5854
  • Szolnokboy
    #165
    elkezdtem nézni én is. Az első évad 7. része jön most, eddig annyira nem mondannám hogy meggyőzött , voltak benne elég durva csavarok, főleg a 6os vége, azért elmondhatom, hogy tetszik. Sajnos szinkronos az első évad. Megvan a 2-3. is azok már feliratosak szerencsére.

    Ti már az 5iket nézitek ???
  • PayaVP
    #164
    u.i.: 2x07nél járok és én is csak jót tudok mondani, az első is már nagyon jó volt, de ez csak rá tett egy lapáttal...
  • PayaVP
    #163
    Lehet h én vagyok a béna de a az első szériát is nagyon lassan szedtem le és most szedem a 2ikat, de ez is nagyon lassan jön le. (3-4 nap egy rész) Gyorsabb megoldást tud valaki?
  • mukika
    #162
    szerintem addig NE kezd el nézni, amíg nem szerezted be az első szériát. igaz nem kapcsolódik annyira a második széria az elsőhöz, de akkor is.... pont a szereplők miatt is érdemes ezzel kezdeni. meg amúgy is tiszteld meg Jack-et annyival, hogy előröl kezded el nézni a kalandjait!! :)

    torrentről 3-4nap alatt leszedheted. én is 2-3 hete szedtem le az elsőt.

    most a 2x15nél tartok, elég dúrva, nem semmi ez a sorozat! :)))))
  • quack
    #161
    hi!
    megszereztem a s2,3,4-et, de az elsőt nem tudtam megszerezni úgyhogy ha nem túl nagy kérés valaki plz írja le hogy ki kinek a kije, és hogy mi történt ami fontos lehet még
    thx
  • vLaDDD
    #160
    S05E11-12
    iszonyat jó volt ez a két dupla rész, ismét felpörgött a sztori, egy-két résztől eltekintve (6-7 meg talán a 10) nekem bejön az 5. évad.

    SPOILERSPOILER!!!


    Amikor Jack lábon lövi Henderson feleségét, csak néztem!
    Meg ott van Edgar halála, ami szintén megdöbbentő volt.
    Ja és Kim is back :) (bár ezzel a hosszú hajjal nekem nem jön be)
  • Csacsi
    #158
    !!!!SPOILERS05E12!!!!!!!!!

    Ez egy újabb soha el nem feljtett rész lesz. Annyit mondhatok. Megint el kellett hagyni a végén az óra kattogását. R.I.P all CTU-s agent/worker. You served your country well.
  • Bucser
    #157
    Kiefer Sutherland Hanga a Fülkében istenit alakított!!!!!
    (bocs a topicgazdától de ezt meg kellett jegyeznem:D)
  • Csacsi
    #156
    Megnéztem az S05E11-et. nagyon kemény rész volt. Folytatom is a 12-vel.
  • Csacsi
    #155
    Mindig kétszer nézem meg. Egyszer felirat nélkül...egyszer meg felirattal, hogy ellenőrizzem magamat :D
  • #154
    A feliratok lehet holnap délelőttre készen is lesznek a Reteksubon!
  • Csacsi
    #153
    már jön lefele....alig várom, hogy hazaérjek.
  • #152
    Tegnap este dupla rész volt.
    Kiváncsi leszek...
  • mukika
    #151
    megnéztem az első szériát... nagyon ütős ez a sorozat!!!! végén kicsit szomorú lettem, de ez van.... :( most töltöm lefele az alternatív befejezést, kiváncsi vagyok rá. még szerencse, hogy van mit pótólnom rendesen, mert szerintem nagyon hiányoznának Jack kalandjai. :)
  • mrzed001
    #150
    Hát, az mtv1-en annak idelyén néztem, de nem fogott meg.
    Leszedtem 2. szériát angolul, és egyszerűen nem tudtam abbahagyni
    Aztán a többit se ... :)
  • Csacsi
    #149
    Isten hozott a fényben fiam :D
  • mrzed001
    #148
    K-rvajó :))
    1-1,5 hét alatt végignéztem a 2x01-től az összes részt.
    Nos, azt kell mondanom Swarci (épphogy)tévedett, nem ő az utolsó akcióhős.
    Ma este adnak két részt, már piszkosul várom, hogy holnap szedhessem :))

    Én egyébként nem tudnám azt mondani, hogy x széria volt a legjobb. Mind piszok jóra sikeredett.
    Ezen az 5-en egyébként érződik Manny Coto munkássága, meg egyértelmű is mivel hozta magával kedvenc színészét Peter Weller-t is :))

  • #147
    Bocsi :)
  • Roll
    #146
    Már megint beelőztél a bejelentéssel. :-D
  • #145
    Felirat a 10. részhez a Reteksubon!
  • mukika
    #144
    első két rész után nagyon is tetszik... anno mintha láttam volna pár részt, de szerencsére nagyon-nagyon halványan emlékszem. szal van bőven mit bepótolnom.
  • Gabe18
    #143
    Simán...
  • #142
    Bízzunk benne,hogy tetszeni fog.
    Nálam ez a sorozat a No.1.
  • mukika
    #141
    most szedem, az első évadot... remélem tényleg olyan jó, mint amilyennek mondják.
  • Roll
    #140
    5x09 a reteksubon, hdtv-lol-hoz.
  • #139
    8. rész felirata a reteksubon.
  • Mentol
    #138
    KÖSZI!
  • Csacsi
    #137
    feliratok.hu

    De ne azt írd a keresőbe, hogy "24", hanem mondjuk azt hogy "huszon"

    És így megtalálod.
  • mochee
    #136
    Szevasztok! Van olyan közületek, aki tölt az iLoveTorrents.com-ról? Leszedtem az első évadot, és nem jók hozzá a feliratok ami a feliratok.hu-n vannak.

    24 - 1x09 - 8 AM_Archos_

    Ilyen nevű fájlokhoz jutottam, szal még a verzió nevét sem tudom. Angol felirat is jobb lenne mint letölteni egy sokkal lassabb helyről a 7 gigát még egyszer, szal ha valakinek ez a verzió van meg, és tud hozzá feliratot, az pls irja meg nekem, mert megőrülök, ha hiába szedtem le az egészet.
  • Mentol
    #135
    Hello!

    Tud valaki a második évadhoz feliratokat? Légyszí segítsetek!

    Köszi!
  • #134
    SPOILER

    Mega mikor Chase-t kellene lelőnie.
    Komoly évad volt az tuti!
  • Csacsi
    #133
    SPOILER!

    Azért a haldoklók a hotelben, és a végén, mikor levágja Chase kezét. Szóval ebben az évadban voltak szerintem a legdúrvább események.
  • vLaDDD
    #132
    SPOILER!

    hát az a rész tényleg nagyon kemény és megrázó volt számomra is.
  • #131
    SPOILER!

    Nekem ez az évad jött be a legjobban.Nézek egy jópár sorozatot ,de azt kell mondjam az a rész amikor Jacknek le kell HATALMAS SPOILER lönie a fönökét,az minden sorozat ,összes epizódjai közül a legjobb!
  • vLaDDD
    #130
    No tegnap végeztem a 3. évaddal: röviden összegezve nekem ez az évad is nagyon bejött, bár nem volt olyan pergő mint a 2. és nem volt olyan csavaros mint az 1.
    (ami nem azt jelenti hogy nincsenek benne csavaros részek). Az alkotók ezzel az évaddal is tuttak még újat mutatni (SPOILER: gondolok itt Jack beépülésére, de monduk Nina előszedése nem volt éppen jó ötlet).


    Az első néhány epizód olyan 24 módjára durrr bele a középe, azaz nagyon pergős, aztán a közepétől egy kicsit leül a cselekmény, de a végére aztán ismét nagyon felpörög. A befejezés most nem sikerűlt olyan jóra mint az első két évad esetében, de nem lehet mindíg nagyot alkotni.
    Szvsz elég jól sikerűlt a harmadik évad, bár azért ennél az évadnál már lehet egy picit érezni hogy az alkotók kezdenek kifogyni az ötletekből és a fordulatokból. Ennek ellenére nekem tetszett, és kiváncsian várom a negyedik évadot.
  • #129
    Ilyen dolgokat más sorozatban is találsz.
    És ha ezeken átsiklasz akkor hogy értékeled ?
  • hapi
    #128
    Csak az első két szezont néztem végig, de van néhány dolog ami nem tetszik:

    -Amerikában sokkal rosszabb a mobiltelefonok lefedettsége mint nálunk.
    -Sokkal többször leterheltek vagy rosszminőségűek a telefonvonalak mint itthon.
    -A rendőrség reggel 6 órakor elküld valakit, egy gyilkos házába összepakolni a ruháit, 1 kísérettel aki nem megy be vele a házba.
    -1 ellenséges ügynök 10 perc alatt megöl vagy 8 ügynököt akik készültségben védenek agy "fedett" házat. De nem tud megölni 2 halálra rémült civil nőt benn a házban.
  • #127
    Már kint van a 7-es epizód felirata!
  • #126
    http://www.hosszupuska.freeweb.hu/
  • #125
    http://forum.sg.hu/forum.php3?azonosito=subtitle

    És bea82 a Reteksub újra él,csak volt egy kis gond!