5854
  • Quantumleap
    #3407
    http://www.sorozatjunkie.hu/2008/09/03/hirszerda-22/
  • theone91
    #3406
    Source plz.
  • Fido4life
    #3405
    jeeeeeeeeee
  • Quantumleap
    #3404
    Kim vissza fog terni a 7.evadban.
  • II Rocky II
    #3403
    ősszel egy nagy film lessz ;)
    azaz
    24 - Exile -Nov.23
  • Shaman
    #3402
    :-( azt hittem lemegy a fele most ősszel,másik fele tavasszal.
  • II Rocky II
    #3401
    január ?
  • Shaman
    #3400
    ööö mikor kezdődik a 7. évad?
  • II Rocky II
    #3399
    azért érdekes ,hogy ilyet is lehet hallani:D
    álltalában ha vkinek sok van akkor mégtöbb kell :Dd
  • N o N a m e
    #3398
    engem nem zavarna ha sok pénzt kapnék
  • Szolnokboy1
    #3397
    akkor add nekem a fizudat...
  • theone91
    #3396
    Ja, és erre is van megoldás: Fizetésének jelentős hányadával támogatni az általa felsorolt szakmák oktatását... Például.
  • theone91
    #3395
    Milo Ventimiglia-nak (Peter Petrelli - Heroes) is vannak ilyen problémái... Nem érti, hogy miért kap minden cuccot ingyen...

    ...Szegény. :C
  • bertino
    #3394
    ... :D
  • desigo
    #3393
    Kiefer Sutherland úgy érzi, túlfizetik



    A 24 Jack Bauere bevallotta: úgy érzi, nem érdemli meg azokat a milliókat, amiket a szakmájában fizetnek. Szerinte a színészeket túlfizetik: "Aránytalanul nagy pénzeket keresünk ebben az iparban. A színészeket túlrajongják. A társadalmunk valódi sztárjai szerintem az orvosok - az olyanok, mint például a nagyapám volt, aki Kanada egészségügyi ellátásáért volt felelős -, meg a tanárok, tűzoltók és a rendőrök".
  • 50cent911
    #3392
    köszi szépen!
  • theone91
    #3391
    Igen:

    Jack-et (fiatal télapónak öltözve) kínozzák szimpatikus azsiai arcok. Vissza a tömlöcbe. Két erősen "Ameriko Hazafi" kimenti Jecket, de csak 10 percre egy cigi erejéig, mivel a vágottszeműek közbelépnek... "Haha... Csapda!"... Jack szomorú. A vergeszemű-keci elmagyarázza, hogy Bajjer visszamegy amerikába közös megeggyezés alapján...

    Valami más?
  • 50cent911
    #3390
    valaki letudná Írni röviden mi történt a 6.ik évad 0. részében?
  • lemongrass
    #3389
    hát, akkor muter továbbra is olvas.... :D
    thx a gyors választ!
  • tnm #3388
    tudtommal még sehol nem volt adásban itthon, tehát nem
  • lemongrass
    #3387
    srácok... létezik a season 5-6-ból szinkronos?
  • tnm #3386
    ha Bauer-től, akkor előbb hal meg kétszer, minthogy az igazságot elmondja:D
  • desigo
    #3385
    kitől tanultad,hogy kell hazudni? xD
  • N o N a m e
    #3384
    Szavazzatok rám, és minden jót megkaptok, csökkentem a topik adót (100 ft/hsz-ra +áfa), újra aszfaltoztatom az utat a topik felé, medencét alakitok ki, több zöldövezetet hozok létre.. xD
  • II Rocky II
    #3383
    tőlem lehetsz..ha még vki azt mondja legyél akkor irj egy üzit a szokásos helyre! sok sikert hozzá ;) (ha megkapod akkor remélem jó hg leszel
  • II Rocky II
    #3382
    megszokás!:S ---> itt is egy smile :S
    :D
    most kívételesen találtál egy olyan hsz-t amiben igy irok,lol!
    ettől függetlenül tartom magam ahhoz amit irtam: rendesek és nem offoló típusuak a 24 topic látógatói :)
    hg nem kell!
    mert aztán olyat is töröl amit amugy nem kéne,és sztem ez nem off (ha netán arra gondoltáL) mivel megbeszéljük a topic hg kérdését ;)
    ui.
    hg olyan legyen aki látogatja rendszeresen a topicot és nem önkényeskedik -kb ez lennék én :D(de mind1 végülis mostmár nem akarok hg lenni)
    csak tod attól félek,hogy ha vki megkapja a jogot aztán minden apro dolgot kitöröl és az nemjo :) na én itt leis zártam a témát!
  • N o N a m e
    #3381
    tökéletes lennék nem?
  • tnm #3380
    szerintem olyan legyen a házigazda, aki értelmezhető hozzászólásokat ír, nem teleömlesztve smiley-val (#3377)

    látod, nem is olyan kedvesek/rendesek a 24 topik hozzászólói. ;)

    ui.:
    én nem akarok hg lenni, nem azért írtam.
  • II Rocky II
    #3379
    én is szívesen lennék :Dddddddd de sztem nem kell :D a 24 tagjai rendesek és nem szoktak offolni és egyebek :D
  • N o N a m e
    #3378
    Szerintem kéne egy házigazda. Szivesen vállalom :)
  • II Rocky II
    #3377
    sztem ez hülyeség :D
    akkor inkább 24 (FOX) :S
    vagy van egy javaslatom :D
    mivel vállalnak külsö topicoc hostolását :D igy akinek van ötlet azt betesszük ide majd összeirom és kiteszem szavazásnak :D (na ez vicc vót sztem a 24 (FOX) bőven jó cím lenne :D
    de ha 6 évadot kibírt ez a hosszú cím akkor miértne maradjon most is már ez?
    aztán fura lenne ha nem ilyen hosszú lenne a cím és akkor egyesek lehet nem találnák meg a topicot
  • N o N a m e
    #3376
    esetleg:
    24, avagy Jack Bauer a halhatatlan, 1 pisztollyal sok terrorista megsemmisitő, Amerika védőszentje akcióban (FOX)

    xD
  • ba32107
    #3375
    vagy csak simán 24?
  • desigo
    #3374
    nah ez már pöpec
  • N o N a m e
    #3373
    24 Day 7 (FOX) nem lenne jobb? :)
  • tnm #3372
    hát, sztem a Nancy ül a fűben azon 100ból 1 magyar cím közé tartozik, ami előtt megemelem a kalapom (amúgyis érdekes, hogy HBO-nál klasszisokkal jobb a cmífordítása minőség, mint a többi csatornán -pl. Jóbarátok, Kaliforgia, Róma...)
  • Fido4life
    #3371
    Pedig jó ez, maradjon így :D
  • desigo
    #3370
    teljesen jó .Aki ide jár az úgyis tud mindent...
  • II Rocky II
    #3369
    rövidítésre példa: 24 (FOX) :D
  • II Rocky II
    #3368
    a 'lol'-t jó szempontból is lehet mondani :D
    pl.vki készitett videot a dexter mintájára és "lol fasza lett" :D