3761
  • RelakS
    #3000
    BAN ... akarom mondani: TÉK!
  • RelakS
    #2999
    Jah
  • tbundy
    #2998
    sztem is sima mutatorra gondol, aminél egy fegyver van választva arra a mapra
  • RelakS
    #2997
    Az aréna módosítóra gondolsz?
  • OliApa
    #2996
    Na, és melyik az?
  • tbundy
    #2995
    ha arra gondolsz, amire én gondolok, akkor igen :)
  • OliApa
    #2994
    Volt a 2003-hoz egy mod, amiben kiválaszthattad azt a fegyvert, ami kizárólagosan használható. A 2004-ben van ilyen?
  • OliApa
    #2993
    Neem! :) De már késő... Ráfizettem 16.500-at a nv 6600 GT 128 Mb DDR3 karira. A tapasztalat: az atival a convoy pályán csak atlagon aluli textúrabeállítással tudtam nyomni, mert leesett néha 1 képkockára mp-ként a műsor. Az nv-vel fullon minden folyamatosan úszik. De ennek is ára van: hangos és meleg. a régi 52 fokos volt, ez 62 meghajtva és adásban. De meg vagyok elégedve.
  • RelakS
    #2992
    Mármint kapsz 18 ropit meg egy nvidiát az atidért? :D
  • antijedi
    #2991
    hát nem azok...
  • OliApa
    #2990
    Azé' vki válaszolhatna. Most ajánlottak 18 ezer pengő ráfizetésével a Radeon 9800 pro-ért egy nVidia 6600 GT-t. Sztem nem normálisak...
  • OliApa
    #2989
    Bocsi. 9800. Csak elfordult a bill 180°-al...
  • OliApa
    #2988
    Hát ez az, de nem indul el... A négyzet árnyék nVidián is előjön vkinek? Megpróbálom úgy, leveszem a túlhúzást a kártyáról.
  • RelakSfromhome
    #2987
    ha telepítve van a gém, akkor az umod-on való duplakattra telepítenie kéne.

    Nálam is van nagy négyzet minden árnyék körül, de annyira halvány, hogy csak mozgáskor látom. Vidkaresz: r9700
  • ScoobyDoo
    #2986
    Az jó kártya! :D

    (nem hagyhattam ki, sry)
  • OliApa
    #2985
    Kicserélték a progit, az új kulccsal működik! Van még két probléma: a letöltött 'umod' fájlokat nem tudom elindítani, nem csinál semmit. A szaladgáló karaktereket meg néha egy nagy kocka "árnyék" veszi körül a talaj textúráján, amit visz magával. Radeon 6800 pro-m van és a legújabb driver.
  • RelakS
    #2984
    Vagy a registry-ben átírod a kulcsot
  • OliApa
    #2983
    A krekkelt seriallal felteszem addig. Utána gondolom uninstall és újratelepíteni egy működő gyari kulccsal . . .
  • OliApa
    #2982
    Az lesz!
  • antijedi
    #2981
    vidd vissza és verd ki a balhét
  • OliApa
    #2980
    Ma megvettem az eredetit, de nem fogadja el a CD key-t amit adtak hozzá az első CD tasakra ragasztva . . . Van vmi tippetek?
  • SySERR
    #2979
    3 uj port a bermudan. Tovabbi info: http://bermuda.ut2004.hu
  • Garfield
    #2978
    Már másodszorra kapok valami olyasmit, hogy "You have been forcely removed. Reason: illegal client-side package (OnslaughtFull)".

    Mi az atyaúristen ez?

    Ami fel van telepítve:

    UT2004
    3323 patch internetes krekkel
    Editor's Choice Edition Bonus Pack
    Community Bonus Pack 1, 2 Vol.1, 2. Vol.2
  • IMYke2.0.0.0
    #2977
    Ezt:
    Unreal Tournament 2004 v3323 Beta PRIVATE WINDOWS SERVER PATCH
    Abban az esetben, ha a 3323-as patchet használod!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • Bandeeka
    #2976
    A www.gamecopyworld.com -on rákerestem de melyiket kell leszedni? Segícs pls kicsit láma vagyok
  • IMYke2.0.0.0
    #2975
    Ajánlott helyek: www.gameburningworld.com és www.gamecopyworld.com

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • Bandeeka
    #2974
    Hali!
    Ha vki még olvassa ezt a forumot kérem szépen segítsen nekem. A problémám a következő letöltöttem az Ut2004-et felpatcheltem meg minden de ha lan-on akkarok vele jáccani mindig ledobb. Mit tudnék ilyen esetbe tenni? Kérek vkit segítsen pls Thx
  • Muld3r
    #2973
    Hali aki szeretne funnolni aznnak érdemes IRC-n (quneten) pickup.hu csatira bejöbbi sok fun mecsek várhatóak bővebben ut2004.hu-n.:)
  • báttyó02
    #2972
    Hát van benne valami.....uninstall
  • antijedi
    #2971
    töröld le és várd meg amig tudod majd ujratelepiteni, addig csak idegesited magad... :)
  • báttyó02
    #2970
    Kérem segitsen valaki,mer nagyon basztat,ujratelepiteni meg nem tudom!
  • báttyó02
    #2969
    Nem,csak simán a játékba lépnék! Na? valami ötlet?
  • Dzsega #2968
    netre lépéskor írja ezt ki? mert ha igen akkor köll ez az hozzá...
  • báttyó02
    #2967
    De valszinüleg a 3. sor lehet, mert "csak" 4.5 gb van a játékból
  • báttyó02
    #2966
    Huhh...na majd utánajárok...adig nyomom a doomot
    Azért kössz!
  • RelakSfromhome
    #2965
    1: vegyed meg a gémet
    2: ha 1 nem járható, kérd el havertól az installt
    3: ha 2 nem járható, akkor haver gépéről ki kell szedni a regisztry megfelelő sorait.
    4: ha 3 nem járható, akkor így járás tipikus esete
  • báttyó02
    #2964
    Csá,valaki gyorsba mondja már meg hogy mit kell tennem,ha ezt irja ki belépéskor:
    Your cd key appears to be invalid.
    You will need to reinstall the game and enter your cd key fix this problem!
    ujratelepiteni nem tom,mert csak haveromnál áthúztam a vinyómra. Gyorsan valaki léccccccci!
  • Jana6
    #2963
    instagib módban haláli a játék, szó szerint is... egy-egy meccs után még a kezem is remeg
  • haxoror
    #2962
    WOW
    1024 Holy Shit! beállításon röccenés nélkül megy
  • Dzsega #2961
    annyival jobbak az emberek (álltalában), hogy a csapatmunka segítség kérés fedezés ide oda támadj stb.... sokkal jobb, mert nem rohangálnak vaktában meg ha 4nek mondom hogy támadjanak akkor lehet hogy 1esével támadnak de ha jó a csapat akkor egyszerre mennek és sokkal hatékonyabb. meg egy csomó minden főlleg assaultban meg ons ben jön ki!