1645
The Matrix Online
  • Johnyy
    #85
    Lehet meg kéne venni! DE én csak akkor vecek meg gémet ha már előre megnéztem hogy leköt e vagy nem...
  • Since
    #84
    lol nemcsak dvds lesz, és még nem jelent meg :-) ha meg is jelent, nemérsz el vele semmit, mivel master serveres...tehát cd key kell hozzá és igényelni kell accountot :-) single player meg nincs benne :)
  • Eltergo
    #83
    Okés...szerintem ez a játék ha megjelenik akkor DVD-s lesz...én ugy tudom Amerikában megjelent 2 napja de még nem törték fel...
  • Since
    #82
    61rongy 9800 pro, utánanéztem rendesen ;-) na de a játékról dumáljunk ne hardverről
  • Eltergo
    #81
    Az van 65-70 is!
  • Since
    #80
    Mondjuk a pro is elég drága, asszem olyan 50-55 rongy...de érdekes a mistralban nemtaláltam, úgy kerestem rá origón keresztül:)
  • Since
    #79
    az nem semmi, inkább marad a pro :-)
  • Eltergo
    #78
    100 ezer környéke :-(
  • Since
    #77
    :-) és mennyibe kerül 6800as gt?
  • Eltergo
    #76
    Az jó régi...a 6800-as széria most a legjobb videokártya :) a nVidia főnőke az mondta ha nem csinálnak jobb kártyát mint a Ati akkor fejek fognak repülni...nah ennek eredményére a 6800 Ultra 15%-al jobb mint a Ati X800 XT.
  • Since
    #75
    geforce-ból nekem elég egy időre belőle...:-)szaros mx 440esem van :)
  • Eltergo
    #74
    Nem rossz videokártya...haveromnak is az van csak időnként lekell tölteni hozzá minden szart, hogy menjenek a játékok...nVidia kártyáknál ez nincs szerencsére :) én egy Geforce 6800 GT-t szeretnék :)
  • Since
    #73
    Én elsősorban nem grafika miatt játszom :-) Egyébként nemsokára kapok egy 9800prot szóval azzal nem lesz gond :-) Nagyon sok játék van ami goblinokkal meg hasonlókkal foglalkozik. Valami új kell!
  • Since
    #72
    Ezek mind fizetősek :-) Everquest2, World of Warcraft, MXO, Star Wars Galaxies.Sajnos ha egy jót akarsz játszani már azért is fizetni kell, nem elég ha megveszed a gamet...
  • Eltergo
    #71
    Ha nem lesz fizetős akkor tutti..
    De most a Everquest 2 minden odavág majd....csak legyen jó videokártyád hogy tudd élvezni :)
  • Since
    #70
    Nemtudod mennyibe kerül a Galaxies havidíja?
  • Since
    #69
    Hát ja..Igazság szerint az lenne a legjobb ha minél alacsonyabb lenne a gépigény...Akkor mondanám hogy fasza game, de mivel erőmű kell otthon hogy élvezd a játékot, ezért world of warcraftot nem előzi meg...persze játékélményben szerintem jobb :-) úgyse szeretek goblinokat meg törpéket ölni, inkább szívesebben találkoznék egy ügynökkel :-)
    Star Wars Galaxies se rossz, sok jót mondtak róla. De szerintem ez jobb lesz ;-)
  • Eltergo
    #68
    Gondoltam erre de csak megtudják valahogy oldani..
    Nézd meg a Star Wars: Galaxies-t :) azon is kellet jó sokat dolgozni és a gépigénye is elég jó lett....
  • Since
    #67
    Figyu ez MMOG, ezt nem single playerre találták ki...Milyen géped van? A játékhoz ajánlott : 2ghz penyo4, radeon 9600-9800, 512 ram, szerintem ez elég vaskos. Azt írják az oldalon hogy 2,8as procival, 9800pro, 1024rammal tesztelték, és néha beakadt full grafikán :-)
  • Eltergo
    #66
    Konzolon szarabb is lett...habár GameCubeon egész jó!
    Nah a bajom az, hogy egy mai játéknak szebbnek kéne lennie a grafikájának főleg, hogy a mostani nagy játékoknak szuper grafikája van. Remélem váltóztatnak egy-két dolgon.
  • Since
    #65
    a pcs játék csak egy átirat, mint pl. a tony hawks underground2
  • Since
    #64
    Bocsánatot kérek, de az enter the matrix az eredetileg konzolra készült ;-) akkor most mi a helyzet? :)
  • Since
    #63
    Nemérdemes összehasonlítani a két játékot (MOX Everquest) mert más időben játszódik...Everquest2öt inkább WoWhoz hasonlítsátok össze :-)
  • Eltergo
    #62
    Szerintem szebb a Enter The Matrix nézd meg jól a Enter The Matrix részletesebb grafikája van csillog a föld,karakterek jobban kivannak dolgozva... ez meg inkább egy PS2 szintű játékra hasonlit.
  • Since
    #61
    MXO nem lesz rossz mert lesz külön története, amit a játékos határozz meg! akit érdekel a rövid háttértöténet mert leírom hogy miről szól tulajdonképpen.
  • Braveheart
    #60
    Elsőt nem ismerem. Doom3 egy idő után dögunalom. Everquest 2, na ez talán szebb, én is várom :)
  • Since
    #59
    Lol :-) Doom3at ne hasonlítsd össze ezzel a játékkal..Doom3 al mikor játszotok egyszerre több százezren? Everquestről meg annyit hogy más stíéus...ne azzal hasonlítsd össze. hasonlítsd össze mondjuk a city of heroessal. és megmondom őszintén hogy elég nagy a játék gépigénye :-) tehát nem lehet szar grafikája.
    Enter the matrixnál jobb a grafikája :-)
  • Eltergo
    #58
    Dehogynem...
    Pl. a Enter The Matrix. (Doom3,Half-Life 2,Everquest 2...)
  • Braveheart
    #57
    sztem meg nem is láttál jobb grafikát még csak fasza gyereknek akarsz látszani ;)
  • Eltergo
    #56
    Nem lesz rossz játék a TMO de viszont szar a grafikája :(((
  • Since
    #55
    MMOG : Massive Multiplayer Online G az nemtudom mi :-)
  • antijedi
    #54
    amugy nem tom feltünt e de az állandó aláirásom nem személyreszólo, de ezután a megnyilvánulás után akár veheted személyreszólónak is
  • antijedi
    #53
    valami gondod van?
    ...
  • Bandy11
    #52
    az idezetet b******* meg de az infót köszi
  • antijedi
    #51
    egyik rpg ugye a másik csak simán "játék" :P
  • Bandy11
    #50
    MI A külömbség az MMORPG<->MMOG között???????
  • Bandy11
    #49
    Since engem érdekel nagyon a játék ha dumálni akarsz róla akkor küld el az icq számod ha nincs akkor meg majd kitalálunk vmit
  • Bandy11
    #48
    Lenne egy kérdésem hogy a p*csába bírja el egy szerver ekkora pinget 1000v10 000 játékos de lehet hogy több az nem egyszerű
  • Since
    #47
    reggelt
  • Since
    #46
    Necoron tele van buggal, játszottam a bétával :-) Ha picit arcade is lesz majd a végén, az nem számít, csak szórakoztató legyen, és lehetőleg kevés bug legyen benne. Neocron, WWII Online mind tele van buggal és így élvezhetetlen szerintem :(
    érdekesnek azért érdekes, mert ilyen játék még nem volt, és szerintem nem is lesz :-)