3761
  • Phanta
    #1306
    mindenki ezt a szart szedi... így sose jön le bassza
  • Mayday
    #1305
    Hogy a fenebe ne indulna mar el?
    Ilyet kerdezni! De ha nem akarod, ne szedd le "feleslegesen"!
    Videokartya van a gepedben? Mert az is kell hozza, hogy elinduljon!
  • Bandeeka
    #1304
    Hali!
    1.7-es amd procin elindul a game nemszeretném feleslegesen leszedni. Segítsetek pls kösz
  • PsychoStarfish
    #1303
    Nem volt senkinek olyan problémája, hogy amikor 3-nál több játékos van a pályán singliben akkor néha megakadt a játék?
  • IMYke2.0.0.0
    #1302
    9500 Pro-m van - semmi problémával.
    Nem húzod véletlenül a kártyát?

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • GaVino
    #1301
    Üdv!

    Gexcube9800pro-n 1280-ban simán fut, minden high-on, de ha bekapcsolom a projektor opciót egyes pályákon fekete téglalapok, ill. négyzetek jelennek meg a földön.
    Mitől lehet? Van vkinél hasonló problélma?
  • IMYke2.0.0.0
    #1300
    Témába vág:
    Anno, 2 teljes évig, naponta nyomtam a Quake 2.öt itthon és külföldi szervereken.
    Ugye, abban van számos sláger map, Q2DM1 és Q2DM3 mond valamit...?
    Na, amikor áttértem Quake III-ra, neten is nyomtam. S mivel engedélyeztem a letöltést, egyik szerverre fellépéskor elkezdte letölteni a Quake 2-es DM1 remakejét... Hm - gondoltam - végre valami jó pálya.
    Amikor azonban beléptem a pályára, majdnem lefordultam a székemből: az egész akkora szar lett, mint ide New York...
    Dolgozzák fel a régi klasszikusokat, de azokhoz hűen és tisztelettel!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • antijedi
    #1299
    nem az pont nemlenne, de olvasd el az irományokat ami alapján válaszolsz, gondolkodj 10 percet és aztán irj... :)
    itt nem aról van szó hogy CASK azok legyenek de amik régi pályák "remake"-jei azok igenis legyenek olyanok mert amugy meg tényleg minek ugyan az a neve ha köze sincs hozzá?...
    szel alöbb gondolkodni aztán irni ;P
  • Zsoltee_a_bator
    #1298
    izlesek es pofonok. ha pont ugyanolyanok lennenek mint voltak akkor meg az lenne a gaz :)
  • antijedi
    #1297
    hmm, ez gáz... :/
  • RelakSfromhome
    #1296
    Duke? Csináltam egyszer 300 megás duke könyvtárat :D Néhány kicsomizott resource megugrasztotta a helyigényt :D
  • [NST]Cifu
    #1295
    Csak a populárisabbak vannak bent, és szerintem az átdolgozás nem sikerült a legjobbra - anno a Morpheus nagy kedvencem volt DM-re (mondhatni az egyetlen map, amelyen értelmét láttam DM-et játszani), de ott irtó hangulatos volt. Most ilyen rágugumi ize lett hála a tükörszerű faltextúrának a "tetőantennákon" ill. a sötét indulóhelyeken (UT-n szép világos volt...).
  • RangeR
    #1294
    honnan szedted? nálam simán jó az összes file, semmi gond! Igaz sms warez, amit mindenki utál...
  • antijedi
    #1293
    az szeirntem is királyos ha benevannak régi mapok is, remélem tényleg sok ut-s map lesz mert anno 2003at pont amiatt hanyagoltam mert sok számomra kedves map nem votl benne de még hasonlo se...
  • [NST]Cifu
    #1292
    Szvsz igen, ez a várható helyzet. Persze a következő UT nem fog 9 GB-t kérni, a 2004 azért kér, mert benne van a teljes UT2003 is (sőt, a sima UT-ból is jópár map). Nekem speciel tetszik, hogy benne vannak a régiek is. CS-nél volt az, hogy a MAPS könyvtár a BETA 7.1-nél már elérte a 200MB-ot. És akkor még nem is beszéltünk a 3Gigás OFP Addons könyvtáramról... :)
    Egyébként nem tudom mi a baj ezzel. Ott a BFV, amely relative kevés mappal "büszkélkedhet", és "csak" 1,52GB. Itt viszont rengeteg map akad, tele szép textúrákkal... szóval nem tudom mi a baj. Ha azt nézed, hogy anno a Duke3D volt mennyi is? Huszonakárhány mega? Namost azóta ennyit fejlődtek a játékok és vele eggyüt a gépigény is.
  • Chaos Mad
    #1291
    reméljük nem, bár 2007-re 600gb-os vinyokat igérnek!
  • SoDI---
    #1290
    Viszont akkor ez így évről évre fog növekedni?
    Ma ez 5 gigát kér.
    Az UT2005 majd 9 gigát, mert kellenek az új pályák mellett hely az újaknak is? LOL!
  • Chaos Mad
    #1289
    jo! kira!
  • Tschabi
    #1288
    Jó a Game a 2003-hoz képest?
  • RelakSfromhome
    #1287
    Hehh, az ut2k3-mat kibaszom egy dvdre, pont annyi telepítve :D:D:D:D:D
  • RelakSfromhome
    #1286
    Nah, csinálok helyet a dvd-nek :)
  • Chaos Mad
    #1285
    marha jo multiban a demo!!!!
  • Davidus
    #1284
    Játszottál a demoval multiban?
  • gabi321
    #1283
    Ez a játék 6 cd!! Ér ennyit?
  • Davidus
    #1282
  • RelakSfromhome
    #1281
  • RelakSfromhome
    #1280
    Képek akkor itt vannak.

    Zene: Ice Fields, Seppuku Gorge

    (remélem jó a sorrend, legfeljebb össze lesznek keverve :D )
  • Davidus
    #1279
    Már megijedtem hogy UT2K3-bül nem lehet kiszedni a zenét:P
  • RelakSfromhome
    #1278
    Jah, vagy a Benny Benassi féle Change Style-t megcsinálni .ogg formába, és adni egy maphoz :) (jó sötét hangulatúhoz)
  • RelakSfromhome
    #1277
    Nah, mingyárt mennek fel a képek, a kep.tar.hu/relaks címen lesznek elérhetőek, ott a shotok mappában
  • SoDI---
    #1276
    A mapokba bele van égetve, hogy mit játszanak le.

    Akkor nevezd át őket egymásba :)
  • RelakSfromhome
    #1275
    Igen, külön könyvtárban, onnan tölti be. A pályába csak a zene neve van beleégetve
  • Davidus
    #1274
    Azt hittem külön vannak a zenék egy könyvtárban ahogy az UT2K4 demoban.
  • RelakSfromhome
    #1273
    és hogyan? A mapokba bele van égetve, hogy mit játszanak le.

    Mindenesetre még "megvágom" a képeket, és rakom is fel
  • Davidus
    #1272
    Mármint ha nemjönnének be az ut2k4 zenék.
  • Davidus
    #1271
    Arra az esetre ha nem jönnének be az UT2k3 zenék mert akor a legtöbbet játszott UT2K4 mapekre berakom a 2 legjobb 2K3 tenét:P
  • Davidus
    #1270
    aha
  • RelakSfromhome
    #1269
    Akkor a zenéket felnyomom. Csak ez a kettő kell?
  • RelakSfromhome
    #1268
    van, és megtehetem, csak felteszem a 4.3-mas katalizátort előbb. Ezokból egy pár percig csá van! :)
  • Davidus
    #1267
    Öö nincs:)