21
  • versio
    #21
    az xbox egy pc, csak más a doboza

    érdekes modon a ps2 tud tölteni DVD-röl ugy hogy be se röcög a kép, mig a lameXbox még winyorol se tudja ezt produkálni
    nemtom mi lenne ha dvd-röl töltene játék közben
    lehet beállna mint a pöcém mikor beteszek egy cd-t

    MEGALOL ez az egész x86-os architectura a windowsal együtt
  • Lammer
    #18
    Mondjuk a mentéseknél nagy előny a több Gigabájtnyi adat...
    Én mind2őt kirpobáltam, hááát a ps2 könyebb nem halsz bele ha "elviszed villamoson a haverhoz a város másik végébe" de a box télleg jobbnak tűnik technikai téren (graf,funciók,stb)
    Az én véleményem...
  • An-Dee
    #13
    Én játszottam is vele, az tény hogy most játékra jobb mint a ps2, de én pl elvből nem vennék.

    A hardware-ek meg játékok igen is jók amiket az ms gyárt. egyébként látom mindenki voksok. szóval logitech a király :))
  • [HUN]PAStheLoD
    #7
    na meg ha ilyen bányarémekkel reklámoztatja azikszbokszot akkor nem csodálkozom!
  • [HUN]PAStheLoD
    #6
    Nekem egy Genius EyE NEtScroll+ van és nagyon pöpec módon műxik!
  • versio
    #4
    egeret?? viccelsz ugye?
    pont itt rohad mellettem egy m$ egér aminek 2 hét alatt eltörött a kábele, nagy nehezen sikerült ráforraztani egy másik kábelt
    de alapbol fos az optikája mert a pointer ugrál össze vissza a képernyön
    eddig a legjobb egér amit valaha láttam azt az AMIGA csinálta kibirt 10 évet szinte mindegyik
    igaz ez nem optikai,
    a másik egy sony optikai érdekes modon ez nem ugrál pontos mint az atomora
    szal tölem a m$ gyárthat bármit én messze elkerülök mindent amit ez a lama cég csinál

  • b
    #3
    no azért ez nem teljesen igaz. billgeci gyártja a világ legjobb egereit. ezt szerintem el kell ismerni!
  • versio
    #2
    én láttam ,és pont elég volt az az 5 perc belöle egy életre
    a suszter maradjon a kaptafánál ,
    bár a m$ nem ért semmihez mert még jo cuccot soha nem adtak ki
    bár lehet ezért olyan gazdag billgenyo