411
Kicsit elngondolkodva azon, mi hangzott el a filmben, egy furcsa összefüggésre jöttem rá.
  • Calver
    #225

    no comment
  • SoDI---
    #224
    Jaaaaaaaaaaaj.
    De szeretem ilyenkor érezni, amint a szellemi fölényem tényként tör a felszínre!
  • Calver
    #223
    Esküszöm itt fetrengek a röhögéstől, ez a második legjobb topic az osztálykirándulás után!
  • Blasta
    #222
    Nem vagyunk civilizáltak! Szar nekünk! Csá!
  • SoDI---
    #221
    Bizony, bizony!
    Minél vulgárisabban kurvaanyázó a hangulat, és annál határozottabban megyek a másik oldal felé :-) Ha pedig erre szintén kocsmai szennyes szájúság, és alantas plebsz-tempó a válasz, az csupán az állításaimat igazolja :-)
  • Calver
    #220
    Váááá! Ez valami iszonyat nagy szöveg! Szerintem 5 háztömbbel odébb lehet hallani a ceruza surrogását, ahogy Mortét megszégyenítő módon és sebességgel jegyzetelek a koponyámban! Inkább lementem vinyóra! Ennek a hozzászólásnak MEG KELL MARADNIA az utókor számára!
  • SoDI---
    #219
    Á, hülye script.
    Bocs
  • SoDI---
    #218
    Már nem genetikai vonatkozásban (mielőtt valaki félreérti), hanem magatartás szempontjából...
  • SoDI---
    #217
    Már nem genetikai vonatkozásban (mielőtt valaki félreérti), hanem magatartás szempontjából...
  • SoDI---
    #216
    Te itt ne próbálkozz semmivel...

    Ejjj ejjj.
    Valakit nyilvánvalóan faji alapon értintett érzékenyen egy-két korábbi megjegyzésem. Én természetesen meg tudom érteni, ha egyesekben kisebbségi érzéseket, és dühítő kollektív bűntudatot ébreszt az igazság némely témában, de ha ez bármilyen alapvető szinten is átszivárog ide a polfórumból, akkor az onnantól már valami nagyon beteges lelkület bizonyítéka.
    Ha ideológiai, vagy mélyebb alapokon nyugvó fröcsögéseiteket vissza tudnátok szorítani a polfórum keretei közé (ahova való), az szerintem a legelemibb szinten elvárható civilizáltság bizonyítéka lenne.

    Részemről ettől a pillanattól kezdve leteszek arról, hogy a pólfórumon kívül bármilyen olyan dolgot megfogalmazzak, ami ott elhangzottakkal kapcsolatos, és mivel ennek betartása alapvető annak érdekében, hogy ne legyen szó a fórumban mindenhol mindenről; szeretném ha az állatias ösztönrohamokat kicsit visszább fognátok.

    Legalább minimális erőfeszítéseket tegyetek annak érdekében, hogy látszódjon, majdnem olyan távol álltok a csimpánzoktól, mint én!

    Köszönöm.
  • SoDI---
    #215
    Na szal az Orákulum az oka a Mátrixban fellelhető minden szevedésnek; az Építő második, és Smith első részben elhangzott szavai alapján, vagy sem?
  • SoDI---
    #214
    He?
  • Blasta
    #213
    Te itt ne próbálkozz semmivel...
  • SoDI---
    #212
    Na jó, akkor ismét megpróbálkozom valami normális hangvétellel, mert ez tegnap éjjel teljesen kudarcba fulladt.

    Már írtam, de leírom még egyszer, mi a Topic témája.

    Az első részben Smith a legelső Mátrix összeomlásának okát az emberi szenvedés hiányában jelölte meg. A második részben az Építő szavaiból kiderül, hogy a rendszer széles körű elfogadásának módját az Orákulum dolgozta ki egészen véletlenül.
    Az Orákulumnak köszönhető ezek szerint minden szevedés a Mátrixban? Ez ha jól értem, azt jelentheti, hogy az Orákulum azért lett rendszerfüggetlen szakadár, mert vezekelni akar ezért a bűnért.

    Szerintetek?
  • K.András
    #210
    "Tom Cruiseról"
    Azért ehez tényleg fejlett ego kell, egy ilyen szörnyü kép után még egy filmsztárhoz hasonlitja magát, vicc, komolyan...
  • ko_vee
    #209
  • Galy
    #208
    MIRE JÖTTÉL RÁ SODI???

    :-D

    ...mert ez eddig nem hangzott el...
  • Blasta
    #207
    Erre ne számíts!
    Húzz vissza a pol-ba! Máshol nem tűrünk meg!
  • Blasta
    #206
    Mondom én, hogy buzi!
    Folyton ezt csinálja! Valaki berakja az ocsmány, full homo képét egy topikba, és egyből küldi a többit utána!
    SODI SZIVEM! FOGD FEL, HOGY NEKÜNK NEM TETSZEL!!!!!


  • PResident Evil
    #205
    grics :DDDD
  • Calver
    #204
    Inkább gnómja nem?
  • PResident Evil
    #203
    ott a pont :DDD esetleg leánya ???
  • PResident Evil
    #201
    ehhh... ez is a sztárolás része :DDDD
  • SoDI---
    #200
    Elemi udvariasság megköveteli, hogy még a csatatér közepén is tisztelettel kommunikáljak a puska másik végén toporgó katonával, úgyhogy további jó beszélgetést, és kellemes álmokat mindenkinek!
  • SoDI---
    #199
    Sztárolod itt magad! :(

    Sajnos nem én hoztam szóba magamat.
    Én ilyet sose teszek.

    Majd reggelre elül a por, és lehet ismét normálisan visszakanyarodni a témához.

    Előbb már nem látok rá esélyt, én legalábbis most aludni térek...
  • PResident Evil
    #198
    pontosan... erre ment ki az egész...
    de majd megnézzük a filmet és akkor értelmesebbet szólunk hozzá...
  • PResident Evil
    #196
    azé :DDD
  • SoDI---
    #195
    Ha ha ha
  • PResident Evil
    #194
    a külömbség nem látható :DDD
  • SoDI---
    #193
    ez is te vagy...

    Az, hogy rólam készült, még nem azonos azzal, hogy én vagyok. :)
  • PResident Evil
    #192
    szintúgy...

    akkor beszéljétek meg ezt a szörnyű problémát !!!
  • SoDI---
    #191
    mint aki befingott

    Mint aki szemtanúja közvetlen közelről annak, amint egy kedves, jóravaló békés embert síró kisgyermekei mellől tuszkolnak erőszakos állatok egy kocsiba éppen.
    Arról nem is beszélve, hogy még Tom Cruiseról is készíthető megfelelő szögből, optikával, és pillanatban olyan felvétel, ami egy montázsolt viccre hajaz leginkább.
    Ennek a visszataszító förtelemnek is hasonló a története. Ilyen egyszerű.

    Ha már valaki más megtette, én is beillesztenék néhány képet magamról.
  • Calver
    #190
    Na mentem
  • PResident Evil
    #189
    pontosan !!!
  • Calver
    #188
    Jujj de kegyetlen volt! Gratula!
  • PResident Evil
    #187
    nem baj, nem kell a duma... ez is te vagy...
  • SoDI---
    #185
    Ez a kurva kép még csak nem is hasonlít rám. Valóban rólam készült, azonban a legkevésbé se igazságos a legrosszabb oldalról, és pont abban a pillanatban lekapni az embert, amikor valami különösen felháborító dolog történik a közvetlen közelében.
    Baromi szar, de a dolog hasonlatos ahhoz, amikor néhány elferdült idióta egy utolsó, undorító cigányként igyekszik Orbán Viktort megörökíteni. A fényképezés végeredménye ugyanannyira indíték kérdése, mint a festészeté.
  • PResident Evil
    #184
    ehhh... igazság !!! ott van a pont !!!

  • PResident Evil
    #182
    nocsak nocsak !! a civilizáltság undorító ??? :D
  • Calver
    #180
    Telibe!