovább a küldetéseket. csak ennyi van, vagy vmi hülye bug???
  • akyyy
    #564
    elakadtam plz help.

    mikor a kukacok egy szigetet leltek, közepén egy wormsel egy rágott almán, ahol van egy láda és azt kell megszerezni:S

    de nincs semmi fegyverem, azt írja szerezzek hátrakétát, szereztim is kemény 1 egységgel, ami semmire sem jó. a középső kukac onnan fentről meg simán kinyir shotgunokkal:(
  • Balumann
    #563
    Nagyon nehéz lenne beírni a google-be hogy Worms 3D savegame például?
    link. kemény 5 másodperc volt megtalálni google-val, ehelyett itt vártok mentésekre...
  • Bmark
    #562
    Valakit megkérhetekek hogy küldjön egy végigjátszott mentélst ahol minden fegyver megvan? Nagyon hálás lennék.... [email protected]
    ELŐRE IS KÖSZI!!!
  • Count Drakula
    #561
    hy! ha vkinek van vmi jó mentése a Worms 3D-hez vagy a Worms Forts:Under Siegéhez az pls küldje el e-mailben.előre is köszi



    e-mail címem:[email protected]
  • akyyy
    #560
    töls le a magyarítást.
  • Attila 007
    #559
    Üdv mindenkinek, Én elakadtam a Vidámparkos pályánál, itt mit kell csinálni mert állandóan szétlőnek, ezt irja: "After a fun day at the fair you can't just slink away without paying!These disgruntled carnival folk are shrewd dreed, and don't take kindly to freeloaders!The cost of each attraction in one land mine. Collect the crates and drop the payment at each individual ticket booth. The ride owners aren't going to let you go until they've been paid!" Aki esetleg végigtolta és tudna segíteni ennél a résznél mit kell csinálni annak nagyon megköszönném. SIEG
  • Basa Tamás
    #558
    Ott lesz egy olyan hogy search GameCopyWorld:Ide ird Worms3D crack
  • Basa Tamás
    #557
    Menny erre az oldalra Nicknamexxx:GameCopyWorld
  • Nicknamexxx
    #556
  • Nicknamexxx
    #555
    Tud vki craket Worms 3D-hez? plz nagyon kéne:S
  • Basa Tamás
    #554
    Csá mindenki!!!
    Látom kéne a Worms 3D magyarítása.
    Innen leszedhetitek:www.GameHunter.hu
  • sebtib
    #553
    Hogyan kell beállítani a Game Spy Arcade-ot,hogy játszhassak máokkal.
  • fingi22
    #552
    már mint nem engedi a creckelést! Nem engedi hogy felülírjam!
  • fingi22
    #551
    Meg van creckelve
  • fingi22
    #550
  • Colton
    #549
    Carckeld Meg!
  • fingi22
    #548
    Valaki!
  • fingi22
    #547
    Választ akarok!
  • fingi22
    #546
    Nekem mikor elindítom a játékot kírja hogy: Wrong disck insewrted Mit tegyek hogy megjavuljon?
  • a3a
    #545
    ha a cracket bemásolod a játék főkönyvtárába akkor nem fog lefagyni nálam legalábbis így sikerült(ja és cd sem kell hozzá(