1645
The Matrix Online
  • Hmuda
    #1005
    Aki gondolja az a Syntaxon keressen meg. A nevem persze Hmuda, majd délután talán felnézek.
  • Since
    #1004
    Persze kicsi szinten még el lehet boldogulni aztán picit nehezebb lesz az IL
  • Strahd_
    #1003
    :) tudom, csak kezdetben még nem igazán erösek a hacker cuccok

    igy kicsit puszta kézzel rá kel segítenem :P

    ás miovel low level vagyok :P simán betöltöm méág az Operation+ Hacker kombot :P majd szép lassna nem :P de egyenlöre midnkettö vagyok :P
  • Since
    #1002
    Elnézést mindenkitől de sajnos most hirtelen csak így tudom belinkelni. Érdemes nézegetni...
    http://mxoboards.station.sony.com/matrix/board/message?board.id=general&message.id=88101
  • Since
    #1001
    Hackernek legfontosabb hogy ne kerüljön IL-be (Interlock). Ha IL-be kerülsz akkor nagy gáz van, magas szinten ráfázol ha nincsen evade combatos rucid. Viral Transos ruci is alap a hackernek
  • Since
    #1000
    Elvileg Syntaxon vagnnak
  • Since
    #999
    Ez is jó megoldás de akkor nem leszel olyan tápos az adott "kasztban"
  • Since
    #998
    Azért nem úgy van :-) Majd ha lesz időm kikeresem a hivatalos fórum egyik topicját. Ott pontosan levan írva hogy hány bónusz százalékot kapsz stat pontnként illetve hogy mire érdemes rakni :-) Nekem van egy 30as hackerem eléggé tápos :)
  • Strahd_
    #997
    Én csakazt néztem még :) hogy mivel hacker akarok lenni az ahhoz tartozo magas legyen :) kicsit kevésbe találom el az ellenfele4t puszta kézel :P báűr eddig még nem tapasztaltam hogy baj lett volna .P mintha nem sebeznének a "mobok"

    de tegnap csak proba képpen funbol keztem el .P amig nem tudom meg hol játszanak a magyarok :)
  • Hmuda
    #996
    Vagy már a legelejétől fogva úgy fejleszt az ember, hogy minden stat kiegyensúlyozott legyen és akkor semmi se lesz lemaradva a többihez képest.
  • Strahd_
    #995
    Igen , de annyira csak nem számít sokat a statok :) én nem vettem észre hogy annyit javultam volna mint hacker hogy + okat raktam. Max nem leszel maxos vele :) de megfelelö cuccokal ami + okat ad nem számit :) bár lehet tévedek :)

  • Since
    #994
    Igen csak az a probéma ha előre elsoztod a stat pontjaidat mint hacker és ha később esetleg váltani szeretnél martialra akkor kicsit buktad a balhét...Mert tudtommal nem lehet resetelni a karit...Szóval jól meg kell gondolni...
  • Strahd_
    #993
    Hol van a legtöbb magyar? :) legalaább a Trial idejáére legyen meg a hajó legénysége :P
  • Strahd_
    #992
    Nekem még mindig bejön a játék :) rengeteg bugot kijavitottak, vannak apro szépséghibák de ez van .) a hangulat jó , a küldik hangulatosak (csak kár hogy :P egy idö után egysiku ) de akir farmolni akar megteheti, aki küldizni az is. Aki meggondolja magát utközben hogy éán nem Coder/Hacker/Operation akarok lenni az meggondolhatja magát :) csak $ kérdése :) amiböl rengeteg van igy az elején :) messze jobb a ajátékment mint a WoW nak :P
  • Atkamon
    #991
    hát nem tom... lehet...
  • Since
    #990
    Megfogod majd venni?
  • Atkamon
    #989
    Én is letöltöttem és szerintem kurva jó!!!
    Én is benne leszek a csapatban! Már hatodik levelen vagyok!
  • kaboom
    #988
    gabor ha kell odaadom a trial accomat amit ma regisztraltam en nemhiszem h jaccok ezzel meg es akkor nem is veszne karba, van rajta egy lvl 4es kari :D
  • Since
    #987
    Olvass vissza egy kicsit. Lejjebb van egy link 10 napos trial néven.
  • Gyocsika
    #986
    Sziasztok mi kell hozzá hogy tudjak én is veletek játszani a neten?
  • Since
    #985
    Jó szórakozást hozzá :-)
  • kaboom
    #984
    most igy jatszogattam vele még tetszik valamennyire de azer megvenni nem fogom meg fizetni sem tudnam mert nincs erre alkalmas bankkartyam szal veszek gamecardot es megyek wowozni :)
  • Since
    #983
    Szeresd meg és játszunk együtt :-) Összekéne hozni egy magyar csapatot
  • Since
    #982
    1 óra játék után ez a véleményed? Szerintem jó játék lenne ha többen lennének a serveren és ha több live event lenne...Emlékszem amikor kijött a játék kb. kéthetente voltak live eventek aztán utána valamiért leálltak vele...Akkor hagytam abba a játékot :-)
  • kaboom
    #981
    wáwáá jaccottam vele es mit mondjak elegge nagyot csalodtam
    tele van buggal akad osszevissza es szamomra erthetetlen az egesz jatekmenet
  • Hmuda
    #980
    Ha valaki trialozik akkor gyertek a Syntaxra. Ott elég sokan tolakodnak a kezdőzónákban.

    Mellesleg mindig ez van velem. Az első pár napban majd kiböki a szemem a temérdek hiba, aztán lassan hozzájukszokom. A tizedik nap végére lehet hogy még meg is szeretem.
  • kaboom
    #979
    áhh már meg is van na mindjart tudok jatszani es akkor leirom a velemenyem en is :)
  • kaboom
    #978
    segitsetek plz hogyan kell accountot krealni a trial kulcsommal?
  • Since
    #977
    Nemtudom hogy miben változtt a játék ugyanis ha jól tudom nemrég jött ki egy patch revision néven. Valaki tud róla infót mondani? Lehet én is visszanézek ha úgy alakul és ha lesz elég magyar játékos
  • Hmuda
    #976
    Nincs, ahogy egyetlen soe játékohoz sincs.
  • SZilaJMaGGoT
    #975
    Nem tudom mennyire tűritek itt a warezt(mivel nincs kitéve semmi banner amin írná, hogy no warez), de bátorkodom megkérdezni, hogy van tört szerver vagy valami?? :D Egy darabig lineage-eztem tört szerveren ezért gondolom, hogy ehez is kellene, hogy legyen...
  • Prof William
    #974
    MO-ban könnyű dolguk lene az ügynököknek a Zioni lázadók kiszűrésével. Csak le kéne tartóztatni/megölni mindenkit aki extravagáns ruciban illetve napszmüvegben virít. :)
  • Hmuda
    #973
    #959

    Kőkemény 13 teljes üzenetet kellett volna visszaolvasni.
  • Bence9292
    #972
    Helló! A játékot honnan tudnám beszerezni? Ingyen?
  • Hmuda
    #971
    Na kezdek megbékélni a kisebb hibákkal (a lentebb ismeretett nagyobb hibák még függőben vannak ezen a téren ). Ennek örömére egy-két képecske:

    Egészségedre!


    Kis csoportkép (nem ismerem a csajt, csak véletlenül előttem állt a telefonfülkénél, és megragadtam a pillanatot).


    Whoa, nyugivan kianyám!


    Hogymondodkérlekszépen?


    Még jó, hogy jelenleg nem kell miattuk izgulni.


    - Na mid van?
    - Hát ójcsó hákkércumó tásókám!
  • Hmuda
    #970
    A grafika tényleg nem rossz, csak magával a motorral vannak orbitális nagy problémák. Pont mint az SWG-nél, a memóriakezelés itt is siralmas. Ennél régebbi MMOk is képesek szebb és gyorsabb képmegjelenítésre, ami nem egy jó pont. Szóval a grafika tökéletesen megfelel az elvárható szintnek, csak sehol nincs megindokolva, hogy mi is zabálja ilyen veszettül az erőforrásokat. Össze se lehet mérni a nála egy évvel idősebb CoH darabbal, ami 1,5-2 kilóméteres körben renderelte le a várost, szemben az MXO alig párszáz méterével.

    Maga a játék irányítása tényleg nem egy nagy cucc, bárki hamar megtanulja. Engem személy szerint az zavar, hogy az egész kamera/karakterkezelés túl darabos, nincs olyan érzésem, hogy teljesen ura vagyok a látószögeknek mint a lentebb már említett CoH/V és WoW játékokban. Bár ez csak érzékcsalódás, mert tudom, hogy arra nézek és arra megyek amerre jól esik, csak a megvalósítás valahogy...nos már írtam: darabos.

    Az ugrással kapcsolatban is tisztában vagyok vele, hogy fejleszthető, de egyelőre csak valami "beta" program van belőle, ami úgy tudom csak a trailosok privilégiuma, ami sajnos nem fejleszthető.
  • Bogyee
    #969
    Látom többen kipróbálták a játékot..jóóó:) mmint jó, hogy van érdeklődés.
    Igaz van sok negatívum a játékban de pozitív dolgok is. Aki szeretia Mátrixot azt bele tudja magát élni a jétékba teljesen. Főleg a Live Eventeknél. Régebben voltak olyan eventek amikor filmben érezhette magát az ember.
    Grafika szerintem teljesen jó. wow-nál körökkel jobb (de annál mi nem:D).
    Irányítás nagyon sokat változott mióta a sony ápolgatja a játékot. Igaz rohadt nehéz ezt a fajta harcrendszert de nem bonyolult.

    Hmuda: hyperjump fejlődik, vagyis lehet fejleszteni. Akkor elég szép távolságokat lehet megtenni. Az egér kijelölős móka nem kötelező lehet ugrani egyből persze akkor kérdéses hova érkezel (ctrl+space ha jól emlékszem).

    Amúgy hal esz még több ember aki kipróbálja vagy neadj, játékos lesz akkor lehetséges én is visszanézek játékba segíteni meg építgetni a magyar tábort:)
  • Hmuda
    #968
    Nem béta, csak a teljesen szokványos soe szinvonalat hozza.
  • SZilaJMaGGoT
    #967
    Tudom, csak úgy megjegyeztem, hogy nem szeretném kipróbálni, mer nekem az kevés, és ha megtetszene, akkor utána csak szar, hogy nem tudok már játszani.. Amúgy ahogy olvaslak, ezek alapján tök úgy tűnik mintha még mindig beta lenne a game...
  • Hmuda
    #966
    Na itt volnék. Vélemények:

    - A grafikus motorról egyszerűen visít, hogy egy kidolgozatlan, optimalizálatlan és félkész termék. A nála egy teljes évvel öregebb City of Heroes is szebb, sokkal nagyobb területet képes megjeleníteni és mindezt mindenféle akadás nélkül, míg ez minimumon is van, hogy hoszabban gondolkozik mint Kasparov a sakkvilágbajnokságon (úgylátszik a soe programozóinak mindegyike beteg volt mikor a suliban a memóriaoptimalizációt tanították (mint ahogy a játék eredeti készítői is)).

    - A harc meglepően jó, tetszik a különféle magatartások váltogatása és a speckó mozdulatok is látványosak, bár ez a rész is áteshetne egy orbitális ráncfelvarráson. Vegyük például azt, hogy szinte minden ötödik mozdulatsornál a karakterek elcsúsznak és csudaszépen elpofozgatják a levegőt egymás mellett. Nem egyszer fordult elő, hogy közelharcban voltam egy Merovingival, erre az dobott egy hátraarcot és elkezdett araszolni az ellenkező irányba, vígan csapdosva a levegőt, az én karakterem meg lejátszotta az annak megfelelő animációt, csak épp nem a megfelelő irányba és amíg az ellenfélnek az ütéseivel egyre hátrébb kellett volna szorítania, addig szépen távlodtunk egymástól, mert a játék képtelen volt összeszinkronizálni a mozdulatainkat (az már csak hab a tortán, hogy néha csak az egyik fél aminációját játsza le, pl a GRAB harcmodor egyik kivégzésénél, mikor az ellenfél pörög a levegőben, de az én karim vígan pattog az alapállásban).

    - Az irányítás meg olyan...darabos. Közelről se olyan letisztult mint teszem azt a CoH/V páros, vagy a WoW. Az pl tetszik, hogy az összes létező képességet meg lehet tanulni, de egyszerre csak bizonyos mennyiségű skill lehet a "memóriában", szóval nem tudjuk túltápolni a karaktert. Külön élmény volt megkapni a hiper-jump-beta programot, de a tizedik ugrás után már unalmas volt, mert minden egyes ugráshoz külön aktiválni kell a képességet, kijelölni hová akarsz ugrani, ugrik és mehetsz tovább. Túl nyögvenyelős a kezelése, hogy érdemben lehessen használni azon kívül ha épp egy magas házra akarsz feljutni az üldözőid elől, mert bár a magasság tekintetében akkorát ugrasz amekkorát csak akarsz, de a távolság alig van 10-20 méter.