3761
  • Jana6
    #2960
    na ne is mondjam, egyszer amikor játszottam, simán csak botokkal, volt valami kis zug egy páylán, oda bebújt legugolva és onnan irtott mindenkit, szóval csak így néha elő-elő ugrott, hát ez értelmes?
  • Jana6
    #2959
    főleg mikor jó sok bot van, bár az már túlzás hogy esel meg kelsz, megjelenni sincs időd
  • RelakSfromhome
    #2958
    namost embereknél sokszor azt sem látom, hogy nonnan tetoválnak seggbe egy raksival, mikor éppen egy 20méterest ugrok
  • Jana6
    #2957
    hát igen valami olyasmiben reménykedem én is hogy az emberkék hibázhatnak... mert godlike-on már azért elég izmos meccset lehet játszani, ott aztán rohadtul ott kell lenni
  • KulacsKa
    #2956
    em meg mi a mano :()
  • RelakSfromhome
    #2955
  • tbundy
    #2954
    meg botok nem fognak olyan alattomosan kempelni, mint az emberek :)
  • RelakSfromhome
    #2953
    Nem. A brutál fokozatú botok gyakorlatilag mindig találnak. Az emberek néha elvétik, feltéve, hogy valami profi bandát fogsz ki. Volt már olyan, hogy rongyá lőttem egy srácot, áradozott, milyen profi vagyok, aztán megjelent SySERR, és rojtosra lőtte a seggem
  • RelakSfromhome
    #2952
    NEEEEEEEEEEEEEM!!!

    Ott van minden bot neve: ScaterBoy [BRAVO]
    Tehát ha ScaterBoy-tól azt akarod, hogy fedezzen, akkor aszondod a Beszél gomb nyomvatartása alatt (!), hogy bravo, cover me! (brévou, cávö mí)
  • Jana6
    #2951
    csak szerényen tudakolnám, hogy mennyire fognak kikészíteni egyszer ha feljövök játszani én is netre, élő emberkék gondolom enyhén brutálabbak a legkeméynebb fokozatú botoknál is, ugye?
  • edios
    #2950
    Köszi :)
    Szóval akkor hanggal csak az egész csapatot lehet irányítani.. értem.. Asszitem olyasmi lesz,mint az a vezérlőpanel, mint ami a "V" lenyomására jön elő,csak nem gombokkal.. :) de tévedtem..
  • RelakSfromhome
    #2949
    Ja, meg evribádi, kávö mí! Erre körém gyűlnek :)
  • RelakSfromhome
    #2948
    Jaja!

    Bréjvó, szjúszájd!!! erre a Bravo nevű bot megdeglik :)

    Vagy csaali, dzsámp! erre olyat ugrik, mint 6 másik ;)

    Mellesleg anno én is ezópuszt olvastam neki :D
  • haxoror
    #2947
    ha jól emléxem nem a botok nevét kell mondani hanem alpha, bravo, charlie meg ilyesmik ami a nevük előtt van
    na most bazi sokat segítettem
  • edios
    #2946
    Persze, persze megvolt, sőt, azonkívül még az "Aesop's Fables-t" is felolvastam,a dictation pad az muxik is rendesen! Egyedül UT nem engedelmeskedik! Egyáltalán hogy kell parancsot adni? Én így adok: "bot neve"+"parancs"!
  • skillz
    #2945
    hello!
    segítséget szeretnék kérni abban, hogy van két gép, mindkettőn rajta az unreal, de a multiplayer nem mükszik, mert csak egy pillanatig látja az egyik a másikat, amugy más játék megy simán csak ez nem. van valami ötletetek? előre is köccönöm!
  • RelakSfromhome
    #2944
    namost ha rendesen felinstalláltad, akkor a Vezérlőpult/beszéd alatt fogsz valami olyat találni, hogy oktatás, betanítás, vagy ilyesmi. Annak kell beszélni. Mellesleg a telepítés végén végig kell olvasni egy májkrémszoft relkámszöveget. Az megvolt?
  • edios
    #2943
    Na letöltöttem ezt az sdk 5.1et,vannak ilyenek,hogy C++ samples,tools,tutorials,visual basic samples,web samples.. a c++on belül van egy dictation pad nevezetű prog,annak ha beszélek angolul,leírja elég pontosan amit mondtam,trainert kétszer végigbeszéltem,de UT továbbra sem ért meg! úgy fél óránként egyszer felfogja,hogy cover me,de nem a jó ember neve van a parancs előtt stb.. Nem értem,hogy milyen játékmodról beszéltél,ha az is kell,hogy megértsenek,akkor kérlek mondj egy linket hozzá,vagy ha felraknád valahova,azt megköszönném!
  • RelakSfromhome
    #2942
    mikrofosos nélkülözhetetlen, annak is kell felolvasnod a cuccot. Ha az megy, akkor már az UT is meg fog érteni. Az egyik játékmod-ot viszont magasan elbaszták. Felrakjam valahova az ahhoz tartozó beszédfelismerő fájlt?
  • edios
    #2941
    Hát az UT felrakott valamilyen SpeechRedist nevű cuccot, 59 mega,nem lehet,hogy az az ami kell? Vagy az a Microsoftos cucc nélkülözhetetlen? És az UTnak kell felolvasni oktatószöveget,vagy ennek a proginak?
  • RelakSfromhome
    #2940
    Microsoft speech sdk 5.1-et felraktad? Felolvastál neki 1-2 oktatószöveget? Bekapcsoltad a játékban? Van mikrofonod? Ezek nélkül nem fog menni.

    Neten való játékhoz pl beírsz egy IP címet (ut2004.sysconfig.hu-t ajánlom), vagy felraksz egy törést, ami segítségével tudsz válogatni a szerverek között (www.gamecopyworld.com).
  • edios
    #2939
    Császtok, a játék jó, csak egyedül már uncsi egy kicsit..
    A neten áruljátok el pls,hogy hogyan tudnék játszani! (term. nem dobozos verzióval! :))

    Egyébként a hang-irányításnak mi a titka? Mert elvileg mikrofonon keresztül is lehet irányítani a botokat.. Rám eddig még nem nagyon hallgattak! :(
  • tbundy
    #2938
    üdv köreinkben :)
    érdemes az ut2004-hez készült/készülődő modokat is figyelned, vannak köztük igazi gyöngyszemek :) (red orchestra, XMP..)
  • bigapó
    #2937
    Én speciel egyszer végignyomtam a single-t és mivel nincs netem otthon ezért most az europa 1400-al nyomulok:))
  • Jana6
    #2936
    na mindenkit ennyire érdekel a játék? vagy csak a halálba játszátok magatokat vele?
  • Jana6
    #2935
    üdvözlet minden ut-snek, új vagyok a pályán de azért jövök
  • koppim
    #2934
    Most kikapcsoltam a részletes texturakat, sokkal jobban megy. Szinte alig akad.
  • AnarchoiD
    #2933
    ugyanez volt nekemis ;) +512 ram megoldotta
  • fejesprf
    #2932
    HI! benchmarkot hogy kell elinditani???
  • Mr.Macho
    #2931
    valakinek megvan a dev-u4dv.iso fájl? az tudna nekem segíteni, hogy ne kelljen újratöltenem
  • antijedi
    #2930
    szvsz rossz az iso...
  • Mr.Macho
    #2929
    Valaki segítsen! DVD iso-m van, virtuális drive-ból installálok, de mindig megakad az installálás egy map-nál és ezt írja ki:

    Critical Error
    Failed reading source file: H:\CD1\..\CD1\Maps\DOM-Ruination.ut2 (A művelet sikeresen befejeződött.)
    The source media may be bad. If installing from a CD, try cleaning the CD to remove any dirt, check your CD drive, and try again.

    Fentebb említett okok miatt persze nem piszkos a CD és a meghajtó. Többször is próbálkoztam mindig itt akad el. Próbáltam, hogy manuálisan bemásolom a fájlt a könyvtárba, de akkor is elakadt. Lehet, hogy CRC hiba vagy mi lehet a gond?
  • RelakS
    #2928
    x-elni mittommelyik lapon, ott van a hangvezérlés fölött vagy alatt
  • koppim
    #2927
    Ezt ikszelni kell, vagy lenyíló menüben van.
    Ha lenyíló, akkor azok normálon vannak.
  • RelakS
    #2926
    Ugye nem tölti be előre az összes modelltextúrát? (van ilyen opciója)
  • koppim
    #2925
    Sziasztok!

    Mennyi RAM kell ennek a játéknak, hogy normálisan fusson?
    Ugyanis nekem az 512 MB ommal akadozik, de észrevettem, hogy ha Joystikkal és egérrel játszok, akkor nem olyan vészes.
    Viszont ha gomb+egér kombinációval, akkor szinte játszhatatlan, és mindig mikor forgolódok és közben megyek előre.

    A gépem 2200+ XP, Geaforce 4 Ti4200 128MB, 512 MB DDR ram

  • Dzsega #2924
    kösz az infót
  • SySERR
    #2923
    IPvaltozas a bermuda portokon!:
    DM: ut2004://217.27.215.100:7777
    F2F: ut2004://217.27.215.100:5555
  • Dzsega #2922
    ok megvan
  • Dzsega #2921
    ez mi????