3761
  • Dzsega #2346
    jah. vagy azé mert szeretne csatlakozni a "menők" közé, hogy én is jáccottam vele!
  • RelakS
    #2345
    Hmm... Mert ez a divat?
  • Dzsega #2344
    csak azt nem értem akkor miért akar jáccani eg yolyan játékkal amiben nézni nem elég mert látni is kell.
  • RelakS
    #2343
    Hehe, lehet. Mondjuk azon a pályán én is vak voltam, mert az űrben mindent láttam, csak az ellenséget nem :D:D:D:D:D:D:D:D:D
  • Dzsega #2342
    lehet hogy vak!
    (mármint a zoli)
  • RelakS
    #2341
    A Skaarj Mothership-ben van az 20 m-es is, de a dokkolás előtt lehet, hogy még nagyobb :P
  • Dzsega #2340
    nem tom. de örülj neki. egyébként akkor lehet hogy gép függő is milyen géped van, no meg milyen neted???
    de túl sokan panaszkodnak hogy akadnak pedig nagyon jó gépük van, meg DSL2. ezen nem kéne akadnia.
  • Dzsega #2339
    bocs hogy kétszer ment el.
  • Dzsega #2338
    akkor legyen Full angol! képzeld angol nyelven van megírva és minden szöveg kiírás angolul van a játékban!!!!!
    egyébként meg van tutoriál!!! meg vannak videók hogy melyiket hogyasn kell jáccani!!! nézd meg s ha van egy icipici józan eszed rájösssz. bár az assault nehéz mert egy basszott nagy nyilat kell követni és lehet hogy nem veszed észre a 6 méteres nyilat!!!!!!
  • Dzsega #2337
    akkor legyen Full angol! képpőzeld angol nyelven van megírva és minden szöveg kiírás angolul van a játékban!!!!!
    egyébként meg van tutoriál!!! meg vannak videók hogy melyiket hogyasn kell jáccani!!! nézd meg s ha van egy icipici józan eszed rájösssz. bár az assault nehéz mert egy basszott nagy nyilat kell követni és lehet hogy nem veszed észre a 6 méteres nyilat!!!!!!
  • KranaZoli #2336
    Volt a kezemben az UT2004 DVD és abban mintha lett volna leírás, csak angol nyelven.

    Azért lenne jó egy leírás, mert IKV-zóba szeretnénk feltenni (demo-t, bár abban lehetséges, hogy nincs is más, mint a Deatmatch) és az asztalra jó lenn egy ilyen ismertető.

    Magyarosításról:

    gmiki oldaláról letöltöttem az .exe-t, de indításkor ezt írja ki:

    Unreal Tournament 2004 Magyarosítás Telepítő v0.55 beta

    Ez a magyarosítás a Teljes verzióhoz készült a demóhoz nem használható!

    A fordítás kb. 55 százaléka kész.

    Tettem már fel így magyarítást, de nekem nagyon nem jött be, vagy legyen angol, vagy full magyar.

    Létezik teljes magyarítás is?

    Köszi!
  • RelakS
    #2335
    Őőő... végignyomtam a stuffod, de maradt egy kérdésem. Hogyan lehet unlockolni a 3 karaktert???
  • Imremagdi
    #2334
    inkább tedd fel a magyarositást !
  • Zsoltee_a_bator
    #2333
    sorrendben:

    megszerzed a zaszlot
    megszerzed a checkpointokat
    beviszed a bombat
    szetlovod a megjelolt celpontokat

    nincs agyonkomplikalva :)
  • IMYke2.0.0.0
    #2332
    Mert talán nem is létezik.
    Minek is kellene? Játék közben, ha sokat figyelsz (Spectating) rájössz mindenre...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • KranaZoli #2331
    No, akárhogyis nézem én ilyet itt nem találok.
  • KranaZoli #2330
    Rákattintottam a képre, de eddig nem találtam olyat, ami nekem kellene.

    Kb. erre lenne szükségem:

    IKV-zóba kitenni v.mi leírást a gammáról, olyasmit ami a DVD-ben is van, csak magyar nyelven.

    Nézegetem az oldalt, de még nem találtam ilyet :(
  • IMYke2.0.0.0
    #2329
    KATTINTS MÁR EGYET KÖNYÖRGÖM A FENTI SZÍNES KÉPRE!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • KranaZoli #2328
    Mert?
  • KranaZoli #2327
    Hát ez profi :)
  • Imremagdi
    #2326
    öregem te nagyon hüle vagy !!!

    http://www.gamestar.hu/gmiki oldalon elérhető magyar hangok az utk2003-hoz jó a 2004-hez is ?
  • kiskorúbézoltán #2325


    Nem gyanus a fenti banneren az "UT2004.HU" felirat ?
  • KranaZoli #2324
    Lenne 1 elég érdekes kérdésem:

    Van magyar oldala a UT2004-nek?

    Ill. játék ismertetőre lenne szükségem, ami leírja magyarul, hogy mi a feladat a

    Capture The Flag
    Double Domination
    Bombing Run
    Assault

    módokban.

    Tud v.ki ilyen oldalt a NET-en?

  • antijedi
    #2323
    ha a szerver a szar akkor én mért nem akadtam eddig be EGYSZER SEM ? bár biztos szerencsém van, no comment :)
  • Dzsega #2322
    meg a #2318 némi kiegészítővel
  • Dzsega #2321
    #2309
  • berczy #2320
    Hi!

    Valaki meg tudná mondani, hogy milyen gép szükségeltetik, hogy a UT2004 akadásmentesen fusson?

    Előre is köszi!
  • Imremagdi
    #2319
    http://www.gamestar.hu/gmiki oldalon elérhető magyar hangok az utk2003-hoz jó a 2004-hez is ?
  • Dzsega #2318
    hali!
    semmi de semmi köze sincs (szinte) ahhoz hogy beakadsz vagy nem az ons bermuda szerveren mert a szerver ilyen szar! egyébként meg a töltés a winyó gyorsaságán és a memória nagyságán és gyorsaságán múlik. az ut2004 "csak" memóriaigényes!!! Egy TuC (Tualitin Celeron) 1.4Ghz, 640MB SD 133MHz mem, és egy GeF 2 MX-es videókártya minimum grafin tökéletes!!!
  • Zsoltee_a_bator
    #2317
    ramod mennyi, vga-d milyen mennyi memo-val milyen driverrel, milyen oprendszer, fut-e vmi virusolo stb kozben, milyen graf beallitasok, ilyesmik.. ?
  • ScoobyDoo
    #2316
    Nah, akkor kérdzem Syserr-t, hogy mit kell basztatni! Nah mit?
  • RelakSfromhome
    #2315
    Huha!
    Kérdezd Syserr-t, hogy mit kell basztatni, akkor is be fogsz akadni, de ritkábban. Ez sajna problema...
  • ScoobyDoo
    #2314
    Nagyon ritkán hagyja abba. Egyfolytában meg-megáll. Mitől lehet?
  • Zsoltee_a_bator
    #2313
    nekem palyakezdesnel csinalja ugy 10-15 mp-ig. neked nem hagyja abba egy ido utan?
  • ScoobyDoo
    #2312
    Miért akadok be a Bermudán 60-as pingnél?? Meg sem tudok mozdulni.
  • maxius
    #2311
    Defrag/hét? Nekem az min 6 óra!
  • RelakSfromhome
    #2310
    Defrag nem hozott nálam csodát, remélem egy peccs fog. Addig meg talán elkészül a pályám, addig úgysem izgat a netezés :D

    Tényleg, a Bermudán ons alatt mér van az, hogy mikor akad egyet a gépem, akkor beragadok a koordinátáimra? Syserr módosításait megcsináltam. De csak ott, csak ons-ban...
  • IMYke2.0.0.0
    #2309
    Erről már ne vitatkozzunk könyörgöm, hiszen megtettük vagy ezer hozzászólással korábban is!
    A lényeg az, hogy az UT2004 motorja sokkal több információt kell mozgasson, kiszámítson és a képernyőre varázsoljon, mint anno a 2004 demojában, vagy a 2003-ban!
    Ennek pedig a betöltési idő látja a kárát!

    Az sem mindegy, hogy milyen környezetben futtatod a Játékot
    ... 1400 MHz-es gép alatt senki se várjon csodát;
    ... 512 MB RAM alatt ne várja senki, hogy villámgyors elsz (és itt lehetőleg DDR 266 vagy afelett!);
    ... Radeon 9600-on, vagy FX5200-ön senki se próbálkozzon max részletességgel! (minimum 9500 Pro, 9600 Pro, 9600 XT és a felsőkategória - FX-eknél pedig 5700 és felette!);
    ... Windows 98-on gyorsabb minden, mint XP-n, de nem ajánlott a használata, mert az XP jobban kezeli a memóriát! (sokan a Win2000-re esküsznek, lelkük rajta);
    ... extrém felbontások ugyanúgy megizzasztják a Játékot, és a gépet is (ajánlott 1024*768, még akkor is, ha a moncsi és a VGA többet is tudna - hogy miért? tessék eröltetni a szürkeállományt!);
    ... legalább egyszer defragmentálni a vinyót egy héten! Csodákra képes!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • RelakSfromhome
    #2308
    Kérdésem megint. Kihúzom a netből a dugót. Ez esetben: MIFÉLE NETESEMÉNYT KELL TÖLTÖGETNIE?????

    Sztem te végig arról beszélsz, hogy multiban többet tölt, de nekem MINDIG többet tölt, még ha Instant Actiont nyomok is.
  • IMYke2.0.0.0
    #2307
    Még nem jutott eszedbe a Karma-engine-nel animációt készíteni? (Animált textúra, film, esetleg új map)

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------