10747
Bajnokok Ligája
  • zaki
    #55
    kicsit kanyarodjunk már vissza a témához...
  • I.C.ram
    #54
    Nem értem miért pénzelik a magyar focit, hizs nncs értelme! Én egy kumila forintot nem adnék nekik, mjad ha bizonyítottak, majd akkor. Inkább nyomatnám a siekres magyar sportokba a még több pénzt, hogy a bajnokoknak ne érdje meg külföldre menni, és más külföldi csapatoknal learatni a babérokat.
  • zaki
    #53
    sorry...
  • FREAK
    #52
    én?? amikor fociztam, kapus voltam :D

    mondjuk az se mindig vicces, télen a melegítésnél csurom víz meg hó lettem, és úgy állni 100 percen át...... szarrá fagytam
  • FREAK
    #51
    szimulálnak

    a külföldiek meg komoly vagyonokat kapnak ilyenkor csak az a baj, hogy vereség esetén is.... ez ölte meg a focit
  • Petyus_
    #50
    Hát ha az ilyen egyszerű miért nem csinálod utánuk? ^.^
  • KG21
    #49
    megelőztél
  • zaki
    #48
    tatok=tartok
  • KG21
    #47
    Akkor még mindig azt a meccset néznénk:)
  • zaki
    #46
    attól tatok, hogy akkor ez a meccs még mindig menne
  • Nyiri
    #45
    Freak: a magyarok igy is tul vannak fizetve es mar 5 perc mulva le kell vinni oket a palyarol szivelegtelenseg miatt.
  • FREAK
    #44
    szegények, pár millió szaros dollárért futniuk kell.... :)
  • Buddy
    #43
    akkor legyen nhl-es stilus.....addig hosszabbitanak, amig gol nem szuletik
  • Petyus_
    #42
    Ez igaz de máshogy hogy lehetne eldönteni? A megismételt meccs az mégrosszabb, és egy focistának már így is embertelen 120 percet hajtani látod hogy megkészülnek a végére.
  • Petyus_
    #41
    Ja de annyira lehet látni előtte hogy berúgja-e.. én az összest megjósoltam kivéve szegény Monterot róla nem gondoltam volna hogy így összezuhan a végére.
  • FREAK
    #40
    néha jó, de nagyon öli a sportot ilyen szinten

    számomra a legborzalmasabb a 94-es világkupa volt, amikor a hótt szar brazilok így nyertek, pedig nem érdemelték meg

    szal ez gáz, azért egy gólt ilyen szinten illene lőni
  • KG21
    #39
    Jó ez a tizirúgás! Én, mint semleges néző kifejezetten szeretem. Jó nézni ahogy néhányan az idegösszeroppanás szélén állnak.
  • Petyus_
    #38
    Hála a Jóistennek! :)))
  • Petyus_
    #37
    MIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIILANNNNN!!!

    DIDA és SEVCSI az ISTENEK!!! :)
  • FREAK
    #36
    nem, de lenne a 11-esnél izgalmasabb és igazságosabb formája is a befejezésnek

    pl. első gólig kapus nélkül vagy mittomén, akármi :D csak akciógól legyen
  • KG21
    #35
    Döntsenek inkább pénzfeldobással?
  • zaki
    #34
    hát bazzeg, most tök szomorú vagyok, jobban izgultam a 11-esek alatt, mint a játékosok, erre kikapott a Juve...
  • FREAK
    #33
    eltörölhetnék már a 11-eseket döntőkön....
  • FREAK
    #32
    jippiiiiiiii :DD
  • Mr.Macho
    #31
    GYŐZELEEEEEM :)
  • dikki*yysw
    #30
    Mondtam :)
  • dikki*yysw
    #29
    Sztem Milan nyer.
    Olyan gáz a 11-es. Legyen inkább még egy döntő :)
  • Cepheus
    #28
    Lassan itt a rendes játékidő vége, és eddig az történik amit megjósoltam.HALA MADRID!!!
  • Punker
    #27
    de nem is jó....... :)
  • zaki
    #26
    nem rossz a meccs...
  • Davidus
    #25
    Hm lehet hogy mégis jo lesz a meccs:)
  • Davidus
    #24
    2 olasz csapat:( Ennél rosszabb döntőt el se tudok képzelni. Szét fogják bekkelni az agyukat. Hu de jo meccs lesz.
  • zaki
    #23
    nemsokára kezdődik a döntő
  • zaki
    #21
    na végre, mindjárt itt a BL döntő
  • zaki
    #20
    ma nyert a Juve 4-3-ra egy rohadt jó meccsen a Chievo ellen, a Milan pedig kikapott 4-2-re Piacenzában. a Juve eléggé tartalékosan állt ki, de a Milan-ba olyanok játszottak, hogy még a nevüket se hallottam
  • zaki
    #17
    de azért van a Juvénak egy Zalayeta-ja, úgyhogy nem lesz baj...
  • BADE
    #16
    3:0 lesz a Juvénak!
    Alex,Trezegol és Davids is betalál!
    Forza Juve!
  • krob
    #15
    Háááát nem tom!
    Ez az olasz foci dolog is elég fura, én pl. szeretem. Szerintem a legszebb foci a spanyol bajnokságban van. De !!! az angol foci a másik véglet, ugyanis szinte soha nem látok középpályás játékot, küzdelmet. Persze izgalmas is lehet, de szinte átugorják a középpályát és csak csatárok, meg védők vannak a pályán. Na ez pl. nekem egyáltalán nem fekszik!
    Hajrá Juve! Remélem jó stoplit tesznek fel, és nem lesz olyan "jégrevű", mint amit a Camoranesi csinált Madridban, meg az összes többi Barcelonában. :) nagyon röhögtem szegényeken, nem tellik rendes csukára
  • Buddy
    #14
    rendes játékidőben : 5-5
    hosszabítás /első/ : 6-6
    hosszabítás 6második/ : 8-8
    tizenegyeseket reggel 7.18-ig rugdosva : 512-511 a juve javára
  • Z
    #13
    Pedig tudnak élvezetes focit nyújtani a digók is. csak alapból nem ezt nyújtják a bajnokságban, ezt sajna általában átviszik a nemzetközi porondra is, ami miatt sokan fikázzák őket.

    Szerintem a Juve igenis jól játszott a Madrid ellen, de ha Macsó Lajos bebünteti a 11-est, akkor nagyon durván jó lett volna a vége.

    A másik ágat sajnáltam, mert ott az inter helyett a valancia-nak kellett volna játszani...

    Ja, és Nedved a legjobb!!!