1645
The Matrix Online
  • Strahd_
    #165
    Én csak azt sajnálom hogy a kedvenc Classom teljesen tönkretették :(( Pedig milyen jo kis game volt ez :)
  • Bogyee
    #164
    Egyelőre így marad nem vettem észre semmi hátrányt. Egy gigás ramokban gondolkodok én is csak drágábbak mint a 2*512.

    Since: na akkor végülis meg lesz a játék?:)
  • Tufa
    #163
    ha már úgy is váltasz, nem lenne jobb eladni ezeket és 2db 1 gigásat venni? az mégiscsak gyorsabb+késöbb configcserénél jól jöhet a dual miatt.
  • Bogyee
    #162
    Hát memóriából sosem elég:P
    De amikor megy a játék és 6-700mb-ot foglal + megy háttérben mondjuk egy firefox esetleg winamp akkor jól jön a +256 esetleg később a + 512ram
    Na de egy picit eltértünk a témától..:)
  • Tufa
    #161
    Mérted már hogy melyikel jobb amúgy? mármint hogy 2*512 vagy a +256.
  • Bogyee
    #160
    754-es a procim nem tud dualt
    így, hogy harmadik slotban is van ram csak 333mhz-en mennek a ramok de ahogy elnéztem elkel az a + 256mb ram így szerintem marad:)
  • Tufa
    #159
    nem azért mondom de jóval gyorsabb a gép ha csak 2*512 megy, de az dualban.. Én a helyedben kiveném a 256os ramot.
  • Bogyee
    #158
    Hopp látom te is most írtál:)
    Itt tényleg lehet picit unalmasak lehetnek a küldetések viszont a Matrixban van élet.. pl külföldön (amcsi szerveren) volt már esküvő is:) meg szokott minden nap buli lenni a helyi diszkóban:)
    Egyik információ forrás a http://www.radiofreezion.com, nekem kb mindig ez szól játék közben:)
    Lagok itt is lehetnek a képen jobb oldalt alul látszik a lagmeter ahol amikor narancssárgába vált akkor van egy picit lag de ez nem fps itt nem számít annyira a ping.
    Több pályarész van (4db) és ezek vannak kerületekre osztva, elég nagy a bejárható terület.
    Végülis ha úgy nézed minden játék olyan 10e forint körül van és a legtöbbet megunod vagy végigjátszod egy hónap alatt. Ha ez leköt legalább 1-2hónapig már megérte az árát szerintem. Egy hónap ugye ingyé' van így ha nem tetszik ugyan ott vagy mintha megvettél volna egy síma játékot.
  • Since
    #157
    Szerintem még low grafikán is "szép" csak az a lényeg hogy ne nagyon szaggasson mert az a gameplay rovására megy. Még nem válaszoltál a kérdésemre hogy mégis megéri e a játék vagy sem :-)
  • Bogyee
    #156
    Itt van két kép, hogy össze lehessen hasonlítani a min meg max grafikát.

  • Since
    #155
    Oksi megbeszéltük :-) Egyébként megéri az árát a játék szerinted? Huzamosabb ideig letud kötni? Mert nekem WoW-val az a egyik bajom hogy nemnagyon köt le, viszont a questrendszer nagyon jól megvan csinálva. Másik problémám WoW-val hogy most pl nemtudok játszani mert ismeretlen okok miatt levan tiltva az accom :-) Ezért szeretnék váltani fixebb játékra mert ez nem megoldás hogy hazamegyek munkából, szeretnék játszani, és egyszerűen nemtudok mert vagy lagos, vagy nem enged fel, vagy lockolják az accountomat stb :-) Vélemény MxO-ról?
  • Bogyee
    #154
    Igen, pontosan:)
    2*512+256, de úgy érzem hamarosan 3*512-re cserélődik:)
  • Tufa
    #153
    hogy jött össze az 1,2 giga ram? két 512 + 1 db 256?
  • Bogyee
    #152
    Nekem A64 3000+ , 1.2gbyte ram, radeon 9800pro és minden maxon egész jól megy, szerintem neked minimumon/közepes szinten menni fog..
    A jázékban van olyan lehetőség, hogy a memóriádhoz állítja a dolgokat az hasznos.
    Én az 'Output' szerveren vagyok ott még nem találkoztam magyarral, igaz a többin sem! Szóval ha kész az accod gyere erre a szerverre majd segítek az elején:)
  • Since
    #151
    Nincsen valami trial a játéhoz? Lehet baromira szaggatna és így nemérné meg nekem jó lenne előtte kipróbálni. Konfigom : 1.9 ghz penyo4, videokártya geforce4, 512 ram :)
  • Since
    #150
    Valószínűleg holnapra meglesz a jtáék, utána még letöltés és mehet a game :-) Melyik serveren játszotok és milyen névvel? Remélem annyira nem lesz kevés 512 ram...
  • Since
    #149
    Most nézem 54 dollár a gamerslooton a game...Akinek van mastercard-ja, és segítene nekem, annak átutalném ezt az összeget neten keresztül, és akkor megrendelné nekem...Ha már WoW témában működött ez a dolog akkor itt is kéne hogy működjön...Remélem vannak itt segítőkész emberek. Priviben várom a segítségeket
  • Since
    #148
    Én már annyit rohangáltam kártya ügyben hogy már bbelefáradtam megmondom őszintén...Inkább a GC jobban tetszik csak nemtudom előrendelni sajna
  • Fairlight
    #147
    Bankkártya probléma:
    A megoldás: CIB bank, elektronikus számlacsomag. Kapsz hozzá egy virtuális mastercardot ami kifejezetten internetes fizetésre való. A LEGFONTOSABB: Ingyen van! Havi 499 Ft a számlasvezetési díj, de a megnyitás semmibe sem kerül. Besétálsz egy személyivel és egy héten belül megvan.
  • Since
    #146
    Én Wowhoz egyébként gamerslootról rendeltem egy wowos játszótársról, átutaltam neki az összeget otp direkten keresztül ő megrendelte, és másnap elküldte nekem mailben a gc kódot..Esetleg valakivel ezt megleeht oldani ha ugy alakul a dolog?
  • GabiWong
    #145
    Visa Electron-ok közül a Posta Bank (Erste Bank) os Euro < 26 (diákhitelhez adják, lehet máshoz is lehet igényelni) tuti jó ien dolgokra.
  • Bogyee
    #144
    Na megkérdeztem tesóm, neki Visa Electron kártyája van.
    Az a lényeg, hogy a kártya hátán is kell vmi pár db számnak lenni azt bekéri account létrehozáskor.
  • Since
    #143
    Nem lehet nálunk kapni gamecardot, de szerintem gamerslootrol meglehet rendelni és 1 napon belül megérkezik :-) Csak ahhoz sajna dombornyomott kártya kell ami meg nincs :(
  • Bogyee
    #142
    Megnéztem előfizetésnél és ezeket a kártyákat fogadják el (hátha segít vmit)
    - Visa
    - Master Card
    - JCB
    - American Express
    - Discover
    és gamecard amit ugye nem lehet nálunk kapni.
  • Since
    #141
    Próbáltam csináltatni webkártyát, de sajna nem sikerült mert nincs annyi havi bevételem a folyszómlán hogy ezt megtudják valósítani...Szóval azt hiszem felejtős lesz ez a game, pedig nagyon szívesen kipróbálnám...
  • Bogyee
    #140
    Huh.. na látod ez jó kérdés:) de ha jól emlékszem akkor budapest bank.
    Amugy a héten fogok csináltatni én is kártyát. OTP-s fajtát.. van ez a webkártya állítólag azzal lehet külföldre fizetni jól.
  • Since
    #139
    És tesódnak milyen visa electronja van? otp-s ?
  • Bogyee
    #138
    Én telepítéskor tesóm sima Visa kártyáját használtam és elfogadta.
    Van gamecard is csak behozatni Magyarországra picit drága:P
    Magyarországon az ecobit árulja legalábbis benne van az árlistájukban:
    http://www.ecobit.info/product_ea.asp?id=827
  • Since
    #137
    Hmmm szívesen kipróbálnám a játékot, csak van egy gondom...Nincs mastercardom és nem is lehet anyago okokból nézve...Gondolom otp-s visa electronnal nem lehet fizetni, és GC-t sem lehet kapni hozzá mint a wowhoz...Még azt sem tudom hogy magyarországon hol lehet kapni a játékot mert a cdgalaxison pl. nem láttam...Ha ezekre tudsz választ adni illetve megoldani a problémámat akkor kipróbálom :)
  • Bogyee
    #136
    Hát az emberek sok mindent mondanak..
    Végülis van benne igazság. Küldetések legtöbbször hasonlók. Meg kell vkit keresni, kiszabadítani elvinni vhova vagy az információkat feltölteni egy fülkén keresztül.
    Egyelőre még én nagyon az elején tartok nem láttam még elég sok mindent.
    Igazából eléggé be kell ásni magát az embernek a játékba, hogy élvezni tudja. Utána kell olvasni a történetnek illetve a különböző történéseknek amik a hivatalos oldalon mindig kint vannak.
    Játszhatóság.. volt egy karakterem amcsi szerveren amit sajna törölni kellett amikor átmentem az európai szerverre így elölről kezdhettem az egészet de nem volt unalmas számomra.
    Elég sok féle fejlődési lehetőség van, ugyebár több oldalról fogadhatsz el küldetéseket...
    Erőmű ha nem is kell viszont memória igen. De szerintem a legtöbb ilyen fajta játéknál ez van, legyen EQ2 vagy akár a WoW...


  • Since
    #135
    Hmmm sokan azt állítják hogy nem egy nagy szám a game, a questek eléggé monoton típusuak, a játszahtóság is elég gáz...Ez mind igaz? :-) Ja és erőmű kell hozzá ezt is hallottam :)
  • Bogyee
    #134
    Nem, egy sráctól vettem aki külföldről rendelte. Nekem 12000-be került. De ez egy előrendelt példány így van hozzá pár extra dolog. Iletve csak egy.)
    Amugy ha jól láttam akkor nálun ecobit árulja a játékot, 9990-ért.
  • R0sc0
    #133
    megvetted boltba? mennyibe volt?
  • Bogyee
    #132
    Nekem már több mint egy hete meg van, igaz pénteken átmentem európai szerverre így új karaktert kellett csinálnom.
    Ha vki játszik/játszani fog jelezzen már, kéne egy kis magyar csapatot csinálni:)
    'Output' szerveren vagyok.
  • ferenc00765
    #131
    Játszani akarok!
  • a.carkey
    #130
    Free szerver? :)
  • Johnyy
    #129
    valami feylemény!?? jó lenne játszani!!!!
  • Lacc
    #128
    Látom pezseg az élet.
  • Johnyy
    #127
    HEyzet??
  • _Neo
    #126
    "ez netes game?"

    Tudod... visszaolvasok, mielőtt hülye kérdéseket teszek fel... meg ilyenek...