1645
The Matrix Online
  • Bogyee
    #245
    Hát nagyon remélem, hogy nem.
  • Johnny23
    #244
    ahhha...és nem várhato,hogy föltőrik vmikor??
  • Bogyee
    #243
    Megrendeled külföldről vagy szépen kifizeted kártyról a pénzt és lehúzód a gamersloot-ról.
  • Johnny23
    #242
    mármint a gammát
  • Johnny23
    #241
    Ezt mégis honnan lehet leszedni??
  • Fairlight
    #240
    Azt nem mondanám, hogy jobb mint a WOW, inkább egész más. Nekem személy szerint ebben jobban tetszik egy csomó dolog, pl, a karakterfejlődés, a harc. Tetszik, hogy komolyan el lehet molyolni szintlépésnél, mit hová pakolsz, mit fejlesztesz. Ez a WOW-ban ugye kiemrül a tálent pontokban. Az is nagyon tetszik, hogy míg a WOW-ban a karakter kasztja egyértelműen lekorlátozza hova fejlődhetsz, itt alapban három irány van és azokon belül még egy csomó további lehetőség. Itt ha kezdetben pl. A Hacker irányvonalat tolod, és később megunod, átképezheted magad bármilyen más irányba. szal tényleg ki kell próbálni.
  • Fairlight
    #239
    Egy kis szolíd bunyó:
  • Fairlight
    #238
    A csini testőröm:
  • Fairlight
    #237
    A telefonfülke...
  • Fairlight
    #236
    Xraypex bemutatkozik:
  • Since
    #235
    Fairlight milyen a game? Jobb mint a wow?
  • Fairlight
    #234
    Output szerver. egyébként hogy a bánatban lehet screenhotot csinálni? Az ok, hogy print screen, de hol tárolja?
  • Bogyee
    #233
    Van egy hely ahol meg lehet venni.. pontosan nem emlékszem még a játék elején néztem be oda aztán se pénzem nem volt sem kedvem átmenni a veszélyesebb részekre:)
    Ha jól emlékszem egy könyvtárba lehetett venni a különböző cuccokat és akkor azzal átmerészkedhet az ember a veszélyesebb környékre..:)
    Igaz én anélkül is átmentem:D Futottam is vissza a metróba:DDD
    Na én most keltem picit álmos vagyok, kajázok aztán játszok picit:)

    Fairlight: melyik szerveren vagy?
  • Since
    #232
    Egyébként Access Nodes-ról van szó...
  • Since
    #231
    már úgy kipróbálnám a játékot...:((((
  • Since
    #230
    Olvastam olyan dologrol, valamilyen item, aminek a segítségével a restricted areaban az ügynökök nehezen veszne észre. Ez igaz? És ha igaz akkor hogy működik és hol lehet felvenni ezt a tárgyat?
  • Bogyee
    #229
    Illetve pontosabban itt:

  • Bogyee
    #228
    Nem sajna olyan nincs:(
    Ittt tudsz becsatlakozni:
  • Since
    #227
    Bogyee amikor csatlakozol a mátgrixba vagyis a játékba nincsen olyan pozíció amikor látod magadat a adzékben ahogy becsatlakozol a mátrixba? Mint a filmben :)
  • Since
    #226
    Akkor nekem fél nap alatt meglesz kb. csak legyen már meg a gc...
  • Bogyee
    #225
    Na látom nagy az örömködés:)
    Ha vmi nem sikerülne
    http://thematrixonline.warnerbros.com/manual/
    Egész jó kis netes kézikönyv.
  • Fairlight
    #224
    Radeon 9600, nem a legspécibb, de azért nem rossz. RAM meg egy giga, szal az sem kevés. Izlések és pofonok, van aki azt mondja, hogy a WOW grafikája szar, pedig szerintem csúcs. Ha kész az account, akkor az installert elindítod, amit a gamersloot-ról lehet letölteni, az felinstallálja az alapot, aztán beloginolsz és szépen egyben letölt mindent, game data + updatek. nekem kb. olyan 5 óra alatt lejött az egész 1MBites ADSL-en. Kb. 1,8 GB az egész. Ha kész, csak nyomsz egy continue-t és már játszhatsz is.
  • Since
    #223
    Fairligth te hogyan töltötted le a klienst? Volt külön egy 15-20 megás downloados cucc és az "patchelte" magát, vagy egyben szedted le a gamet?
  • Since
    #222
    Hmm perdig éppen a grafikáját istenítették...Milyen viedókártyád van?
  • Fairlight
    #221
    De van, már megtaláltam. Jó a game, én élvezem. Mondjuk a grafikától ne várj sokat, nálam minden high-on van, és még így sem egy nagy durranás. De nem is ez a lényeg, sztem, bár azért talán ezt jobban is megoldhatták volna. Most 4-es szintű a karim, viszonylag gyorsan lehet fejlődni küldetésekkel, meg van egy csomó mob, amit lehet irtani. Tök jó, hogy tudok már Guard-ot csinálni, ami olyan mint a WOW-ban a Pet. Harcol helyettem:_))
  • Since
    #220
    Hmm nincs olyan parancs hogy add friend?
  • Since
    #219
    Szóval jó a játék az a lényeg :-) Remélem én is kitudom majd próbálni a jövőhéten ha lesz GC-m...
  • Fairlight
    #218
    Ja és még valami:a karakterem Xrayspex névre hallgat. Hogyan tudok valakit felvenni egyébként a friends listára?
  • Fairlight
    #217
    Na, végül is hamarabb lejött, mint vártam, úgyhogy hajnali háromig nyomtam:_))
    Nagyon jóóóó! Ami máris sokkal jobban tetszik, mint a WOW-ban, hogy szintlépéskor én döntöm el, mit hová pakolok, mit fejlesztek. Így nem fognak totál egyen karakterek létrejönni. A harc egy kicsit szokatlan, de nekem bejön, hogy nem agyatlan egér meg billentyűzet nyomkodás, hanem tiszta taktika. Persze egy csomó alapvető dolgot nem tudok, mert ugye ennek az online vásárlásnak a nagy hátránya, hogy kézikönyv az nincs :_(( De ez legyen a legnagyobb problem.
  • Bogyee
    #216
    Akkor az éjszaka folyamán szépen lecsordogál a játék. Remélem nem fogsz csalódni:)
    Output, Input-Hostika az Európai szerver (lehet már említettem?:)
    Előre is jó játékot:)
  • Fairlight
    #215
    1 Megabites ADSL, úgyhogy valszeg ebből ma már nem lesz játék, de majd holnap :_))
    Nyugodtan mehetsz a CIB-hez, csak személyit kell vinned!
  • Bogyee
    #214
    Since:



  • Bogyee
    #213
    Milyen neted van?
    Nekem Eq2-vel volt ez.. lejött a 20mb-os telepítő aztán töltögetett hozzá vagy 2 gigát:D Pár órát töltögetett 1.5mbittel is:P
    Ja igen majd még készülj fel fog patchelgetni a játék telepítés után.
    Sajan a mesteri rangtól messze vagyok:( Na de majd pár nap/hét múlva talán lesz Aikido mesteri rangom;)
  • Bogyee
    #212
    Szóval akkor nem kell hozzá tényleg semmi? Bocsi már kezdek kikattanni ilyenkor este fele:)
    Akkor 499 havonta és csak egy személyi kell? Mert akkor nem telefonálgatok cib-hez érdeklődni hanem egyből odamegyek és kérem a tuti:D
  • Fairlight
    #211
    since! Nem kell semmi a Cibes kártyához!! Se rendszeres pénzmozgás, semmi. Ha van havi rendszeres min. 50.000 Ft fizu ami jön rá, és innen fizetsz valami számlát, akkor nem 499 csak 99 Ft a havi számlavezetési díj. Nekem tegnap jött meg éppen, és csak azért kellett 1000 Ft-ot fizetnem, mert kértem hozzá egy Visa Elektront is. De még ez sem kötelező .
  • Fairlight
    #210
    Na megjött a CD-key!! Gamersloot király! Account kész, már csak arra leszek kíváncsi, mennyi idő alatt jön le a majdnem 2 giga anyag :_))Sajna nem látom mennyivel jön, mert a progi downloadere tölti és nem írja ki. Na majd referálok. Addig is Bogyee mester majd néhány induló jótanácsot idevéshetnél :_))
  • Bogyee
    #209
    Sajna ez benne van a pakliban az ilyen játékoknál amiknél nincs demó ill. trial verzió..
    Amugy ez a 20e rohadt sok volt. Most számoltam utána és külföldről megrendelve szállítással együtt 13-14 a dobozos.. csak azt nem tudom, hogy angliából szánolnak-e adót (szeirntem nem ugyebár az EU miatt..)

    Milyen fellépésed van?
    Jaja... emberek neteznek/játszanak szombaton is szóval dolgozgatok:)
  • Since
    #208
    Oksi este majd megnézem ugyanis megyek fellépésre :-)
    Te szombaton is dolgozol?
  • Since
    #207
    Közben küldtem még tegnap egy mailt a supportnak hogy miért nemtudom lejátszani a trialt, és nemtudják rá a megoldást :-) Szóval telcsin kéne egyeztetnem de asszem GC-t beszerzem és azzal akkor nem lesz gond...Csak ha nemtetszik a játék kidobtam majdnem 20kt érte...
  • Bogyee
    #206
    CIB oldalán nem volt erről szó de majd a héten megyek csináltatni akkor hamar kiderül:)

    Másik kérésre a válasz: igen csinálok csak most én is dolgozok aztán pont ülnek azon a gépen amire feltelepítettem a játékot. Lemnnek róla akkor csinálok:)