1645
The Matrix Online
  • Tufa
    #685
    7 gigabyte :DDDDD
    1850 megát szed le...
  • Mr_no_NaMe
    #684
    Nah végre 20. van

    Én már nagyon kíváncsi voltam most végre ki is próbálhatom vééégree
  • Bogyee
    #683
    Persze telepítőt szerintem tömörítik. Alapból 3 cd és a patchek meg nem tesznek ki két gigát..
  • Bogyee
    #682
    Tessék, minden patch feltéve és ennyi.
  • Bogyee
    #681
    hát aki azt mondja az.. szóval picit félreolvasott vmit:P
  • vortob
    #680
    Hát nem teljesen. Állitolag 7 gigapite.
  • Bogyee
    #679
    Hát mennyi is? 2, 2 és fél gigabyte?:)
    na akkor estére biztos lesznek új arcok:)

    [email protected]
    üzenjetek, új arcoknak csak örülök:)
  • vortob
    #678
    Szerintem még mindenki tölti azt a "pár" gigabytet.:)
  • Bogyee
    #677
    Na mi van arcok!?
    Nagy volt a lelkesedés most, hogy meg müxik nem ír senki?:) Vagy mindenki játszik?:)))
  • Tufa
    #676
    Franc
    Már megy, csak kellet egy olyan system checket csinálni. Most tölt lefele :P
  • Tufa
    #675
    még az sem megy :(
  • Bogyee
    #674
    Ja még a játék letöltése sem megy? azt hittem csk a loginnál áll meg
  • Tufa
    #673
    Jó lenne ha már menne, igy talán este már lehetne jáccani :( Mennyit is fog majd leszedni?
  • Bogyee
    #672
    köszi
  • Tufa
    #671
    beírom a felhnevet/passt, ellenőrzi és kiiírja #652 ben lévőt. Mellé meg megnyitja ezt az oldalt
  • Bogyee
    #670
    Tufa, mikor neked kiírja login ablakban azt a szöveget betöltődik közben a regisztrációs oldal?
  • Bogyee
    #669
    Outputon nem.
    Lehet Duelezni ,kiválasztas egy embert utána be kell írni /duel és ha elfogadja akkor halálig megy a harc:) viszont ha meghalsz akkor nincs semmilyen bünetés mint a "normál" halál után.
    Beírod /pvp ilyenkor meg tudnak támadni. De csak pl a gép ill a merovingi szimpatizánsok (már ha zioni vagy:)
    Ill van még egy 'Constructs' rész is ott lehet még pvp-t nyomni de oda csak bizonyos szint fölött lehet belépni.
  • Tufa
    #668
    és a játékosok megtudnak támadni csak úgy szimplán?
  • Bogyee
    #667
    Sajna nem teljesen sajátkezüleg. Ki tudod választani milyen fajta haja legyen a manusnak és, hogy milyen színű. De elég sok választási lehetőség van.
    Betámadás..
    Az erősebbek nálad vagy egyenranguak azok betámadnak ha közel mész hozzájuk. Akik gyengébbek 1-2 szinttel nálad azok is támadnak de hát ugye sok esélyük nincs.. kivéve ha mondjuk ötösével jönnek:PPP
    Játék szinekkel jelzi, hogy melyik mennyire veszélyes rád nézve. Akik szürkék azok között lehet rohangálni rád sem bagóznak:D
  • mauzer
    #666
    Jaja, másnak sem müxik. Szóval valamit tényleg bénáznak a fiúk, vagy csak simán megfeletkeztek a trialról :D
    (BTW nekem is játszhatnékom van már!)

  • Tufa
    #665
    A Karakter generálás teljesen sajátkezüleg lesz vagy csak néhány tipus közül válaszhatok?
    Ja és egy olyan kérdés lenne hogy a mobok azok olyanok ha pl csak sétálgatok melletük akkor egyből rámtámadnak, vagy csak úgy ha kezdeményezek egy harcot?
  • Bogyee
    #664
    Eleje úgy is csak ismerkedés a játékkal:)
    Nagyon még az event sem kezdődött el nekünk, szóval mindenki vár vmire:P
    Türelem, nyugalom:)
  • Tufa
    #663
    akkor jó :) Illetve nem jó, mert már jácchatnékom van :D
  • Bogyee
    #662
    Nincs semmi gond. Most kérdeztem utána más sem tud beloginolni.
  • Tufa
    #661
  • Bogyee
    #660
    Másnak sem müxik várj(atok) picit.
  • Bogyee
    #659

    így néz ki kb a tied is ugye?
    email-ben nem küldtek semmit?
    aztán lehet még nem lehet vele játszani majd csak délután.. megnézem háha írnak vmit.
  • Tufa
    #658
    azt direkt irtam át :)
  • Bogyee
    #657
    Elvileg minden jónak tűnik.
  • Bogyee
    #656
    Pl email-hez rendes címet kell beírnod, vagy csak itt írtad át másra?
    És csak eg tölet, ékezeteket ne nagyon használj ilyen amcsi oldalakon:P
  • Tufa
    #655
    Master Account Management
    Welcome Seregi Roland [Log Out]
    You can manage your The Matrix Online accounts, contact information, system information and billing information by clicking on the links below.
    Master Account Information
    Your Master Account is non-transferable. The following information cannot be changed.

    --------------------------------------------------------------------------------

    Master Account Name: tufa
    Country: Other
    Date of Birth: 1985-09-25


    --------------------------------------------------------------------------------

    Game Account(s) Information:
    Below is a list of Game Account(s) you currently have linked to this Master Account.

    --------------------------------------------------------------------------------

    Game Account Name Password Billing Date Subscription Plan Status Action
    tufa CHANGE 2005-05-25 Game Card ACTIVE JOIN PREORDER

    ADD A NEW GAME ACCOUNT ADD PROMOTION
    --------------------------------------------------------------------------------

    Contact Information
    Below is the contact information associated with this Master Account. The email address listed below is used for all communication with this account.

    --------------------------------------------------------------------------------

    First Name: Seregi
    Last Name: Roland
    Email Address: ---- Én voltam
    Street Address: ----- Szintén
    City: Budapest
    State: OT
    Zip Code/Postal Code: 1183
    Other State/Province:
    Phone Number:
    Gender: male

    EDIT CONTACT INFORMATION
    --------------------------------------------------------------------------------

    Billing Information
    Below is the billing information associated with this Master Account. All games on this account are charged against this card.

    --------------------------------------------------------------------------------

    Card Type: Game Card
    Card Number: ***********fnf3g
    Street Address:
    City:
    State:
    Zip Code/Postal Code:
    Other State/Province:
    Country: Other


    EDIT BILLING INFORMATION

    --------------------------------------------------------------------------------

    Offers and Promotions
    Would you like to receive updates, promotions and other information from us?

    --------------------------------------------------------------------------------

    Warner Bros. Entertainment and Time Warner Products and Services: No
    Partner Products and Services: No

    EDIT OFFERS AND PROMOTIONS OPTIONS



    Itt valami nem stimmel?

  • Bogyee
    #654
    https://members.warnerbros.com/web/account/login.jsp
    Activate account?
    Ott elvileg kiírja mi hiányzik neki.
  • Tufa
    #653
    kezdek aggódni hogy valamit rosszul csináltam! Még mindig nem akar menni a letöltés, és ugyanaz az üzenet mint a 652ben
  • Tufa
    #652


  • mauzer
    #651
    Igen, az idő eltolodás miatt nem fogod tudni feltölteni a trialt ejfélkor!
    Szóval ha a keleti part akkor csak reggel 6, ha nyugati part akkor 9 órakor.
    Merthogy 6-9 óra az eltolódás.
  • Tufa
    #650
    az utóbbi lesz. kb 7kor elindítom, fél kettő körül már itthon vagyok. 1mbitel azért csak lejön ennyi idő alatt.
  • Bogyee
    #649
    Éjfélkor még gyorsan rá tudsz kattintani a letöltésre. Reggelre tuti lejön:) vagy reggel indítod és délutánra biztos lejön:)
  • Tufa
    #648
    Hát, öszintén szólva, igencsak jáccanék már vele :)
    mindenféleképpen Outputra mennék(itt rátok lehet szálni segítségért :DD )
    Egyébként nekünk még a klienst sem szedi le, szóval én maga letöltés indítására várok. Éjfélig ugyan nem, mert reggel 6kor kelek, de jó lenne úgy összehozni hogy mire hazaérek tudjak játszani :)
  • Bogyee
    #647
    Oh
    Nem bírod ki azt az egy pár órát?:)
    Nem tudom amcsi szerverekre mikor lehet felmenni majd triallal de nem éri meg mert minden event hajnalban lesz:D Szóval ha éjjeli bagoly vagy és szeretsz egyedül játszani akkor go amcsi szerver:))
    De szerintem megér egy próbát ma éjfélkor a dolog Output, Input-Hostile szerverre.
  • Tufa
    #646
    Bogye. Kukants meg egy naptárat ;) Nem véletlenül kérdeztem hogy hol vannak a serverek... (időzóna...)