5854
  • Csacsi
    #84
    Most néztem meg éppen az 5. évad 5. részét, ez egyre jobb lesz. Nem tudom, hogy fogom kibírni jövhétitg :(
  • i1988
    #83
    dia meylik fajtát töltöd? divx-eseket v. a ratDVD-t?
  • #82
    A legnagyobb magyar torrentoldalról szedtem le a múlt hónapban.
  • Győri Devi
    #81
    nem tudtok valamilyen címet hogy honnan lehet leszedni 24 2. és 4. sorozatát?
  • Csacsi
    #80
    Ne is kezdjétek el, mert azért van kapcsolat, főleg a 4-es, és az 5-ös évad között. De ne aggódjatok én nem fogom szétspoilerezni a topicot, meg nincs is nagyon kivel :)
  • vLaDDD
    #79
    lol kb. én is ott tartok most.
  • PBence
    #78
    én a 3. évad 6.részénél tartok! eddig nagyon tetszik, de addig nem akarom elkezdeni nézni az 5.évadot,amig nem végzek a többivel...
  • Csacsi
    #77
    Na én is megnéztem az 5. évad midegyik mind a 4 részét. Eléggé ütősre sikeredett. Nagyon belekezdtek :)
  • #76
    Csak annyi a www.reteksub.atw.hu-n volt elég hamar felirat az 5. szezon első részéhez!
  • juzosch
    #75
    Már megtanultam vigyázni. Nem szabad senkivel beszélni 5. szezonról, fórumokat is messzire el kell kerülni. Szal mivel itt is egyre többen nézik, ide sem jövök vissza egy darabig. :)
  • dia
    #74
    Most kezdtem el letölteni az 1 évadot
    Jó film?
    Valaki néhány szóban mesélne róla?
  • bea82
    #73
    írd be újra, engem érdekel
  • winnie
    #72
    lol. szerinted minden bokorban talál az ember olyat, aki fordítana? örülj neki, hogy akadt egy ember.
  • #71
    Miért lett törölve a hozzászólásom amiben az új rész feliratáról írtam?
  • bea82
    #70
    majdnem egyszerre kijött 4 rész, de 1 srác fordítja csóri
    nem lehetett volna megszervezni, hogy a 4 részt legalább ketten fordítsák párhuzamosan?
  • vLaDDD
    #69
    akkor nem kezdek neki. inkább akkor folytatom a 3. évaddal úgy is az jön most :)
  • winnie
    #68
    ne. sokat veszítezs, ha nem nézed meg. csak akkor kezdj bele, ha nem akarod megnézni
  • Csacsi
    #67
    Hát szerintem a 4. évadot mindenféleképp érdemes megnézni anélkül ne kezd el az 5. évadot, mert eléggé nagy kapcsolat van a kettő között.
  • vLaDDD
    #66
    szerintetek érdemes úgy belekezdeni az 5. évadba hogy közben nem láttam a 3. és a 4. szezont? persze ha sok benne a spoiler vagy az utalás az előző részekre akkor el se kezdem.
  • winnie
    #65
    max belefutsz 1-2 spoilerbe, vagy halálesetbe.

    veszélyes, csak oda kell figyelni
  • juzosch
    #64
    Én nem kezdek hozzá, amíg a szezon nagy része nincs meg. Tudom nehéz lesz, de így legalább nem tudom miről maradok le. Így még mindig jobban járok, mintha 1-1 hetet kellene mindig várnom a folytatásra.
  • amdrula
    #62
    Huh, ez az 5. évad durván kezdődik, mindenkinek ajánlom :D
    Legjobb sorozat ;)
  • Bucser
    #61
    ahhhh Ezt is le kéne szednem végig...
    Első évadot imádtam (bár a végére kicsit kiszámítható lett). Na sebaj majd nekiugrom valamikor:)
  • vLaDDD
    #60
    húú 5. évad. én tegnap végeztem ki a 2. évadot (nagyon bejött) szóval le vagyok maradva. amúgy ezt a Fox TV-t lehet fogni egyáltalán? mert sztem nem.
  • Csacsi
    #59
    Nekem is már csordogál lefelé, bár nagyon lassan....de úgyis ráérek, mert csak este érek haza, reméltem, hogy jó lesz, ha kérhetem a spoilerek mellőzését :))
  • winnie
    #58
    kijött. üt.
  • Csacsi
    #57
    Ma este dupla résszel indul az 5. évad a fox-on, holnap már tölthető lesz :D

    Aztán hétfő este szintén dupla rész, ami kedden tölthető.

    Már alig várom.
  • North
    #56
    Szerintem nem fogsz csalódni, de a harmadikban sem.:) Én most nézem a negyedik évadot, eddig egész jó ez is.
  • vLaDDD
    #55
    sztem iszonyat jó sorozat. Anno a TV-ben láttam, most DVD-n is megnéztem az 1. évadot (egyben azért hatásosabb volt). szvsz rendkívül pergős, izgalmas, fordulatokkal teli fantasztikus filmsorozat. hamarosan nekikezdek a 2. évadnak (tudom kicsit le vagyok maradva) remélem lesz az is olyan jó mint az első, bár ahogy hallottam még űbereli is az első évadot.
  • Csacsi
    #54
    Na sikerült kivégeznem a sorozat eddigi összes évadját (4), dúrván 3 hét alatt. :))

    Nagyon jó volt ez a sorozat, sajnálom, hogy eddig kimaradt az életemből, de most bepótoltam mindent :D

    Azthiszem elég nehéz lezs kivárni január 15.-ét mert akkor indul USA-ban az 5. évad, dupla résszel.
  • Csacsi
    #53
    Szal senkinek nincs 3. évad 22. része, akkor ez sajnos kimarad :(
  • GrimReaper78
    #52
    Nincs. Legalábbis a ratDVD-s verzióról nem sok jót hallottam. Sima divX-ben kéne, mint ahogy a 2. meg a 4. évad is fent van torrenten.
  • Csacsi
    #51
    Még mindig keresem a 3. évad 22. részét. Tárhely van, csak fel kéne tölteni. Nagyon megköszönném.
  • Csacsi
    #50
    az nfo fileja az chris.v.nfo. Ha ez segít vkinek.
  • Csacsi
    #49
    A fenébe... amit én töltöttem le 3. évad, ahhoz nincs normális magyar felirat... :(
  • Gabe18
    #48
    Itt nincs esetleg?Külön rész van a sorozatokon belül a 24-nek.

    Katt...
  • GrimReaper78
    #47
    Sziasztok!

    Tudan valaki vmi linket adni, ahonnan le tudom szedni a 3. évadot? Torrent is jó, de én nem találtam meg, csak a 2. és 4. évadot.
  • Csacsi
    #46
    Szia, ha szépen megkérlek, akkor, ha adok tárhelyet feltöltenéd a 3. évad 22. részét, mert az hiányzik onnan, ahonnan szedem. Előre is köszi...a részleteket megbeszéljük privátban.
  • qper
    #45
    Szevasz!


    Küldtem üzenetet a privátodra, nem tudom megkaptad-e.

    Érdekelne még mindiog a sorozat ám, csak nem olvastam már jóideje bele ebbe a topicba :)

    A Mylordból az összes epizód megvan természetesen!


    Köszi!

  • Csacsi
    #44
    bocsánat, nem néztem meg rendesen. ha feliratok.tx.hu oldalon, csak 24-et írok be, akkor nem hozta. Most hogy beírtam azt, hogy "huszonnégy"....így már behozta. Szóval az előző postom lényegtelen. :)