1549
Tomb Raider: Angel of Darkness
  • kisAKOSH
    #1549
    németül keresem a tomb raider angel of darkness-t aki eladná kérem írjon!

    [email protected]
  • Csillag95
    #1548
    Na most nekem is kéne a segítség!!Van az Évszakok Csarnoka végén amikor ugrálni kell azokon a köveken és amikor feljutok fel kell mászni a falon és meg kell húzni egy kart(ekkor mentettem). Meghúztam és lementem az ajtóhoz kiakartam kerülni a csontikat és véletlen leugrottam XDXD. Beakartam tölteni és mikor betöltötte nem telt el 1 másodperc KIDOBOTT!! Nem tom mi lehetett a baj de kiírt egy hibaüzit :S következőre is megpróbáltam de hiába mindig csak ugyanaz:S itt van: Build Jun 24 2003 23:52:07

    The Following Error has occured

    GAME_ERROR_STRUCTURED_EXCEPTION_HANDLE

    TRAOD_P4.EXE caused a EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION in module TRAOD_P4.EXE at 001B:0051FBC4

    001B:0051FBC4 TRAOD
    Lécci segítsetek nem akarom újra kezdeni a legközelebbi mentés az Buchard Rejtekhelye:S PLEASE HELP!!
  • Csillag95
    #1547
    Szia! NA a Breath of Hades-ban azt kell csinálnod amikor bemész rögtön jobbra van egy betolható fal azt betolod és meghúzod a kart akkor kijönnek ilyen oszlopok és azokon kell ugrálni de nem kell félni mert a fejekből jött szél nem fúj le az oszlopokról.Sok Szerencsét Helloo!
  • Kongy
    #1546
    Nah,most elakadtam a Hall of Seasons-ben méghozzá a Breath of Hades résznél...gőzöm sincs mit csináljak hova menjek. Valaki tud segíteni?
  • kalama
    #1545
    csá! Elakadtam az ANgel of Darknessben mégpedig annál a résznél amikor el kel venni a kék fest,ényt az 1ik szobortol (Évszakok csarnoka). Ott van az a szellem is de a kép mindig átvűált másik szoborra már mindent mgepróbáltam. LÉci segítsetek vagy mondjátok meg mi lehet a baj vagy, hogy, kell csinálni?
  • akyyy
    #1544
    hülye boazos pálya ááá:(
  • akyyy
    #1543
    help. Bouchard rejtekénél vagyok, most jutottam oda, ahogy belöktem aszobrot. jobbra nem mehetek csak balra, van egy ajto nem tudok vele mit csinálni, aztán ha tovább megyek leomlik a föld, lent patkányok vannak meg egy ksi bujós rész, egy másik iyeln gödörhöz, itt mit kell csinálni? végigjátszásban itt víz van de nekem semmi:S
  • akyyy
    #1542
    vki árulja már el plz h a játékban kiderül e lara h élte túl vagy mit csináltak vele a 4. rész óta?:S
  • GyimiGábor
    #1541
    A 7. pályán elakadtam amikor egy kapuőrrel kell beszélni. Mit kell utána csinálni???
  • DJ YAYO
    #1540
    Üzenet a jövőből!
  • bogyoka
    #1539
    Itt vannak mentések úgy tudom az is ott van:)
    vagy ezen:
    itt biztos hogy van:)

    azzal én is szívtam, szemét egy ellenség:)
  • DJ YAYO
    #1538
    Itt van még 1 tomb rajongó!
  • Schwab Istvan
    #1537
    Sziasztok! szeretnék segitséget kérni, hogy kell szintet ugrani.Boaz pálya egy kicsit fárasztó. Köszi.
  • Noodlee
    #1536
    serial
  • rage
    #1535
    A www.tombraider.hu oldalon minden kérdésedre választ találsz.
  • Schwab Istvan
    #1534
    Sziasztok! Tudna valaki segiteni a tomb raider 6 The Hall Of Seasons pálya végénél a szellemet, hogy lehet lebénitani, hogy veszem észre ha skerült, melyik fegyverrel kell?De ha odaugrok a szoborhoz átvált a kék fény egy másik szoborhoz ezt, hogy kell megcsinálni, mert igy nem tudom a festményt megszerezni.Van-e szintugrás, örök élet és fegyver ez is érdekelne. Köszi a segitséget.
  • ffxi
    #1533
    HELP! A gettóban és vmi doboz kell megtalálnom, hogy megkapjam jeszavat. Jelszó kell a testõrnek, aki elvezet Bouchard-hoz. THX!!

  • trackmaniac
    #1532
    Hello! Egy kérdés: ha nincs lőszerem, akkor hogy a szarba lehet azokat az annoying denevéreket megölni?

    A másik kérdésem: valakinek sikerült bármelyik cheat-et is alkalmaznia? (Trainerek, stb.)

    Plíz help!
  • alert
    #1531
    Ez a crack dolog már ki lett tárgyalva. A készítők nem érezték hogy szar lett csak bénák voltak :) azóta már nagyrészt nem elérhető a netről az a verzió amit kiüt a patch. Persze ettől még nem illegális ha felleled egy oldalon. pl tombraider.hu :D
  • Deajka
    #1530
    Ohh, bazz én is tegnap este próbáltam neki állni! Te, ez valami förtelem!
    2 éve valami szellemes helyen adtam fel. az azonban érdekes, hogy a v52 patch feltelepítése után nem kell crack. Azt hiszem a készítők is érezték, hogy hibát követtek el. Nagyon sajnálom a gémet.
  • lelkowych
    #1529
    ja az gáz... nekem sem jött be.
  • rorr
    #1528
    Nagyon gáz Én nagy fan voltam de ez nekem sem jött be!!! a Hall of season pályán feladtam....
  • alert
    #1527
    Van demó, ráadásul full-t is lehet belőle csinálni :) miért nem próbálod ki?
  • Harly18
    #1526
    Az Angel od Darkness mennyire játszható?
    Tehát az irányitása mennyire gáz?
    Meg lehet szokni? Vagy kell hozzá Gamepad?
    Úgy összességében milyen a hangulata?
  • Szabyka
    #1525
    És tényleg ...
    Köszi!
  • Seth
    #1524
    szedd le a hangkártya beállításoknál a hardware-es gyorsítást,akkor jó lesz
  • Szabyka
    #1523
    Mit lehetne tenni, hogy a játék a beszédet ne kb3-4* sebességgel játsza le ?
    A hangok jók csak a beszéd nagyon gyors ...
  • MerlinW
    #1522
  • Solid Snake
    #1521
    Mivé lessz a világ hacker csapatok munkanélkül.....
  • MerlinW
    #1520
    Ingyér TR6:)

    2005/02/17 1:15 - Credo
    Tomb Raider: The Angel of Darkness demo + patch

    Nem késett sokat a Tomb Raider: The Angel of Darkness PC-s demoja, hiszen a játék megjelenése után másfél évvel, múlt december közepén már fel is tűnt néhány játékdemokra szakosodott oldalon. Igaz a játék és a kiadó hivatalos oldalain ez sem lett említve, Hamster haverom, a www.tombraider.hu főszerkesztője is csak véletlenül botlott bele most, két hónappal a megjelenése után. A méretes cuccot le is cibáltam a winchesterünkre, így a jobb oldali menüből bárki magához szólíthatja, ám két dolgot meg kell jegyeznem: mivel a demo a teljes játékot tartalmazza, a cucc 1.4 gigát nyom, továbbá összesen egy órát lehet csak vele játszani, ugyanakkor a demo hitelkártyás fizetés után (csak 20 dollárt, azaz 3800 forintot kóstál - eléggé lement az ára) teljes értékű játékká változtatható. És ha már frissítettem a letölthető Tomb Raider cuccainkat, egy füst alatt lehúztam a játék utoljára megjelent patch-csét is, a v52-est, érdekességként jegyzem meg (erre is Hamster jött rá), hogy ezt rá lehet ereszteni a demora is, és ha ezt valaki megteszi, egy füst alatt ki is üti az időlimitet. Természetesen aki teljesen tisztán akar játszani, ne éljen ezzel a lehetőséggel, hanem perkáljon becsülettel, ugyanakkor a trükk teljesen legális, hiszen két részben (demo és v52-es patch - egyébként a v49-es is jó hozzá) maga a kiadó, az EIDOS Interactive tette gyakorlatilag ingyenesen közkinccsé a Tomb Raider: The Angel of Darkness című remek játékát.

    www.hcgamer.hu
  • zaki
    #1519
    Hitman és Tomb Raider folytatások
    Birdy, 13:50 - Játék: Általános - (1 komment)

    (GamesIndustry) Az Eidos az IO Interactive bevásárlása után elöször nyilatkozott kedvenc frencsájzai sorsáról. E szerint a következő pénzügyi évben, azaz jővő tavasszal újabb Hitman játék várható, ami nem igazán meglepő, tekintve, hogy a Hitman 2-ből hárommmillió darabot adtak el...
    Készül az új Tomb Raider játék is a Crystal Dynamics ügyes kezei által az USA-ban és a EIDOS fejesei elégedettek az eddigi eredménnyel. Egyelőre nem nyilatkoznak a változtatásokról, de várhatóan egy teljesen megújított rendszert kapunk majd, minden tekintetben. Rá is fér a frencsájzra egy kis vérfrissítés, mert az Angel of Darkness fogadtatása elkeserítő volt, és a gyenge film se nyomott az eladásokon. Az EIDOS szóvivője nem kommentálta azt a szóbeszédet, hogy Warren Spector felügyeli az TR kreatív irányvonalát.

    Info: hardwired
  • zaki
    #1518
    gamecopyworld.com
  • ShadowLord
    #1517
    Tomb Raider The Angel of Darknes tudtok hozá tört patch-t?HELP!!!
  • marsu
    #1515
    Tr 6 magyarításról tudtok e???
  • Hoz_Hun
    #1513
    Majd megnézem, de ma semmiképp nem jutok a géphez otthon.

    Ha sürgös akkor nézzetek el http://www.tombraider.hu

    Ot lehet hogy letölthetők különböző mentett állások. Ha nem akkor küldök.

    Üdv
    Hoz
  • Light
    #1512
    Senki sem tud küldeni save-et?:((
    Nagyon jó lenne!
    Köszi!
  • Light
    #1511
    Te sztem ugyanaz kell nekem is:). Mind1, akkor már két embernek kell:)).
  • Light
    #1508
    Hi!
    Tudna valamelyikőtök a Botanikus pályától egy mentést küldeni - az, ahol a kapszulák vannnak és jönnek a kis szörnyek...annak a pályának az eleje kéne!?
    Most nézem a Tomb2 filmet, és kedvem támadt játszani tovább - vhogy ott elakadtam:).
    Köszi előre is!
    Hi!
  • Skyblue
    #1506
    Hellosztok! Most már csak két problémám volna, légyszí ha tudtok válaszoljatok rá! Az egyik: a pálya közvetlenül első, gyakorló pályáján, amikor elsőnek kell a csövön felfele mászni a program mindig lefagy. És ezt csak nálam teszi, másnál nem. A videokártyám 8500-as RADEON 128MB memóriával, úgyhogy nem hiszem, hogy a kártya gyengesége lenne a probléma. A másik pedig az, hogy a patch(4,2v) ellenére sincs íntro. Vajon miért? Légyszí, ha tudjátok a választ, akkor írjatok! Köszi!
  • Skyblue
    #1501
    Kösz, de úgy sem akar elindulni! :-(