3761
  • Inquisitor
    #1746
    Tudna valaki segíteni? Kéne sűrgősben egy UT 2004 DVD verzió, de nem kapni sehol ... tud valaki BIZTOS helyet Budapesten?
  • ricsi1
    #1745
    aztnem szeretem,de az előtte lévőt anál inkább!
  • IMYke2.0.0.0
    #1744
    A legjobb fegyver: rocket launcher

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • antijedi
    #1743
    kár :/
  • ricsi1
    #1742
    ejj
  • ricsi1
    #1741
    a link gun se rossz
    [img]http://www.instagiber.net/smiliesdotcom/otn/violent/uacsmiley.gif
  • IMYke2.0.0.0
    #1740
    Nagy valószínűséggel nem.
    Annak idején elterjedt az a hír, hogy az Epic úgy adja ki az UT2004-et, hogy tulajdonképpen az ő kódján tudt majd futni a 2003 is, azaz, egyúttal grafikai tuningot is kapunk a 2003-ashoz, ezért volt az, hogy akik megvették anno a 2003-ast, néhány százaléknyi kedvezményt és egy 2004-es kupont kaptak, ill. az ígéretet, hogy mind single- , mind pedig multiplayerben garantáltan szebb élményt kapnak a 2003 és a 2004 alatt is.
    Ám, olyan komplex lett a 2004-es, hogy nem tudták megvalósítani a 2003-as kompatibilitását, hiszen gyakorlatilag teljesen újraírták a netkódot, ezért a 2003-as MOD-ok sem tudnak futni a 2004-esen... érthető okokból.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • ricsi1
    #1739
    akkor is a pisztoly a legjobb fegyver(assult)
  • antijedi
    #1738
    apropo: ut2k3 modok menek ut2k4el is?
  • NeoMaN
    #1737
    Qúrvajó!! Most jöttem ki az egyik serverről, és nagyon teccik!
    Monnyuk ellenfél nem igazán volt, gondolom nagyon sok a kezdő, és nálam a Q3 múlt keményen bedolgozott!
  • Ssomeone
    #1736
    Hello!
    UT 2004 és 2003-hoz szeretnék map-okat,Mod-okat stb... letölteni, tudtok mondani 1-2 jó helyet ftp-t?

    [email protected]
  • syluccy
    #1735
    Kösz szépen Imi, örülök, hogy ilyen gyorsan választ kaptam :) Nemtom mi ez a balhézás itt, de szerintem rendes gyerek ez az Imike, nem kéne buzerálni. Elvégre nem ezért van ez a fórum. Még1szer köszi a segítséget! Áhoj
  • NeoMaN
    #1734
    Ezé kaptam fekete képernyőt LOOOOOOOOOOOOOOOL
  • NeoMaN
    #1733
    Amúgy kibaszott jó B+, mert most nézem, hogy én Rics által írt címeket írtam fel magamnamk mint UT2k4 portok... LOL
  • ity
    #1732
    Első hozzászólásod óta tisztában vagyok vele, hogy nem értesz, azért szóltál be ok nélkül :)))

    www.LSD.com?
    Itt sem láttam ut-hoz pb-t :D

    Nevessünk együtt a végén :)))
  • IMYke2.0.0.0
    #1731
    Hát komolyan nem értelek. LSD-bélyeget nyaltál? Lassíts már...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • ity
    #1730
    Te tényleg nem látod, hogy saját magad alatt vágod a fát? :)

    Látom még érthetőbben kell neked kifejtenem:

    1. Meghirdettem jószándékkal (tudatosan) ebben a forumban a szerverünk 2k4 portját (ahol hosszú évek óta ut portok sokasága is fut).

    2. Jön ricsi1 és idenyomja a 2k4 forumba a sima ut portjait is nem mintha ez olyan nagy baj lenne csak apró figyelmetlenség (és mint látható volt az 1708-as hozzászólásban ezzel ha nem is szándékosan de félrevezette a jónépet)

    3. Erre válaszolva egy ironikusan megfogalmazott mondattal válaszoltam (a gyengébbek és ezexerint a te kedvedért is: "azt hittem ez egy 2k4 forum" - ezzel jelezve azt, hogy az ut portoknak az égvilágon semmi keresnivalójuk nincs ebben a 2k4 forumban (megelőzendő a 1708-as hozzászólásokat). Ha gondod van az "ironikus" szó jelentésével ne habozz rákérdezni.

    4. Erre jössz te és beszólsz nekem hogy "Inkább meg se szólaltál volna..." - igazán kultúremberhez méltó volt, csak gratulálni tudok hozzá :)



    Jah igen, el ne felejtsem megkérdezni.
    Légyszives adjad oda annak a hp-nek a címét ami pb-t csinál ut-hoz.
    Ha vmilyen csoda folytán nem tudnál ilyet adni, akkor légyszives mutass csak egyetlen egy ut-s szervert ahol pb fut ;)
  • IMYke2.0.0.0
    #1729
    Persze, én ezt ity üzenete után azonnal értettem, ezért írtam amit írtam az #1720-ban, amit leírtam. Ha úgy vesszük, az egész figyelmetlenség volt egy félreérthető hozzászólás alapján.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • tbundy
    #1728
    imike, ity ricsi üzenetésre írt ezt:
    Khmmm...
    Azt hittem ez 2k4 forum :P

    mivel bekopizta szépen a ut1-es portokat ricsike, ennyi
  • RelakS
    #1727
    Nah, ez vigasztal :\
  • IMYke2.0.0.0
    #1726
    Szia!

    Ez a probléma majd csak egy hivatalos patch-el lesz megoldható. A Te gépednél sokkal erősebb masinával rendelkezők is panaszkodtak már.
    Ne aggódj, a géped nem egyenge hozzá, ezt az UT2004 kódja csinálja.
    Talán, javítanak rajta.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • syluccy
    #1725
    Hi mindenki, lenne 1 kis problémám.
    Felraktam a játékot, és tetszik is nagyon, de van 1 kis bibi vele. Furcsa dolgokat csinál. Nem mondanám, hogy szaggat, de kis időkre belassúl. Mintha swappolna, vagy mi?! 2500+ barton magos proci, 512/400-as Samsung memória, és Connect3D Radeon 9600-as kártyám van. Nem elég neki ez a gép? Először jól felpakoltam a detailseket, de kénytelen voltam visszavenni Normal-ra mindent, és még így is csinálja 1024*768-ban. Túl nagy elvárás lenne, hogy menjen szaggatás nélkűl nekem? Vagy valamit rosszúl állítottam be? Azt a Direct3d-t, meg Software dolgot sem tudom, hogyan kell használni. Segítsen valaki, ha van rám 1 kis ideje. Nagyon hálás lennék. Ja...és sajnálom, ha buta kérdéseket tettem volna fel. Nem vagyok 1 hardcore gamer, és szakértő sem, úgyhogy ha valaki csak letolniakar, az kíméljen inkább! :) Csőtök
  • ricsi1
    #1724
    és azt nem tudod,hogy mennyi az userlimitT?
  • Rusy
    #1723
    :)
  • IMYke2.0.0.0
    #1722
    ???

    Talán nem értesz magyarul, és az a bajod? Neked cirill betűkkel ment át a hozzászólásom?
    Lassíts, ha nincs miért írnod, inkább ne írj, én sem szólok rád, hogy mi a fasznak basztatod itt a jónépet...!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • TneX
    #1721
    Jaj,megkérhetnélek hogy ne verd már itt magad?Annyira idegesítő már
  • IMYke2.0.0.0
    #1720
    Nem szeretem, amikor lelámáznak pusztán csak azért, mert nem értenek meg.
    Ha még mindig nem emlékszel mit írtál be, tessék:
    "Khmmm...
    Azt hittem ez 2k4 forum :P"

    Teljesen értelmetlen, de hogy értsd, ezen hozzászólásod a topic címét tekintve volt teljesen inkoherens, mivelhogy eleve UT2004 topikba címezted... ezért írtam amit írtam.
    Ha megsértett, bocsánatod kérem, de többet ne várj.

    A PunkBuster témára: az nevet, aki utoljára nevet. Nem csak a Quake3-motoros játékok divatoznak PB-védelemmel...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • NeoMaN
    #1719
    thnx,
    ilyennel már próbálkoztam de csak fekete képernyőt kaptam. mindenesetre DU kiprószálom.
  • SySERR
    #1718
    Jah, es 3 rejtekhely van.
    Egyiken ionpainter van masikon redeemmer, harmadikon meg egy 50es pancel
  • SySERR
    #1717
    ut2004://217.27.215.81:7777 DM
    ut2004://217.27.215.80:9999 ONS
    ut2004://217.27.215.81:5555 F2F
    Ezek kozul vmelyikra kattints ra majd game kozben ESC majd Add to Favs, es utana ott lesz a kedvencek kozott.
    Ha meg kiirja hogy nem jo CDkey meg ilyenek ne foglalkozz vele. ezek mukodnek
  • NeoMaN
    #1716
    Sziasztok!
    Valaki írja mán le légyszi jó szájbarágósan hogy mi a büdös k...a isten fa...ért nem tudok csatlakozni egy serverre sem.
    Lehet az tört, ilyenkor a connect után csak egy fekete képernyőt kapok, nem tölt semmit. Miután nyomok egy ESC-et, bejön egy ablak, ahol választhatok: reconnect, quit...
    Reconnectre ismét csak fekete képernyő...

    Nem törtre természetessen CD key problémával nem enged be.
    A DVD-s fullverzió biztonsági másolatát használom. Segíjjetek mán, mert agyvérzést kapok... Mit kell tennem, hogy nyomatni tugggyyyam online?

    open servercím:port Így kell beírni igaz?
    Mit basztam el?
  • RelakS
    #1715
    Nem ezen toltuk tegnap éjfélkor?
  • SySERR
    #1714
    Rejtekhely a DM-FST-Sacrifice][ -on:
    :)
  • RelakS
    #1713
    Lejjebb emlegettek valami gameres vagy pcgurus fordítást
  • RelakS
    #1712
    Nah, ez tegnap éjszaka óta változott? Mind1, este csekkolok :D

    Tényleg, betöltési sebességen javíthat, ha defragolok egyet?
  • Imremagdi
    #1711
    csinált már vki magyarositást hozzá?
  • SySERR
    #1710
    DM-FST-Sacrifice][.zip
    Linkbeszuras nem szereti a `[]`-t :)
  • SySERR
    #1709
    Bermuda Team ONS szerveren beragadas javitva. Ha vki meg mindig beragadna akkor a konzolba be kell irni: netspeed 8000 (F6-tal le lehet ellenorizni hogy ez az ertek mennyi), es Settings > Game > Dynamic Netspeed opciot ki kell pipalni.

    Tobben mondtak hogy a DM porton URL=ut2004://217.27.215.81:7777]ut2004://217.27.215.81:7777(tul rovid a game (foleg a kis palyakon). Ezert ott a ponthatar 25rol 30ra nott. Az idohatar maradt 13 perc hogy ha egy nagy palyan csak 2 ember bohockodik akkor egymas keresesevel ne legyen tul unalmas a game.
    Uj map!: [.zip]DM-FST-Sacrifice][.zip mar jatszhato szerveren.
  • RelakS
    #1708
    Szal ezért csodálkozott a gém, hogy miis ez a cím? :D
  • ity
    #1707
    Imikém, ha van itt vki aki inkább meg se szólalt volna az te vagy --- PB meg az UT védelem --- rég röhögtem ilyen jót :)))

    Na szóval tömören (csak a gyengébbek kedvéért, pl neked):
    idejövök forumra, hogy közöljem azokkal akik nem tudják, pár napja elindítottuk a saját szerverünket is, beírom az ons port címét a játékmód népszerűsége miatt ... erre jön ricsi1 és berakja ide a 2k4 topicba az ut-s portjainkat (a 99-ben megjelent) ... erre megjegyzem neki, hogy ez ut2k4 topic szerintem semmi keresnivalója nincs az ut-s portoknak itt ... erre jön az ut szakértő (a pb és ut csaláselleni védelem szakértője :))))))))))))))) és beugat nekem, hogy inkább meg se szólaltam volna ....

    Szóval imikém repes a szívem az örömtől mikor látom, hogy az ilyen embereknek tartjuk fent a szervert mint te is vagy ... ettől függetlenül ezek után is sok szeretettel várunk a szerverünkön :P