10747
Bajnokok Ligája
  • zaki
    #97
    én meg elaludtam a 2. félidő elején... lemaradtam valamiről?
  • Buddy
    #96
    hát nyerhetett volna bárki....a real gyenge volt
  • mikike
    #95
    ennyit a 3-0ról
  • mikike
    #94
    ilic jó nagy balfasz
  • zaki
    #93
    bazzeg, szánalmas ez a műsorvezető csávó, minimum fejbe lőném
  • mikike
    #92
    ennek a szabó tamásnak ki mondta, hogy a médiában dolgozzon?
  • zaki
    #91
    Partizan - Real 0-3 Ronaldo mesterhármasával
  • zaki
    #90
    akkor nem vágom
  • Buddy
    #89
    hmmm....azért a meccsen telt ház volt......ami az érdeklődést illeti......meg ez nem olyan, hogy adom, ha akarom....ez szerződéses cucc
  • zaki
    #88
    lehet, nem volt akkora az érdeklődés... vagy nem tudom, fogalmam sincs...
  • Buddy
    #87
    jaja.....de pl. a német közvetítéseknél mindig az a pláne, hogy egy csapat mindig játszik szerdán, és azt szokta régen az rtl adni.....a sat1 nem tudom, most miért nem adta a Stuttgart-Panathi meccset......pedig a múltkori Stuttgart-MU meccset adták...
  • zaki
    #86
    fogalmam sincs, nem szoktam nézni a németeken a focit. bazz Szabics nagyon jó formában van, egy gyönyörűszép gólt fejelt, láttad az összefoglalót, nem?
  • Buddy
    #85
    hát igen, ez jobb ötlet

    a sat1 miért nem adott most bl-meccset?
  • zaki
    #84
    vagy inkább csinálnák úgy mint az 1esen régebben: lenyomták a meccset, előtte 5 perc bevezető, meccs után megmutatják a helyzeteket, meg a többi meccs góljait, oszt vége a műsornak
  • zaki
    #83
    a Sport 1 a király: nem nyalják ki egymás seggét, nem eröltetik azt a szar elemzést, stb...
  • Buddy
    #82
    egyetértek....ez a gyerekes meccsek előtti-utáni okoskodás nagyon gyógypedagógia szintű
  • zaki
    #81
    annyira idegesítő a viasat3-o nez a buzi műsorvezető, meg a "szakértő" is halálra idegesít (Bánfi), Bodnár Gyuri is a faszér okoskodik, menjen inkább el a 2. osztályba edzősködni
  • Buddy
    #80
    nemreg meg csak ilyen rosenborgot vagy croatia zagrebet kellett megverni a bejutasert...most ezek a csapatok BEUGROK a harmadik korhoz....tehat semmi esely

    /leforditva : a masodik korben csoda kell a tuljutashoz, a harmadik korben pedig vagy ketszer akkora csoda a bejutashoz, mindez ket meccsen at......na csodak pedig nincsenek/
  • Buddy
    #79
    egyebkent nem jo otlet, mert igy nem lehet novelni az uefa-koefficiens pontaranyunkat...:(
  • Buddy
    #78
    gyonyoru lesz a bl-unk jovore: 300 mtk-nezo, meg mondjuk 8000 horvat.....:)
  • [Jakuza]
    #77
    Elmondom neked.
    Kiesik, hogy orom lesz nezni.
    A szerencsere nem lehet kartyavarat epiteni.
    A kulfoldi csapatok nem lesznek annyira nagyvonaluak, mint az FTC, hogy 3 forduloval a a bajnoksag vege elott elkezdik magukat unnepelni.
    Idejonnek, jol megtomik a libasokat aztan majd rohognek egyet, hogy ez meg milyen csapat volt, akinek a 11 labdarugojabol 11 egyeneset se tud belerugni a labdaba.
  • zaki
    #76
    én is ilyesmire gondoltam, de majd csak a 2. körben fog csatlakozni a selejtezőkhöz az MTK
  • a.carkey
    #75
    Egy kiesésre az első körben? (Pl.)
  • zaki
    #74
    na, kíváncsi vagyok az MTK-ra, mire lesz képes a Bl-ben...pontosabban a selejtezőkben
  • zaki
    #73
    inkább úgy kellett volna fogalmaznom, hogy egy kicsit jobbá tette volna
  • a.carkey
    #72
    Nem lett volna ... :(
  • zaki
    #71
    amikor a Manchester Bl győztes lett (1999), ott akkor Bayern München - Dinamo Kijev meccs volt az elődöntőben. Ha jól emléxem, akkor idegenben lőtt góllal jutott tovább a Bayern. Hát nem kicsit tette volna jobbá a labdarúgást, ha mondjuk a Dinamo Kijev lett volna a BL győztes
  • [Jakuza]
    #70
    Ja es a 3 sztarcsapat bucsuztatta a szegeny kiscsapat Bayernt. :)
    Alapbol nem vagyok karorvendo, de ott ugy rohogtem, hogy alig kaptam levegot.
  • a.carkey
    #69
    Azért néha összesorsolják őket, mint az idén is a Bayernt 3 nagycsapattal az elején ... ;)
  • a.carkey
    #68
    Erre nem emlékszem. :(
    Lehet viszont, hogy azért fújta le, mert a "srác" - (C) Vitár Róbert - saját magát futtatta lesre ... :)
  • [Jakuza]
    #67
    En leginkabb a kupasorsolasokat , tartom egy pofatlan dolognak.
    Hogy lehet az, hogy allandoan a nagy csapatok jatszak a 2. meccseket hazai palyan ?
    Nehogy mar az 50-50%os esely ennyire leszukuljon, hogy allandoan 95-5% a nagy csapatok javara.
    Amugy ezert rohogtem a VBn amikor lattam, hogy vegre megkapjak a nagycsapatok is pofont a Del-Korea ellen.
    Annyiszor kellett nekunk ezt elszenvednunk nagycsapatok ellen a nyilvanos csalast, hogy ok mar ezt egyszeruen termeszetesnek veszik a kiscsapatok ellen.
    Na most meg felvoltak haborodva , hogy ez hogyan lehetseges.
    Hat igy. Es megkell hogy sokkal szivesebben emlexem a tavalyi UEFA kupa dontore, mert ezerszer jobb meccs volt mint az idei meg tavalyi BEK donto.
    Ja a csalassal kapcsolatban meg valami.
    3 evvel ezelott, olyat lattam , hogy egyszeruen nem hittem a szememnek
    A Bayern jatszott hazai palyan a selejtezoben egy Spanyol csapattal ,(sajnos a nevere nem emlexem).
    Szoval rendes jatekidoben 2:2 ami a csoportkorbol valo tovabbjutasat jelentette a Bayernek.
    A jatekvezeto 4 perc hosszabbitast jelzett, amikor a 90.perc 30. masodperceben a felpalya mogul kiugorva egy az egybe vezette ra a Kahnra a 16osnal jobbra eltolta mellette a labdat es ekkor a jatekvezeto lefujta a merkozest mielott meg az ures kapuba tovabbithatta volna a labdat.
    Igy a Bayern megmenekult a kiesestol.
    Szal ennyit a meccsek elott lobogtatott Fair Play szabalyrol.

  • a.carkey
    #66
    "Aztán még egyszer szoptak keleti ellen nyugati csapatok a BEK-ben"
    Itt a Crvena Zvezda - Marseille meccsre gondolok, ahol a Zvezda 5-3-ra győzött tizenegyesekkel (Red Star Belgrade-nak nevezték el az angolszászok, mert nem tudták kimondani a nevét :), bár azok más K-EU-i névvel is problémáznak: "Kiprics Jozef" volt a kedvencem :) -> Lehet, hogy ezért nincs K-EU-i csapat, hogy ne ki tudják a britek mondani a neveket :) -> :( ).
  • a.carkey
    #65
    Nem tudom, hogy láttátok-e a Dukadam interjút a S1-en, de ott is elmondta, hogy amikor a Steaua nyert, szóba se álltak velük. Mindenki a Barcát akarta győztesnek, erre a bajszos megfogott 4 tizenegyest. Aztán még egyszer szoptak keleti ellen nyugati csapatok a BEK-ben, a Vidi is UEFA döntős volt előtte és a Realt is megverte, a szovjetek EB döntősök voltak. Esküszöm, a "Mi adjuk a pénzt bele és ezt elviszik a kelet-európaiak: nem hagyhatjuk" elv miatt jött létre a fixre biztos BL. Más oka kevés volt. Itt is be-be csúszhat egy K-EU-i negyeddöntős, de max csak az. Ha esetleg még áll több K-EU-i csapat a tél után is, izibe megveszik a játékosait még télen. Ott a pénz megtehetik. Aztán olyanokat pihentetnek a kispadon, mint pl. Rivaldo ... "A gécík!"
    :( Szomorú!
  • zaki
    #64
    igazad van
  • [Jakuza]
    #63
    Mindenki tudja, hogy mar regen nem Bajnokok Ligajanak kene hivni ezt a Bajnoksagot.
    Gyakorlatilag csak a mezonyt szakitjak szet nagy es kis csapatokra.
    Amikor 6 OLasz , Spanyol Angol csapat indulhat a kis csapatoknak semmi eselyuk penzt keresni.
    Az elmelet meg jo volt amikor arra blaziroztak, hogy a bajnokok indulhatnak egyes bajnoksagokbol.
    De most a kis csapatoknak meg a 32 koze is annyira nehez bejutni, hogy alig-alig latunk ilyeneket.
    2 selejtezo kor gyakorlatilag eselytelenne teszi a kiscsapatokat.
    Es raadasul hiaba mondjak hogy , partatlan sorsolas, amikor csak azt latom , hogy ilyenkor a nagycsapat jatsza allandoan a 2. merkozest hazai palyan, meg jobban megszurve az eselyt a bravurra.
    Tudom hogy az UEFAnak, Fifanak es a tovabbi szovetsegeknek a nagycsapatok hozzak a nagy penzeket, azert egy kicsit viccesnek tarom, hogy a kiscsapatokat gyakorlatilag kiakarjak szakitani ebbol a szinhazbol.
    Azt biztosra veszem, hogy egy Steaua, vagy Zvezda soha nem fog tudni nyerni BL-t, mert meg eselyuk sincs ebben a rendszerben.
    Pedig neha kellenek ezek a csapatok is a dontobe, hogy hidjunk abba, hogy neha a David is letudja gyozni a Goliatot.
  • zaki
    #62
    a Celtic nem a 3. körben kapcsolódik a selejtezőkbe?
  • zaki
    #61
    ja, én is hallottam
  • Buddy
    #60
    a milan gyozelmevel a magyarok elorebbmennek egy sorral, igy csak a masodik selejtkorben kapcsolodunk......es megkaphatjuk a Celticet :)
  • zaki
    #59
    én sztem nem, mert akkor egy másik országtól kellene visszaléptetni 1 indulót
  • a.carkey
    #58
    Akkor szarok voltak az olaszok is ... :)

    Ez a mostani viszont ritka szar BL döntő volt. Tipikusan olasz. A 0-0 miatt én nemhogy 4 csapatot, de kettőt sem engednék nekik indítani. Ez amit műveltek tegnap, az minden volt, csak nem modern európai foci. A haverokkal annak a határán voltunk, hogy ha 11-esek jönnek, elhúzuk a kicsiny "vendéglátóipari helyiségből". Jöttek. Végül a 40 fős "bandánk" bentmaradt és arra kezdtünk fogadásokat kötni, hogy ki hagyja ki. Egész szép summa jött össze. Én ugyan vesztettem - Sevcsenko az utolsót berúgta -, de a barátnőm rögtön az elején eltalált kettőt - Trezeguet és Seedorf -, úgyhogy "családban" maradt a money :) (5000 FT)

    Így ugye jövőre 5 olasz csapat indul, nem?
    Juve, mint bajnok
    Milan, mint győztes
    Inter, mint 2.
    Lazio, mint 4.
    és a tegnapi Milán siker miatt a Párma, mint 5. helyezett. A Parma UEFA helyét a Chievo veszi át. Nem? :(