1645
The Matrix Online
  • Since
    #205
    Bogyee csinálsz nekem screenshotot a mátrixba való becsatlakozásról? :-) Kíváncsi vagyok rá...:D
  • Since
    #204
    Lehet hogy jobb lenne, csak sajnos tudod nincs időm megcsináltatni...Ugyanis reggel 6kor elmegyek és este 8-ra 9re érek haza akkor már minden zárva...És ha jól tudom ehhez kell anyagi fedezet is, tehát havonta előre meghatározott pénzmozgásnak kell hogy legyen a folyószámlán
  • Bogyee
    #203
    És ez a CIB bankos megoldás nem lenne jobb? Én spec nem csak a játék miatt csináltatom szerintm jó ha van egy olyan kártyám amivel tudok neten vásárolni. Havi 500ft sem a világvége...
  • Since
    #202
    Nem, online telepítőt kapok vagyis kaptam de a cd keyyel nemérsz semmit sem...Vagy kell mastercard ellenőrézs céljából, vagy veszel hozzá egy gamecardot...Ha megcsinálod az accountot aktiválni kell és ott ellenőrzi a kártyát is. Nekem visa electronom van de azzal nemtudom aktiválni így marad a gamecard...Csak nemtudom mikor fog megérkezni, mert haver még nemrendelte meg mert nemkapta még meg az összeget tőlem :-)
    Egyébként 8 óra alatt küldték a cd keyt és mükszik.
  • Fairlight
    #201
    Since! Mennyi időn belül kaptad meg a CD-keyt a Gamerslooton? Lehet hogy megrendelem én is. Le lehet tölteni a telepítőt egyébkét tőlük, de CD-key nélkül nem tudsz semmit csinálni.
  • Bogyee
    #200
    Hát attól függ..
    Ecobit árlistájában benne van, próbáltam írni nekik rám sem basztak. Email is másodjára ment el nekik talán telefonon adnak vmi felvilágosítást, hogy tényleg van-e nálunk.
  • dabro
    #199
    Akkor nem olcso dolog, hát nemtom hogy megérné e
    és igy boltokba kkor mostanában nem is lesz
  • Bogyee
    #198
    USA-ban 50$. Amazon.com meg hasonlók nem nagyon hozzák be Magyarországra a szoftvert.
    Van egy jó oldal http://www.importmadness.com. Ők elküldik a játékokat hozzánk viszont drága. Ez is kb 20e körül van vagy egy picit drágább mindennel együtt. Innen van az enyém is.
    Neten való játszás: egy hónap ingyen van utána fizetni kell érte havonta 15dolcsit (ami ugye több mert a bank is húz magának egy kis pénzt).
    Küldetéseket tudsz csinálni egyedül vagy csapatokban. Lehet egymás ellen is nyomni (PvP). Most már kezdenek az európai szerverek is megtelni ami több száz embert jelent így biztos találni ellenfelet vagy épp szövetségest:)
  • dabro
    #197
    igen értem és utána?
  • Bogyee
    #196
    Ez a gamersloot-os dolog, hogy müxik? Kapsz egy offline telepítőt?
  • dabro
    #195
    és hogy mukodne ez a neten valo játszás, mert ahogy a képeket nézegettem elég durván nézhet ki a játék
  • dabro
    #194
    mennyibe kerul?
    De jo hogy lemaradtam rola
    :(
  • Since
    #193
    Csak neten játszható, MMOG játék. Én pl. gamerslootrol rendeltem. Már egy hete megjelent Európában
  • dabro
    #192
    sziastok!
    honnan szereztétek meg a Matrix Onlinet?
    Megjelent már?
    És Tényleg csak neten keresztül lehet vele játszani?
    Engem nagyon érdekelne ez a játék és kéne is
  • Since
    #191
    Ha van időd légyszi csinálj screenshotokat a becsatlakozásról :-)
  • Since
    #190
    Ide is leírham végülis mert már dolgozok az ügyön valaki segít benne...
    Megvan a cdkey, létre is hoztam egy accountot. Azonban nemtudom aktiválni mert ellenőrzi a kártyaszámot, és nekem visa electronom van amit ugye nem akar támogatni. Ezért kell egy gamecard hozzá és alán azzal tudom akiválni. Remélem hogy nem cseszek rá mert akkor kidobtam az ablakon 19k-t...
  • Bogyee
    #189
    Bocsi, 9kor végeztem melóban, most értem haza. Ha aktuálus a dolog írd meg aztán ha tudok segítek. Email-t többször nézem meg csipog ha jött írj arra ha nagyon fontos..
  • Since
    #188
    Bogyee pls segíts nekem...Itt vagy most?
  • Bogyee
    #187
    Tényleg csak olyanoknak ajánlom a játékot akik szeretik a Sci-fi dolgokat ill. a Matrixot. Küldetések eddig eléggé egykaptafák voltak. Menj be vhova ölj meg vkit vedd el ami nála van vidd el ide/oda. De a havonta megjelenő újabb animáció/történet szerintem pótolja a változtos küldetéseket mert ha tényleg utána olvas az ember a történetnek akkor bele tudja magát élni a játékba.
    Én pl megcéloztam Morpheus szintű Aikido tudást, persze az még odébb van:D
  • Bogyee
    #186
    Igen van időjárás változás. Van amikor hétágra tűz a nap van amikor szakad az eső:) ilyen elég gyakran van.
    És a napszakok is változnak. Napközben elég hangulatos amikor bevilágít a nap az ablakokon.
    Elvileg van havas rész is, legalábbis a térképemen van, lehet ott a hó esik azt még sajna nem tudom mert számomra az még lezárt terület:)
  • Since
    #185
    No egy kérdésem rögtön lenne...Van időjárás változás, illetve változnak a napszakok? (nappal-éjjel)
  • Since
    #184
    Várom...
  • Bogyee
    #183
    Na holnap meló közben írok pár gondolatot a játéktról ma már nincs rá erőm:(
  • Bogyee
    #182
    Okok, írok még az este folyamán pár infót ígérem:)
    Én is inkább a sci-fi dolgokat szeretem a WoW meg az Eq2 is pont azért nem tetszett mert fantasy.. na meg eq2 után láttam a a wow grafikáját ami enyhén gagyibb:)
  • Since
    #181
    Én is wowozok vagy wowoztam, de elment a kedvem tőle...Nagyon rossz custommer support, lagos serverek stb stb stb. Mindig is a "scifi" érdekelt, ezért próbálom ki az MxO-t. Aki nagyon rpg-s annak nemnagyon ajánlanám, bár hozzáteszem hogy még nem játszottam vele így nemtudok véleményt mondani róla. Esetleg Bogyee tudna róla mondani egy két infót hogy kinek ajánlaná ezt a gamet. Viszont az tény hogy a questrendszer helyett inkább a háttértörténet a lényegesebb, ami nekem jobban tetszik mint a wowban.
    Azt vettem észre hogy a hacker tulajdonképpen wowban a priest csak kicsit scifibb formában felruházva :-) Bogyee egy két infót pls :-)
  • Bogyee
    #180
    Mai napra egy kis erotika:P
  • SRobert
    #179
    magyarosan szólva ez mégrekordabb... :)
  • Strahd_
    #178
    Még closed bétában tették :) akkor ment el a kevem töle
  • Fairlight
    #177
    sajna nincs demo, viszont vannak a hivatalos weblapon ingame videok, több tucat. Az talán segít valamit. Elég izgisnek tűnik a dolog, én is azon rágom magam hogy esetleg Guild Wars helyett ez. De ott meg ugye nincs haví díj :_(( Szal dilemma. Igazság szerint ezért lenne jó tényleg valami demo account, legalább pár napig lehetne vele játszani. WOW-ot nem bántam meg, hogy megvettem, de ez viszont jobban izgat. Ha ki tudnám próbálni, lehet lemondanám a WOW-t és lenne inkább ez. Gondolom vannak még páran így.
  • Since
    #176
    Sajna nem válaszolt még haver, pedig úgy volt hogy tegnap este 8 körül megbeszéljük az anyagiakat és megrendeli nekem de eddig semmi, nem keresett és nem is írt mailt :-(
  • Bogyee
    #175
    Régebben volt béta verzió amit a szerencsés emberek akiket kiválasztottak kipróbálhatták.
    Már nincs kipróbálási lehetőség.
  • Lacc
    #174
    Most utánanézegettem a dolognak, de sehol nem találtam valamiféle trialt, vagy hasonlót amivel ki lehetne próbálni a gamet. Mondjátok hogy nincs igazam...
  • Bogyee
    #173
    Dallasos kedvem van, kis Jockey stílus:)
  • Bogyee
    #172
    Gyors letöltés.. milyen neted van? Játék 3cd + telepítés után a patch asszem' 100mb vagy kb ekörül van.
  • Since
    #171
    Ok. Remélem hogy ma még megtudom rendelni a játékot gamerslooton utána gyors letöltés és game...
  • Bogyee
    #170
    Igen:)
    Output és az Input-Hostile, ezek a magyar szerverek.
    Ha fent vagy üzenj rám a /tell parancs beírásával. Tehát /tell Bogyee
    Ha nem lennék fent írj egy privátot és felmegyek játszani.
  • Since
    #169
    Azt hiszem én is csatlakozom hozzátok ha meglesz a game kiváncsi vagyok rá nagyon. Remélem nemfogok csalódni. Akkor Output server?
  • Tufa
    #168
    egy kb fél éves bétája volt már
  • SRobert
    #167
    mióta van kinn a game?
    rekord idő alatt balansszoltak használhatatlanná egy kasztot? :)
  • Bogyee
    #166
    Te is nyomod? Melyik szerveren?