5854
  • Munch
    #685
    Oszt? :D
  • Magoo
    #684
    Mondom még akkor is van nyírás...könyörgön járj utána. nem mondom hogy teljesen nem látszódik, de kevésbé.
    bakker...VFX artist voltam! Ennyit még tudok.
  • Munch
    #683
    Max akkor nem látod, ha coolon nézed 4:3 Pan-Scanben.
    Amcsiban is 16:9-ben adták, tehát ezt látta mindenki.
  • Magoo
    #682
    A szinkronra vissza: Én is olyan ember vagyok aki szinte mindent eredetiben néz. De a 24-nek kimondottan eltalálták a szinkronokat, és szinte kivétel nélkül csak "nagy" és tehetséges színészeket szerződtettek le. Pl ritka hogy Kálid Artúrt csak 2-3 rész erejéig hívják be egy mellékszereplő zsaru hangjának. :)
    De amúgy tényleg jobb Jack igazi hangja. Bevallom én csak a 2. évadnál járok. Napi 1 epizód hogy egészséges maradjak :DDD aztán lassan elérek majd az 5. évadig :D
    Na de akkoris. Első évadot csak szinkronnal néztem...és nem fájt :D
    Ja és a jelenet tényleg benne van a filmben (Amikor a csávó ott van a kamerával). Azért hagyták benne, mert a tv-ben nem látszódik! A tv sokat lecsíp a képből. Ezt a progin amin összevágták a dolgot, be lehet állítani hogy látszódjon. És ez olyan sávban volt amit csak computeren lehet látni....na meg DVD-n. :) Tv-ben ezt nem láthatod :)
    Egyébként ilyen a Lost-ban is volt. Csak ott nem kamera maradt bent, hanem egy csávó keze ami egy lovat tartott. :D

    24 RULZ ;)
  • Hoz_Hun
    #681
    Én tuti megvárom. Letöltöm részenként, de csak egybe fogom megnézni. Ha várok 6 hónapot akkor kibírok mégannyit. Nem fogom magamat hetente szopatni! Legalább így lesz hozzá feliratom is.
  • asysoft
    #680
    Inkább nézem hetente:)
  • j0nNyKa
    #679
    100bol szted hany ember fogja megvarni, hogy lemenjen a full szezon ? :D
  • FLeK0
    #678
    várj májusig
  • asysoft
    #677
    Megnéztem az utolsó részt is, eszméletlen:) Furcsa lesz januártól hetente nézni, s nem egyben, amíg bírom...
  • nud
    #676
    nem lehet minden tökéletes :-)
    még így is a legjobb sorozatok 1-ike.
  • j0nNyKa
    #675
    egyebkent az ilyen hibakat miert hagyjak benne a filmekbe?
    azert, mert nem veszik eszre a keszitok, vagy mert
    azt gondoljak, hogy nem veszik eszre a nezok ?
  • nud
    #674
    na ugye
  • NeoMaN
    #673
    dede, első évad
  • nud
    #672
    első évad,8. rész 13.perc környékén,mikor a csaj talál 1házat,és onnét telefonál a központba.
  • dienesoft
    #671
    nemtudom, az biztos, hogy eza jelent a filmbe nicns benne :)
  • nud
    #670
    ja nekem is jobban bejön eredeti hanggal
  • NeoMaN
    #669
    Nem lehet Keifert szinkronizálni...

    Aki megnézett már pár részt eredeti hanggal, az tudja mitől beszélek.
  • nud
    #668
  • nud
    #667
    Hát ez+ a jobb sarokba mit csinál a kamerával?
    s1x08.07.00.am-08.00.am.HUNdub13-22
  • winnie
    #666
    a 24 szinkronját általában mindenki dícséri, persze az is igaz, hogy előtte nagyon kevesen látták angolul. (ilyenkor mindig vicces lenne, ha a szinkronsz*rozók leírnák, hogy szerintük mi a jó sorozatszinkron és akkor a többiek jót röhögnének, hogy pont olyat hoz fel példának, ami sokak szerint ugyanolyan sz*r. ízlések éf pofonok.)
  • dienesoft
    #665
    Sztem nagyon jól sikerült a sztinkron, én végfig tudom úgy nézni, báár azért néha bátnja a fülemet, hogy nem az eredeti a hang
  • Munch
    #664
    Én untam a filmet szinkronnal. Nem bírnám nézni magyarul. :/
  • Magoo
    #663
    Sztem Jack-nek is tökéletes volt Selmeczi Roland! :)
  • NeoMaN
    #662
    Nincs szinkron, csak az első évadot adta le a TV szinkronnal...
    A DVD feliratosan jelent meg.

    Egyébként pont hogy iszonyatszar a magyar szinkron, egyedül Palmer hangja volt jó.
  • Macccy
    #661
    Kérek szépen privát üzenetben egy torrent lehetőséget, vagy valami forrást ahonnan letudom szedni az első évad utáni részeket lehetőleg magyar szinkronnal. Az első évadot úgy néztem és nagyon tetszett a szinkron minősége, csak ezért ragaszkodnék hozzá ...

    Amúgy meg megőrültem annyira jó ez a sorozat!
  • dienesoft
    #660
    uuuh, ez a válasz az alattam levő kérdésre, bocsesz...
  • dienesoft
    #659
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    És honnét tudod hogy PONT ott nem volt egy kikötő? :PP
  • Szolnokboy
    #658
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez olyan volt mint az uccsó rész vége hogy 6:58kor leütik Jacket, 6:59:55kor meg már kinn van az óceán kellős közepén :P
  • j0nNyKa
    #657
    egyetertek :[
  • dienesoft
    #656
    igencsak jó kis vidik :)
  • Fido4life
    #655
  • Alien
    #654
    Itt pedig egy klassz kis összefoglaló video az ötödik évadról. Csak az nézze meg aki már látta az ötödik szezont!

    Itt pedig az előzetes van ami a szezonzárás előtt volt, vagyis az ötödik szezon utolsó két részének a beharangozója. Ezt is vagy azok nézzék meg akik már látták az ötödik évadot vagy azok akik épp az utolsó két részt nem látták még, mert abból nem lő le semmit :)
  • Alien
    #653
    Még egy :)
  • Alien
    #652
    Japán reklám Kiefer-el 24 stílusban :))
  • Lyan Kyj
    #651
    4x20-hoz:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    OMFG!!! ÁÁÁÁÁ! Ezek állatok! Brutális elmebetegek! Hogy játszanak már az ember érzelmeivel! Sohasem gondoltam volna, hogy képesek ilyenre. Ide még jön 4 sor káromkodás....respect a készítőknek

  • Alien
    #650
    Most 12 Emmy díjra jelölték az ötödik szezont, ezzel a Fox legtöbb jelölést kapott műsora idén.

    Outstanding Drama Series
    Outstanding Lead Actor in a Drama Series (Kiefer Sutherland)
    Outstanding Supporting Actor in a Drama Series (Gregory Itzin)
    Outstanding Supporting Actress in a Drama Series (Jean Smart)
    Outstanding Cinematography for a Single-Camera Serie-"9:00PM-10:00PM"
    Outstanding Directing for a Drama Series-"7:00AM-8:00AM"
    Outstanding Single-Camera Picture Editing for a Drama Series-"7:00AM-8:00AM"
    Outstanding Single-Camera Picture Editing for a Drama Series-"9:00AM-10:00AM"
    Outstanding Music Composition for a Series (Dramatic Underscore)-"6:00AM-7:00AM"
    Outstanding Sound Editing for a Series-"9:00PM-10:00PM"
    Outstanding Single-Camera Sound Mixing for a Series-"7:00AM-8:00AM"
    Outstanding Stunt Coordination-"9:00AM-10:00AM"
  • Alien
    #649
    Jaja :(

    Season 6 returns to Monday nights
    January 2007

    Talán az évadnyitó lesz dupla rész, utána heti egy. Fura lesz úgy nézni, egyszerre sokkal jobb :) Persze meglehetne várni amig lemegy kinn a hatodik évad és egyben letölteni, de szerintem ez nem fog menni nekem úgyhogy marad majd a heti adag :))
  • j0nNyKa
    #648
    tenyleg? na, az gaz :[
    gondolom akkor is heti 1 resz lesz...
  • Bandee1987
    #647
    jó, igaz :)
  • angelus
    #646
    Szvsz Emmy jár a sorozatoknak, filmek kapnak Oscart, azt meg kapott, ezt az évadot 8ra jelölték 4-et kapott... Sőt a 4-ből két díjat kifejezetten a s02e15-ért kapott...