1645
The Matrix Online
  • Since
    #285
    Letölhető manulat nemtudtok valahonnan?
  • Rasti
    #284
    Kár,hogy csak pár Magyar játékos játszik.
    Akkor még 1 kicsit gondolkodom rajta.
    Angolt sajna nem kenem vágom annyira,és ezek szerint akkor magasabb szintem ez elég nagy hátrány lenne :(
  • Fairlight
    #283
    Online manual: http://thematrixonline.warnerbros.com/manual/
  • Fairlight
    #282
    Since! Tudod magad gyógyítani, csak előbb kattints rá a saját ikonodra a jobb felső sarokban. Vegyél proxy-t , mert azzal tudsz testőrt idézni, igaz az 1.0 -ás nem túl tápos, de azért jól jön.
  • Fairlight
    #281
    Jaja, hát nem vagyunk sajnos többen mint kb. négyen magyarok. Azért is lenne nagyon jó, ha lennénk többen, mert én pl. most 7-es szintű vagyok, és itt a küldetéseket már csak alig, vagy egyáltalán nem tudom egyedül megcsinálni:_(( A tapasztalatom meg az, hogy partyzni maximum kezdőkkel lehet, mert a magasabb szintű játékosok nem nagyon segítenek. Eddig legalábbis egy csókával sikerült összeállnom, akiről kiderült, hogy osztrák :_))
  • Bogyee
    #280
    Ha picit visszafele beleolvasola fórumba szerintem találsz választ.
    De, hogy ne maradj válasz nélkül: https://gamersloot.net/catalog/
  • Quki
    #279
    Bótban?Mert én internetkóról szeretném leszedni.
  • Bogyee
    #278
    Olvasni luxus úgy látszik:D


    Igen, vettük:)
  • Quki
    #277
    Hali mindenkinek.Honnan szereztétek a játékot?Vagy vettétek?
  • Bogyee
    #276
    Since: van online manual, van egy kis dolgom de mindjárt utána nézek a címnek!
    Ja és ha vmit megveszel (képesség) akkor menj el a telefonfülkéhez és nyomj eg upload-ot!
  • Bogyee
    #275
    Pedig lehetséges, hogy csak ennyi a magyar!
    Én elég sokat érdeklődtem meló révén meg neten is és sokan csak hallottak róla ill. irr látták először.
  • Since
    #274
    Én eddig 3 játékosról tudok, velem együtt van 4...De ez nem jelenti azt hogy csak ennyi magyar játszik vele :)
  • Rasti
    #273
    Sziasztok.

    Végigolvastam a hozzászolásokat,és elég érdekes lehet ez a Game :)Még 1 kicsit gondolokodm de lehet én is berendelek 1-et belőle.
    Hány Magyar játékos játszik egyébként ???
  • Gorii
    #272
    ja latom nincs :)
  • Gorii
    #271
    van ebbol vmi proba trial?
  • Tufa
    #270
    6600GT-vel jobban jársz és ha jól tudom már van 40-45 között is 6600gt... egy 512es memória(pl egy samsung), nincs 10 rongy.
  • Since
    #269
    Reggelt mindenkinek..Lennének kérdéseim ezzel-azzal kapcsolatban...Egyik kérdésem a gépigény...Szerintetek milyen vidkártya lenne a legoptimálisabb árban illetve teljesítményben? Én 9800pro-ra gondoltam, 42k-ért tudok is venni egyet. Azonban memóriát is kell hogy búvítsek majd de az csak júniusban lesz. Ha most nem bővítek memóriát csak videókártyát valamivel gyorsabb lesz a game vagy ugyanolyan lassú lesz? Mert két problémám van a játékkal :-) Egyik az az hogy nagyon lassú, másik meg hogy néha minden fekete, nem rendeli le a grafikát és jóformán nem látok semmit...Ha szerencsém van látom a tájat meg az utcát de az nagyon ritka :-) Másik kérdésem a gameplayyel kapcsolatos.
    Mivel gamerslooton rendeltem meg a játékot ezért felhasználói könyvem nincsen. Esetleg vhonnan le lehet tölteni?
    Problémám a következő...Hackerre szeretnék ráállni...Feltápoltam 5ös szintre az awakeness skillt és a cd exute programot (lehet rosszul írtam le), ami a hacker első skillje. Eztán megtudtam venni a repair skillt ami gyógyít egy barátot illetve egy logikai bomba támadó skillt...Be is tudom magamnak tölteni, azonban az abilitisben nem jelenik meg, és nemtudok rá pontot rakni és így elég gyenge a skill. Igaz még csak 5ös vagyok de így nemtudok menni mint hacker mert nagyon kevés a sebzése. Az a baj hogy a hand on hand combattal sokat nemérek, mivel ha ketten jönnek eléggé megfingatnak, a logic attackal pedig mégannyira nemérek semmit. És azt vettem észre, ha hand on hand combatra megyek nemtudom használni a repair kitet, nemtudom magamat gyógyítani illetve nemtudok logikai bombát küldeni az ellenre...Valaki megoldás? Köszi a segítségeket.
    Egyébként tetszik a játék csak ennyi bajom lenne vele :-) Ha gyors lenne a játék biztos rájönnék hogy mi hogyan megy, de így nemakarok kisérletezni vele mert mire csatlakozom a mátrixba az kb 10 perc :-) Várom a hozzászólásokat!
  • Bogyee
    #268
  • Bogyee
    #267
    Na meg volt a mai randim is;)
    Sajna az ölelést nem engedte Niobe de kezetfoghattam vele:P
  • Fairlight
    #266
    Since! Ma este én is fennt leszek, úgyhogy keress meg!
  • Bogyee
    #265
    Rendben:)
  • Since
    #264
    Ha nem szakadt meg a letöltés akkor 6kor fellpek és tellezek egyet…
  • Bogyee
    #263
    Bocsi, aludtam.
    Gratula:)
    Találka megoldható:)
    Végülis most már állandóan online vagyok aim messenger miatt..
    Üzenj rám játékban vagy írj egy emailt és becsatlakozok én is.
  • Since
    #262
    Bogyi?
  • Since
    #261
    Megjött a gamecardom, már töltöm is ezerrel a gamet, ami azt jelenti hogy amire hazajövök le is jön szerintem...Bogyee délután estefele tudunk találkozni egy lerobbant házban? :) Output server és Bogyee...Mikor leszel fennt?
  • Bogyee
    #260
    $information
    ez helyttesíti a pénzt
  • Since
    #259
    Egyébként a pénz az hogy jelentkezik meg a gameben? Mi a neve a pénznek?
  • Bogyee
    #258
    Operatív, Katonta (jelenleg).
    Közelharcra gyúrtam rá, még két szint és elvileg tudok venni harcművész képességeket:)
  • Bogyee
    #257
    Igen, a csapatjátékban van a "lényeg".
    Eegyedül is lehet nyomni küldetéseket csak hát egy idő után unalmassá válik..
  • Since
    #256
    Bogyee mire specializálódtál?
  • Since
    #255
    Akkor Zionist leszek én is...Én inkább a csaspatjátékra szeretnék menni..Persze az xp is fontos hogy fejlődjön az ember, de én élvezni szeretném a játékot másokkal :-) WoWval az volt a bajom, hogy mindeki külön ment a guildben
  • Bogyee
    #254
    Pár kép:

    A széparcú


    Felküldtem egy emelettel fentebb:P


    Szerintem ez fájni fog neki
  • Bogyee
    #253
    Tegnap gondoltam nyomok Fairlight-al 1-2 küldetést de ő még izmosítja a karakterét:) Amugy csapatban tényleg jobb.. már csak az xp miatt is:P
    Ziontól szoktam elvállalni feladatokat. Merovingi részről eléggé mínuszban van a népszerűségem:DDDD
  • Bogyee
    #252
    Két európai szerver van. Az 'Output' és az 'Input-Hostile'. Én az Outputon vagyok Bogyee néven. Fairlight is ezen a szerveren van a lentebb írt néven:)
  • Since
    #251
    Egyébként milyen frakcióban vagytok? Jó lenne egyhez tatozni hogy tudjunk egyutt questelgetni :) Van itt valaki egyáltalán?
  • Since
    #250
    No délben meg lett rendelve gc. remélem még ma este megérkezik és eltudom kezdeni tölteni a klienst :-) Szerintem legkésőbb szerdán meglesz :-) Melyik serveren vagytok illetve milyen névvel? Illetve hány európai server van?
  • Since
    #249
    Milyen események lesznek?
  • Bogyee
    #248
    Fairlight: olvastad az eseményeket a hivatalos oldalon?
  • Bogyee
    #247
    Játszol most?
    Én fent vagyok, kéne küldetéseket csinálni együtt. Nem?:)
    /ca Buddies név
    ha jól emlékszem így tudsz hozzáadni embereket a partnerekhez
    én már hozzáadtalak elvileg..
    Amugy Mara Central, itt szokott gyülekezni a letöbb ember:)
  • Fairlight
    #246
    Hát lehet hogy feltörik, de ha a WOW-ot baromság tört szerveren játszani (az) akkor ezt meg egyenesen óriási lámaság. A fő karaktereket élő GM-ek játszák, és a folyamatos live event-ek adják meg a játék sava -borsát.