1645
The Matrix Online
  • Lacc
    #45
    Szvsz elég nagy bukás lesz. Érdekesnek érdekes az biztos, de én nem tudom elképzelni a játékmenetet, egy ilyen világot én nem tudom hogy lehet élvezetesen átrakni mmorpg-be. Azért majd lecsekkolom.

    Ha jövőben játszódó igazi mmorpg-t akarsz akkor menj nézd meg a Neocron-t.
  • Since
    #44
    Megjelenés : Január 18 :-) Kiváncsi leszek rá, igaz nem MMORPG lesz hanem MMOG de lehet hogy jó lesz. Talán előfizetek rá. Valakit érdekel ez a játék? Elég kevesen írnak ebbe a topicba :-)
  • Since
    #43
    Nagyjából arról szól az egész, hogy egy "világon" (serveren) belül, ebben az eetben a mátrixban több ezer játékos tartózkodik, akik együtt oldanak meg küldetéseket, vagy esetleg együtt szeretnének megindulni a "gépek" ellen. Ha jól tudom, akkor 3 csoport lesz a mátrixban, gépek, zion, és mégegy ami nemjut eszembe :-) A hivatalos oldalon még elég kevés információ van, de minden bizonnyal majd lesznek frissítések, mivel nemsokára beindul a béta (lehet hogy már be is indult). Én azért minősítem ezt az MMORPG-t előnyben, mert elég kevés játszódik a "jövőben" vagy a hétköznapjainkban. Rengeteg játék a középkorban játszódik, ahol sárkányokat, goblinokat, elfeket kell lemészárolni. Na ez a játék másfajta lesz :-) Sokan azt mondják hogy kifejezetten pvp-re lesz jó a game, majd meglátjuk. De amit említettem az elején, hogy rengeteg küldetések lesznek, amiketupdatelik is, éstermészetesen lesznek világot befolyásoló dolgok is. Ha lenne pénzem, akkor erre fizetnék elő, lehet hogy lesz is ha nyerek lottón :-) Mára ennyit, várom a hozzászólásokat!
  • bobka
    #42
    itt nem lesz tört server.
    master server lesz
  • Bandy11
    #41
    pontosan január 18-dikán
  • Bandy11
    #40
    Srácok ennek a fórumnak mi baja azt hittem egy ilyen játék fórumába nem csak 30 db üzenet lesz na mindegy.2005 januárjában nyomják ki éspedig azért halasztják hogy egy időbe tudják kiadni USA-ban és Europában én még soha nem játszottam MMORPG-vel milyen az (azon kívül hogy interneten lehet csak nyomni)
  • Since
    #39
    www.thematrixonline.com
  • Since
    #38
    Lesz majd itt is bétateszt, de most amerikában zajlik :) 2005 januárt írnak, szerintem ez az amerika megjelenés, de utána szerintem megjelenik európában is :-)
    Ügynökökre kíváncsi vagyok, majd használom a bullet time-ot mint a max payne 2ben és elkerülöm a golyókat :-)
  • Mr_no_NaMe
    #37
    Énmeg ügynök lennék ha lehetne:))
    Az viszont elég nagy kár hogy nem lehet nyomulni európában:(
    Akkor ennyit erről
  • Since
    #36
    Nem :-) Ez USA teszt, amit nem lehet kijátszani mint ahogy a WoW-nál lehetett. Nézd meg a honlapot, vannak érdekes dolgok rajta. Szívesen találkoznék egy ügynökkel, azt írják elég brutálisak :-)
  • Mr_no_NaMe
    #35
    Nem lehet???ez rossz pont:)
    Egyébként a bétát lehet próbálni nem?
  • Vlala #34
    paff, még meg sem jelent, de már tört szerverekről beszélnek... 2-5 év!
  • Since
    #33
    Egyébklént én is várom már nagyon, ugyanis elég sok mmorpg középkorban játszódik, ilyen jellegű game nemnagyon van...Bár az érdekes hogy nem lehet benne járművet vezetni.
  • Since
    #32
    Talán azért, mert még most megy a bétateszt amerikában, és csak jövőre fog megjelenni :-)
  • Vlala #31
    Jó, majd széttöröm a suliét.
    Ha ennyire ultramegakúl a gém, miért nem jut eszébe senkinek megvenni?
  • Mr_no_NaMe
    #30
    Vki próbálta már?
    Mijen a gém?A videó alapján nagyon komoj lehet.
  • Johnyy
    #29
    Nem lenne rosz egy tört szerver majdan
  • Since
    #28
    de itt egy link addig is..http://www.thematrixonline.com
  • Since
    #27
    Nem egészen...Egy kis információt adok a game-ről. Az MoX béta stádiumban van, egyenlőre usa illetve canadai játékokosok tesztelhetik. Ez kb. szeptember vége, október elejére be is fejeződik minden bizonnyal. Utána pár hónap múlva lesz euróőában egy nagy béta teszt, amit csak jövőre igérnek...Természetesen meglehet rendelni a játékotmár most is, de hiába küldik ki októberben nemtudsz vele mint csinálni, mert még nincsen európai server. Majd csak lesz :-)
  • Johnyy
    #26
    Ebben a hónapban jelenik meg ugye?
  • Since
    #25
    Naa emberek...Legyen már egy kis mozgás ebben a topicban..Senki sem ismeri ezt a játékot vagy mi van??? :-)
  • Since
    #24
    Él még ez a fórum? Vagy teljesen kihalt?
  • Since
    #23
    Hmmm kiváncsi vagyok erre a game-re, bár azt hallottam hogy csak amerikában lesznek serverek...
  • Crazyn
    #22
    én is :D
  • Hunnenkoenig
    #21
    En mar kitöltöttem :-)
  • Crazyn
    #20
    The Matrix Online - Beta Signup
  • Bucser
    #19
    HAvonta fizetsz 15 dolárt + megveszed az játékot eredetiben és már játszhatsz is valamelyik serveren egy karakterrel:)) Nagyjából az is lehet, hogy több karakterrel mind1 a lényeg asszem, hogy serverenként 1-el. Másrészt azért elég gáz, hogy Matrix1-ben mindenki szaladt mikor a 3 ügynök megjelent ebben meg csak ügynököt gyepálnak.... Remélem nem qrják el.. Vagy mindenkiből neo lesz????
  • Lacc
    #18
    De nem jósolok neki nagy jövőt, bár majd kiderül még...
  • Lacc
    #17
    Azt csak tudod, hogy mi az az mmorpg nem? Na ez az.
  • grebber
    #16
    Valaki elmondaná hogy az online az mit jelent (tudom) de ezzel hogyan kel majd neten játszani mert még nem nagyon nyomtam ilyenekkel????
  • Augustus Gigo
    #15
    Ezek midn ma jöttek ki
  • Augustus Gigo
    #14
  • zaki
    #13
  • zaki
    #12
  • zaki
    #11
  • FLeK0
    #10
    iden jon

    havonta fogjak ebben is tovabbvinni a matrix tortenetet, jo lesz, csak gyozzuk fizetni a havidijat ;D
  • Geeryy
    #9
    mikor jelenik majd meg???
  • Venom
    #8
    Na ez tetszik.
    De hol is lessz ez az MMORPG????
  • And5
    #7
    MassiveMultiplayerOnline RPG
  • Tikal #6
    ja nézzétek meg a videot, E3-rol, hardwired.hu-n fenn van, csak kicsit tulterhelt szegény