3761
  • Lacc
    #2066
    Ez a camouflage poén lehet, majd megnézem :))
  • antijedi
    #2065
    nincs és nem is kell mivel még ezek sincsenek szinte soha tele...
  • Davidsned
    #2064
    Nem akarok telhetetlen lenni, de azokon kívül egy tört szerver sincsen?
  • RelakS
    #2063
    Camouflage: Egy meghatározott objektummal körülvesz, és olyan, mintha elbújtál volna.
    Mini: Kicsi leszel, ergo nehezebb eltalálni
  • Adi
    #2062
    Mondom, hogy nem 2k3-zok(tam)!!:) Az nem tetszet annyira...
    Milyen link?:(
  • tbundy
    #2061
    ezeket kb 5x írtam már be ut2003 topicba, linkkel együtt :)
  • Adi
    #2060
    Én nekem se rémlik, hogy lenne ott adreralin...
  • Adi
    #2059
    Ebből mi lesz?? Milyen a hatása?? Mi történik arra vayok kiváncsi!
  • Lacc
    #2058
    Egyébként ONS módban nem lehet ezeket behozni ugyi? Úgy emlékszem ott nincsen adrenalin.
  • RelakS
    #2057
    meg van a 4*jobb, ill a 4*bal, ha aktiválva van a mini, ill a camouflage :)

    A renegate-nek meg nem más a neve?
  • IMYke2.0.0.0
    #2056
    Az UT2003-ban is így volt, az meg ugye nem mai Játék... sőt, anno a PCGuru-ban is leírták a combókat.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Adi
    #2055
    Köszönöm.. te ezt honnéz tudod?? Readme?:)
  • Adi
    #2054
    He?:) Cool!
  • IMYke2.0.0.0
    #2053
    Bermuda-n:
    Kamikaze
    ----------------
    Halálod esetén magaddal viheted a közeledben lévőket is.
    aktiválása: 2* hátra + 2* jobbra gomb

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Sully
    #2052
    A foi clan tagfelvételt hirdet,kéne még 2-3 ember,aki közepes szinten tolja a 2k4-et.Jelentkezni irc-en,qneten,a foi.ut szobaban.
  • tbundy
    #2051
    Berserk: a fegyverek tüzelési sebességét gyorsítja
    aktiválás: 2* előre és 2* hátra

    Regenerate: megnöveli az életerőt és a páncélzatot
    aktiválás: 4* hátrafelé

    Speed: gyorsulsz, aktiválás: 4* az előre bill.

    Invisibility: láthatatlanná válsz
    aktiválás: 2* jobbra aztán 2* balra
  • Adi
    #2050
    217.158.99.68:7777 ezen a serveren sokszor vannak láthatatlan ellenfelek... instagib a server neve!:)
  • Adi
    #2049
    Vháááááááá ezzz nem skin maaan.. ez olyan mint a speed!!
    Csak ez láthatatlnanná tesz.. Vhogy belehet hozzni. Speed: 4x előre, akkor láthatatlan dolgot kéne kitalálni. Vki nem tudja? Én nekem amúgy egyszer sikerült.
  • Inquisitor
    #2048
    Szerintem meg valamelyik kérdőjeles (?) karakter/skin lehet, mert már volt "szerencsém" játszani ilyen arc ellen.
    Nem teljesen láthatatlan, olyan mint ha adott színű (piros, kék, zöld, stb.) színű "zselé" körbefolyna egy láthatatlan ember felületén körbe körbe. Azért így is sikerült leszedni :)
  • tomasz
    #2047
    Jólvan köszi!!!
  • IMYke2.0.0.0
    #2046
    http://ut2003.sysconfig.hu/ Itt már neked kell keresned. A sűlt galambot már így is a szádba tettem...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Lacc
    #2045
    "Mondjuk te segíts i2k!!!!!"

    Hát lehidalok :DDDD
  • tomasz
    #2044
    Cső mindenkinek!!!!!!Létszi segítsen már valaki!!!Honnan lehet az új pályákat leszedni at ONS-serverre????Vagy mit kell ahoz csinálni hogy mehessek az új pályákra!!!Létszi segítsetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mondjuk te segíts i2k!!!!!
  • IMYke2.0.0.0
    #2043
    Láthatatlan skin nem létezik, ugyanis, hiába másolod be (mások által vagy temagad készített ilyesfajta skint) a játék textúra könyvtárába, mivel a szerveren az nem lelhető fel, a Játékosok simán látnak Téged.
    Jobb esetben a nem létező skin miatt Téged mondjuk csupa kékben...
    Rosszabbik esetben a default skinek egyikében, vagy fel sem enged a szerver hackelt textúrák miatt...

    Egyszóval, felejtsd el az ilyesfajta csalási próbálkozást!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Inquisitor
    #2042
    Mint írtam nekem sincs AZ a problémám, nekem is Radeon van a gépben, de a Hardwired UT2004 topicban többen írtak róla mint "ismert" Catalyst okozta bug. Lehet nekem azért nincs, mert USB-s az egér és billentyűzet?

    Amúgy láthatatlan Skin-ről tudtok valamit?
  • antijedi
    #2041
    nekem is atim van mégse sincs ilyen bajom..., a 6.al meg még nem találkoztam nagyon, biztos valami ultrajo pingu szervert néztél :)
  • Lacc
    #2040
    Nem értem, lehet hogy csak nekem van ez, de... ISZONYÚAN LAGOS a Bermuda ONS server! Illetve annyira nem, de hosszú távon rohadtul idegesítő. Nem a pinggel van baj, hanem a packet lossal... Csak nekem ilyen? Mert nemsokára váltok ADSL-re Chello-ról, kíváncsi vagyok, hogy ott milyen lesz.
  • RelakSfromhome
    #2039
    Hmm?? Az a katlizátor hibája, hogy meg-megakad, vagy egy perccel tovább tölt, és néha beleragadok a térbe???
  • Inquisitor
    #2038
    Pedig az ismert ATI Catalyst hiba (néha nem lehet irányítani rövid időre a játékot) nekem elő se jött. A 6-ik pont meg nem gépfüggő.
  • antijedi
    #2037
    hmmm hát én iylet még egyet se láttam nálad lesz valami kurvanagy gáz... :) esetleg egy win reinstall? :D
  • Inquisitor
    #2036
    1. Néha nagyobb pálya betöltésénél "elszáll" az XP. Igazából néha fél óra múlva továbbmegy, de inkább kilépek és újraindítom.
    2. Ha pályatöltés közben a szerveren másik pályára ugranak, akkor néha megint csak "úgymarad" a program.
    Egyik esetben se tudok kilépni a főmenüben, sőt sima töltés közben se.
    3. Ha sokáig tart a belépés (meghallom a hangokat, és több mint 3-4sec), akkor nem tudok lőni, amíg meg nem halok.
    4. CMedia kártyával CSAK safe módban nem fagy szét rakétázás közben.
    5. Néha a fegyver elejéből pár poligon kiáll.
    6. Időnként valamelyik csapat jó fél perc késéssel kezd csak, el lehet képzelni a következményeket. Assaultban garantált dupla veresség.

    Van még pár csak nem jut eszembe, és még nem tudom a demóban lévő csalásokat mind kiszedték e vajon?

    Amúgy láthatatlan Skint hogyan lehet választani? :)
  • Adi
    #2035
    Erre én is kiváncsi lennék!
  • Adi
    #2034
    1991 a bűvős száám!!
  • tomasz
    #2033
    Cső mindenkinek!!!!!!Megszeretném kérdezni hogy mivan evvel a serverrel????ut2004://217.27.215.80:9999 ONS
    Mert vannak új pályák,és nemtudok rendesen gamesozni!!!!Valaki tudna ONS-es servert??Vagy valami oldalt???????Amin pályák vannak???
  • tbundy
    #2032
    mit értesz bugon? ill, h mutatkozik nálad?
  • Inquisitor
    #2031
    Nem is tudom, talán 20-30?
    Csak nekem bugos az UT2004 mint állat, vagy másnál is?

    Szerver ügyben meg olvass vissza kb. 1,5 oldalt. Én még a nem törteket se találom meg :)
  • Davidsned
    #2030
    Amúgy arra is kíváncsi lennék, hogy itt mégis hány fórumozó használja az eredeti game-t?
  • Davidsned
    #2029
    Hmm, tört szerverek? Tudnál mutatni egy listát, vagy esetleg a hozzászólásodat? Please...Thx
  • Davidsned
    #2028
    Gyerekek annyi az egész, hogy most kezdtem el vele játszani képzeljétek el. Amúgy tudom ez az UT2004 már qrva régi játék, rég kellene tudnom róla mindent :-)
  • Lacc
    #2027
    Lol Davidsned hol eddig melyik tanyán éltél, hogy ez neked új dolog? :D