5854
  • Nandq
    #124
    valaki neekm elküldeni gyorsan a 24 5 05/06 magyar feliratát?
    [email protected]

    köszönöm!
  • bea82
    #123
    csak az oldalad nem jon be :(
  • bea82
    #122
    kiraj vagy reteksub!
  • TheBerzerker
    #121
    Hát nekem ez a dolog nagyon nem tetszett.Sokat csűrtek csavartak már a dolgon. telefonos téma és a sorozat legeslegvébe pl zseniális volt!!!
  • vLaDDD
    #120
    szerintem semmi probléma nem volt a végével, mikor kiderűlt hogy ki áll az egész mögött én egy kicsit azért ledöbbentem. de nem vagyunk egyformák, hiszen azért van ez a fórum hogy elmondhassunk (pozitív/negatív) véleményünket a sorozatról.
  • TheBerzerker
    #119
    Szerinted nem volt már sok az a végére? Szerintem nyugottan ki lehetett volna hagyni azt a részt. Csak jót tett neki. Mint ahogy a legvége megint iszonyat jó lett. De az a 23dikr ész....az nagyon gáz és a ló másik oldalára való átesést mutatja nekem.
  • Gabe18
    #118
    Hát véleményes.Kicsit erőltetten elfogadhótóvá lehet magyarázni a dolgot azért.
  • TheBerzerker
    #117
    Most néztem meg a 24 első évadját. iszonyatosan tetszett az egész sorozat. De ami az utolsó előtti részben volt...amikor ki derült, hogy ki a fő áruló, azzal sikeresen tönkrebaszták mindazt amit az előző 22 részben felépítettek. Ekkora baromságot muiért kellett beletenni? Ez így nagyon szar!!!
  • #116
    www.reteksub.atw.hu

    Már van felirat a 6. részhez!
  • Csacsi
    #115
    Nah megnéztem az 5x06-ot. Nagyot ütött a rész. Eddig sem volt lapos az 5. évad, de ez mindent felülmúlt. kezd beindulni a dolog :)
  • Szasa001
    #114
    Én a DC-ről töltöttem le annak idején és pár nap alatt lejött az első két évad. Nemrég kezdtem a harmadikat és már az első éjjel lejött 3 rész. Szerintem érdemes ott megpróbálnod. Csak az első évad érhető el szinkronosan.
  • thiefpaper
    #113
    1. Csak feliratos van, itthon még nem adták le a 2. szezont.
    2. mininova.org
  • hapi
    #112
    Nagyon bejön a sorozat.
    2 kérdésem van.

    1. A második szezonból is van hundub verzió, vagy csak feliratos?
    2. Tud-e valaki torrentet, mert sorozatok magyar torrent oldala lállt:( és eddig onnan szerváltam...
  • Csacsi
    #111
    nincs mit, de persze majd kíváncsi vagyok a Te véleményedre, ha odajutsz :D
  • vLaDDD
    #110
    thx az ismertetést
  • Csacsi
    #109
    Hmm...talán sokan azért nem szeretik a 4. évadot, mert kevesebb benne a fordulat, persze ebben si van, de sokkal kiszámíthatóbb mint eddig, de viszont ehelyett van benn rengeteg akció, szóval prgősebb szerintem. A 4. évad meg merem kockáztatni, már inkább akciósorozat jó fűszerezéssel. Míg az lőtte lévők, jó kis krimik, kis akcióval fűszerezve. Bár a krimi nem a legjobb szó.

    Remélem érthető.

    A lényeg, hogy nekem a 4. évad is nagyon bejött.
  • vLaDDD
    #108
    oké ne is mondj semmit :)) még a harmadik évadnál tartok és eddig nagyon bejön. a 4. évadról már megoszlanak a vélemények, sokan azt mondják a legjobb évad, mások meg azt hogy a 3. évadhoz képest csalódás. mivel még nem tartok a 4. évadnál valaki azért dióhéjban elmondaná róla a véleményét (spoilerek nélkül ha lehet). thx
  • Csacsi
    #107
    Pontosan minden évadnak más a sztorija, viszont a 4-es és az 5-ös eléggé kapcsolódik. De ott is más a sztori...de inkább nem mondok semmit :)
  • hapi
    #106
    Köszi!!
    Ez Nagyon jó Hír! Én is így oldottam volna meg!
  • vLaDDD
    #105
    SPOILER

    az 1. évad sztorija az utolsó résszel lezárult, a 2. évad már néhány hónappal az első első után játszódik és annak a sztorija is más. szvsz minden évadnak más sztorija van.
  • hapi
    #104
    valaki spoilerezzen már nekem.
    Első évadnál tartok, de ha a 24.rész után egyből folytatódik tovább, tehát a 25. órával akkor szerintem nem nézem tovább. Elegem van abból amoikor érzem hogy csak húzzák a sztorit mint a rétestésztát.
    A reményem az hogy mniden szezon végén lezárnak 1 ügyet és új szezon új akció mondjuk 1 hónap 1 év múlva a sztoriban.
  • #103
    Király!
  • Roll
    #102
    Már kilinkeltem reteksubon az 5x05-öt.
  • #101
    Talán holnapra,de nem tudom megígérni!
  • NeoMaN
    #100
    Kösz!

    0504-hez esetleg?
  • #99
    http://users.atw.hu/reteksub/feliratok/24[1].505.hdtv-lol.srt
  • Csacsi
    #98
    A lostnál ép vidéken volt baránő, szal mehetett a dolog. A 24-nél meg sokszor volt délutános, így szintén nem volt gond :)
  • PBence
    #97
    hnap nekem is meglesz az 5x5, de addig még hagyom aludni amig ki nem végzem a maradék 1,5évadot ami hátravan...
  • amdrula
    #96
    5x05. rész is király :D
    Nagyon jól csinálják, remélem lesz season 6-7-8+ :D
  • PBence
    #95
    szép... én is meg tudnám ezt csinálni,de mellette élnem is kell :))) ( barátnő,suli,stb) most már 3x13jön :)
  • Csacsi
    #94
    a lost nem szombat estig, hanem vasárnap estig....tehát 2,5 nap.
  • Csacsi
    #93
    A losttal nekem sem volt gondom, péntek délutántól szombat estig befejeztem :))

    Mármint az első évadot...

    A 24-nél már bajosabb volt.....mert nem volt annyi időm..pedig megcsináltam volna azzal is :D
  • PBence
    #92
    nekem eddig napi 6-7rész volt a max, most napi 2-3 de sajna nem minden nap tudom nézni. Albinkban van egy gyerek, aki kb 2,5 nap alatt végigtolta a lost első evadát :) na ez milyen?
  • vLaDDD
    #91
    jah kb nálam is így ment. napi 4 rész simán lecsúszott, aztán meg azon kaptam magam hogy már vége is :)
    Most a S3/05-nél tartok eddig nagyon üt ez az évad is.
  • Csacsi
    #90
    hmm...azért legalább 1 nap teljen el, és úgy realtimbe, mehetne....de cska az bírná ki, aki még nem látta, aki már látta, az elaludna, mert nagyjából tudja mi történik, viszont aki elsőre látja, azt fenntarthatja az izgalom.
  • thiefpaper
    #89
    Azért azt is megnézném, hogy ki tudná végignézni real-time-ban az eddigi négy évadot egymás után. :)
  • Csacsi
    #88
    Nekem meg soha nem ment 4 résznél kevesebb egyszerre :) Egyszerűen magával ragadott az egész. Mindig úgy voltam vel, hogy csak még 1 részt, csak még 1 részt. Ha nem lenne barátnőm 1 ültőhelyemben végignéztem volna mind a 4 évadot. De azért sokszor sikerült kimozdítania, és így mássla is foglalkoztam. De akkor is 4 évadot 4 hét alatt sikerült megnéznem :)
  • winnie
    #87
    nem tudom, nekem sosem ment 2 résznél több egyszerre:)
  • Csacsi
    #86
    Azért ilyenkor egy picit irigykedem :) Emlékszem én is mennyire élveztem, hogy folyamatosan nézhetem, most meg tök fura, hogy várhatok 1 hetet 1 részre. :(
  • PBence
    #85
    én most a 3X11nél járok, a 2es évad nagyon ütött:) ki gondolta volna hogy SPOLIER
    az atombomba felrobbanása után (ez kb 18rész) még ilyen jól el fogják töleni az időt... amikor ott voltam nem hittem,hogy kitalálnak vmi épkézláb dolgot... de nagyon jól jöttek ki belőle! még vmi: a s03-ban hogy megszépült a nina:)