5854
  • NeoMaN
    #885
    Meg ezetetis:

    Mert ebből már nem sokat értek :)
  • NeoMaN
    #884
    A lényegét értem, de jó lenne, ha valaki szóról-szóra lefordítaná!
    Köfi!



    "24 Isn't Ordering Chinese
    Despite how Monday's season finale left off, the sixth season of Fox's 24 will not pick up with Jack Bauer riding a slow boat to China as a political prisoner. "I don’t think much of the story will take place in China," executive producer Howard Gordon tells the trade mag TV Week. "It's just an impractical thing given the real-time constraints, because it would take Jack 16 hours — three-quarters of the [season] — to get back to L.A." If Jack's imprisonment isn't the hook for 24's January '07 return, what is? Howard shared no details, noting, "I just started writing the first [episode] this morning" — meaning only two or three main characters have been killed thus far. "
  • dienesoft
    #883
    Hát, én tudod, beszéélni nem tudtam kb 10 percig, 1 órán keresztül anyáztam, rosszul voltam, minden bajom volt :)

    kisSpoiler az ötödik évadból

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tiszta zavart voltam. Mondjuk énis láttam az összes évadot, de sztem az 5. volt egy "Megváltozást sugalló" évad, amikor tudatja velünk, hogy minden át fog alakulni a sorozat a következő évadoktól...SZVSZ!
  • dienesoft
    #882
    Várj csak, Bandee, várj csak! :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért hagytam ki akkor egy hónapot, mert az után egy kicsit lecsökkent a 24 szintje a 4.évadba, de hidd el, Bandee, hogy több van itt a háttérbe, mint Heller miniszter úr! Sőőt...:)
  • Balázs 17
    #881
    majd pár résszel később rájössz, hogy ohhh a fa**omba, ez mégse gyenge :))
  • Alien
    #880
    Oksa, valami ilyesmit vártam
  • seriesfanatic
    #879
    REAKCIÓ [szmájlik-kal kifejezhetetlen (A hozzászólás maximum 10 szmájlit tartalmazhat!), de azért megpróbálom]:


    Megvan a holnapi program
  • Fido4life
    #878
    jah, akkor még mindig egyedül vagyok a hülyeségemmel :) :(
  • Alien
    #877
    Várjuk a reakciódat :D
  • seriesfanatic
    #876
    MOst az jönne amúgy is, mert nemrég fejeztem be a 4. évadot, és már nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra...
  • Lyan Kyj
    #875
    kiv leszek reakciójára:)
  • Fido4life
    #874
    és hol tartottál ?
  • seriesfanatic
    #873
    Nah most jól megnézem magamnak azt az "5. szezon elsőrészét", ha csak fele olyan durva is mint ahogy azt itt leírtátok akkor már durvább mint az összes eddigi évad.
  • Alien
    #872
    Bár szerintem se ez a legjobb szezon ( majd ha végeztél az összes résszel, ötödik szezont is bele értve olvasd majd el az értékelésemet korábbról a #625-ben , addig ne, mert tele van spoilerrel :) ) de azért lesznek még benne jó dolgok bőven, szóval nézzed csak tovább :)
  • Lyan Kyj
    #871
    ne kiabáld el, csak várj!
  • Bandee1987
    #870
    A mai napot a s04e02-vel végeztem, egyetlen szavam van eddig a 4. évadra:
    G.Y.E.N.G.E.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Védelmi miniszter elrablása? Ugyanmár...nagyon gyenge story...ki a szart érdekel egy nyamvadt miniszter elrablása? Hálistennek lelőtték a Ronnie nevű ügynököt, eléggé idegesitő, kotnyeleskedő kis palotapincsi volt. Amúgy legszívesebben (Chloet meghagynám) írtanám ki az egész CTU-t a picsába...bocsi, de a harmadik évad után ez egy hatalamas visszaesés a sorozat részéről...
  • Alien
    #869
    Lehet, hogy már nemcsak valós időben játszódik a season 6, hanem a való életben? :) off: Egyébként még szerencse, hogy időben elkapták azokat az állatokat.
  • Alien
    #868
    s04e01

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bírtam amikor a végén Jack bemegy a kihallgatóba :D
    You're gonna tell me... WHAT IS HAPPENING AT 8 O'CLOCK?? Majd belelő és végül is elárulja neki a faszi, hogy Heller a célpont :) Erről még az jutott az eszembe amikor a második szezonban az első résznél Mason szeme előtt lelövi a fickót aki benn volt velük majd kér egy fűrészt... :)
  • Alien
    #867
    Asszem ezt a mondatodat nyugodtan kiragadhatom, mert nem spoileres.

    "...ezek mind-mind hozzájárultak ahhoz, hogy a 24-et ítéljem meg a valaha létező legjobb sorozatnak akció és dráma kategóriában"

    Tökéletesen egyet értek :)
  • Bandee1987
    #866
    s04e01

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gyerekek, ez eddig elég gyenge...ok, csak 1 rész volt eddig, de ez eddig a köv tényezők miatt gyenge számomra:
    - CTU tele van idiótákkal, bénákkal, gyökerekkel, hozzá nem értő emberekkel (kivéve Chloe-t), hálistennek Jack odament, és csinált végre valamit
    - Palmer nincs az elnöki székben (jó, tudom, hogy nem indult újra érte, de akkoris)
    - Tony és Michelle nagyon hiányzik, Kim és Chase is
    - Nem lett volna rossz, ha a 3. évadból Adamat is megtartották volna. Túl sok az ismeretlen ember. Eddig ez az emberrablásos sztori nem túl izgalmas, gondolom biztos vmi sokkal nagyobb van a háttérben.
  • Bandee1987
    #865
    Ma londonban elkaptak 21 terroristagyanús egyént, akik feltehetőleg gépeket térítettek volna el. Csak nem Jack keze van a dologban? :P
  • dienesoft
    #864
    nemtom, de emléxem, a 4.évad első része után én egy hónaopos szünetet tartottam. Aztán visszatértem, megintcsak nem tudtam vele leállni! :D
  • Bandee1987
    #863
    elvonási tüneteim vannak...hamarosan kezdem a 4. évadot, hogy megszűnjenek ezek :D
  • #862
    Biztos fogják adni.Az hogy annyira nem ismert a sorozat,az nem azt jelenti ,hogy a belőle készült filmet nem vetítik.
  • Fido4life
    #861
    akkor nem olvasom el :D
  • Bandee1987
    #860
    s3-mal végeztem...
    warning!erős spoiler!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Újra nem találok szavakat. Eddig azt hittem, hogy a 2. évad 15. részénél, mikor felrobban az atom, szal hogy annál nem lehet drámaibb részt csinálni. És mégis megtették. A 24. rész utolsó részében, amikor Michelle és Tony drámai párbeszéde és összeborulása zajlott, valamint amikor az uccsó percben Jack elbőgte magát, nos akkor úgy éreztem, hogy ilyet nem lehet alkotni, képtelenség...és mégis...ezek mellett hihetetlen, hogy mi történt ebben az évadban: Chapelle, Sherry halála...Chase kézlevágása, a pattanásig feszült helyzetek...ezek mind-mind hozzájárultak ahhoz, hogy a 24-et ítéljem meg a valaha létező legjobb sorozatnak akció és dráma kategóriában. Kiefer Sutherland alakítása fantasztikus, a forgatókönyvíróknak, a rendezőnek, a szereplőknek, és alapvetően mindenkinek a stábból minden elismerésem, ezerszer többet hoztak ki ebből, mint bárki más. Mellesleg megjegyzem: a magyar tv-knek rég ezt kéne adnia, és nem azokat a szar sorozatokat, amiket mostanában nyomatnak
  • Fido4life
    #859
    Én azért a Testőrt, ha nem szin kronizálva lesz, moziban nézem meg :P
  • Balázs 17
    #858
    nekem tök mind1, mert nemjárok moziba :))
  • dienesoft
    #857
    Srácok, szerintetek a magyar mozik adni fogják a 24 Movie-t? Félek, hogy nem...
  • Fido4life
    #856
    hát igen, szerencsére a 4-ből szinte még semmit sem löttem le magamnak, szóval az teljesen új lesz...:)
  • Balázs 17
    #855
    érdekesen nézed ezt a sorozatot:DD
  • Fido4life
    #854
    Hát annak már láttam az első részét...:) Persze nem folytattam, elég volt annyi egyenlőre belőle :D
  • dienesoft
    #853
    hóhóóó, ötödik évadnál anyit fogsz anyázni, amennyit még soha nem mondtál 24-be :D
  • Balázs 17
    #852
    akkor mit mondasz majd az 5. évadnál, arra leszek kíváncsi :))
  • Alien
    #851
    Aki látta már az összes eddigi részt annak ajánlom figyelmébe a hivatalos oldalon ezt a részt: 24 Greatest Moments Szavazás van a legjobb pillanatokról , most fog jönni a negyedik évad szavazása, még a harmadiké van, de elvileg holnaptól már nem az lesz.
  • Alien
    #850
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na igen, Ryan halálán mindeki kiakadt :) Egyik legdurvább dolog, hogy így ilyen módon kellett meghalnia. Szerintem erre senki sem számított, hogy így fogja végezni :( Sajnáltam nagyon :(

  • Fido4life
    #849
    ez a 3. zseniálisan kezdődik.. több mint valószínű hogy átfogja venni az 1. helyét, a ranglistámban :)
  • Lyan Kyj
    #848
    izé, 4.:)
  • Lyan Kyj
    #847
    hajrá, aztán jön az 5. évad
  • Bandee1987
    #846
    nos, ma eljutottam a 20. epizód végéig, szal már értem miért írtad ezt :)
    a maradék 4-nek holnap esek neki

    good nite for all