5854
  • Fido4life
    #1045
    akkor nem jó ?
  • Balázs 17
    #1044
    hát, ő, megnéztem a testőrt, azthittem Kiefer többet szerepel benne, meg pörgős akció-thriller lesz :S
    eva longoria: nyami:D

    a 24re visszatérve, ha nem basszák el a 6.évadot, akkor 2007ben viszi a pálmát valószínűleg :)
  • Fido4life
    #1043
  • dienesoft
    #1042
    Hú srácok, olyan kamuvideót láttam a 24-ből, hogy hirtelen összeugrott a gyomrom, hogy te jéézusom!

    aki látta az összes évadot:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Chase volt valami főfőfő-köcsög.Aszittem szívbajt kapok. Hálistennek kiderült, hogy nagy fake az egész!:)
  • Bandee1987
    #1041
    Figy, ha öngyilkos lenne, vagy abbahagyná, akkor mi mi a f*szt néznénk? :)
  • Fido4life
    #1040
    Mondjuk igazad van, csak én magamból indultam ki..:)
  • NeoMaN
    #1039
    Hogyhogy miért? Megölik a feleséged, onnantól nyilván ezerszer durvább leszel. A másik meg az, hogy ez a munkája. Nem köt kompromisszumot, amit meg kell tennie azt gondolkodás nélkül megteszi.
  • dienesoft
    #1038
    Bauer a legászabb, hát jó hogy ő a főszereplő! Amúgy én azt hallottam, hogy: (aki látta minden évadot, az olvassa el):

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyre kevesebbszer akarják szerepeltetni Kimet? Miért nem szereti a nagyközönség? Én egyáltalán nem bánom, ha ő szerepel a sorozatban, de annyira keveset, hogy nemigaz...
  • Alien
    #1037
    Oksi :))
  • Bandee1987
    #1036
    már megvolt :)
  • Alien
    #1035
    Nekem is ők , és remélem, hogy Bill lesz a hatodikban is :) A 24 oldalán mindenesetre toronymagasan vezet :)) Párszor én is szavaztam már rá, szavazz te is!!! :)
  • Alien
    #1034
    "Ez az én saját véleményem, persze lehet, hogy valaki nem fog egyetérteni velem.
    Összefoglalva: Ilyen baromi jó akciósorozat nincs még 1 a világon. A készítők eddig 5400 perc tömény akciót és drámát hoztak nekünk létre, és még nincs vége. Kérdem én: ki más képes erre még a világon?"

    Én tökéletesen egyetértek veled!
  • Fido4life
    #1033
    lol na ezt a keretet nem is akartam..
  • Fido4life
    #1032
    Hát meghalt a felesége, érthetetlen számomra hogy milyen célért akarja állandóan feláldozni magát, [Spoiler] terroristákhoz beépülni majd elárulni őket [Spoiler]stb..stb..
  • NeoMaN
    #1031
    ????
  • Fido4life
    #1030
    Jack-et én a második évadtól kezdve nem értem..
  • NeoMaN
    #1029
    Kedvenc szereplőm: Jack
    :))))))))))))

    Többi nemérdekel, nyírbálják ki őket nyugodtan, Jack majd odabasz egyedül.
    :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mondjuk az 5. eleje túl ment már a határon, a 3 legjobb szereplőt k-ra sajnáltam, de kell a dráma az is igaz. Így üt nagyot!

  • Bandee1987
    #1028
    Jah, kedvenc szereplőimet le sem írtam:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jack (ofkorsz :)), Bill Buchanan, Aaron Pierce (nagyon nagy arc!), Wayne Palmer, David Palmer (R.I.P.), Tony(R.I.P), Michelle(R.I.P)
  • Bandee1987
    #1027
    Végeztem mind az öt évaddal

    s05e24

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na, ez a kínai affér, hogy Jacket viszik Kínába, tökéletesen megalapozta a következő 6. évadot :) Ha Jon Cassarék nem szúrják el (márpedig hiszem, hogy nem szúrják el), akkor egy kibebaszottul jó 6. évad lesz :) Jajj, mikor lesz már január? :)


    És akkor következzen a rövid értékelésem évadonként

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    1. évad: Remek kezdet volt, persze a többi évadot nem éri utol, de bevezető évadnak jó volt, így legalább nem hirtelen kaptunk szívrohamot :)
    8/10
    2. évad: Nagyon keményen belehúztak, izgalmas, pörgős évad volt, tele drámával, akcióval, a top nálam az atombomba felrobbanásánál volt.
    10/10
    3. évad: A KEDVENCEM!!!Hihetetlen pörgős, kegyetlen hajsza volt a vírus után. 11/10!!!!
    4. évad: A harmadik évad után az eleje meglepetésként hatott rám, mivel kegyetlen unalmas volt az 5-6. részig. Utána végre beindul az eksön, és eléggé jó kis évad lett.
    8/10
    5. évad: Az eleje kegyetlen jól indul, és évad további részei is eléggé pörgősen, izgalmasan alakulnak.
    10/10


    Ez az én saját véleményem, persze lehet, hogy valaki nem fog egyetérteni velem.
    Összefoglalva: Ilyen baromi jó akciósorozat nincs még 1 a világon. A készítők eddig 5400 perc tömény akciót és drámát hoztak nekünk létre, és még nincs vége. Kérdem én: ki más képes erre még a világon?
  • Lyan Kyj
    #1026
    ezaz, pont azért fog ő meghalni:))
  • Lyan Kyj
    #1025
    ha Chloe meghal...akkor nem nézem tovább!
  • Bandee1987
    #1024
    s05e16

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mr. President, you son of a bitch!
  • Bandee1987
    #1023
    s05e13

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Aki ezek után azt állítja, hogy a 24 nem érdemelte meg az Emmy-t, az HÜLYE!!!
  • NeoMaN
    #1022
    Esetleg Kim, bár az már télleg űberdurva lenne.
  • NeoMaN
    #1021
    Amúgy meg kell szokni, hogy minden vadban meghal valaki, akit nem szeretnél, hogy meghaljon.
    Tippeim a 6. évadra:

    1. Audrey
    2. Aaron
    3. Chloe
    4. Bill


    Szerintetek kit írnak ki csúnya halállal?
  • NeoMaN
    #1020
    Na az durva lesz bazz!
  • Bandee1987
    #1019
    s05e12

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nemá, Edgar meghalt? :(
    Amúgy nem semmi, hogy pont a CTU-t támadták meg...Jackék vajh hogy jutnak ki?
  • NeoMaN
    #1018
    Nem kérdés!
    :)
  • Gabe18
    #1017
    Bőven kijárt már a sorozatnak is,és Kiefer-nek is.
  • ballor
    #1016
    erre IS!
  • dienesoft
    #1015
    Éjjjen!!!! Erre inni kell :D:D:D
  • B@ldrick
    #1014
    Szuper! Grat Jacknek és a crew-nak! Keep it UP
  • Alien
    #1013
    Igeeen!

    Gratulálok Kiefernek és az egész csapatnak!!!
  • Munch
    #1012
    Gratula nekik. :) Megérdemelték.
  • vLaDDD
    #1011
    nagy gratula Kiefer-nek és az egész 24-nek!!
  • Bandee1987
    #1010
    Jack: Na mivan a kezembeeeeeen? :)

    3 EMMY-DÍJ!!! (+2 Creative awards díj)

    LEGJOBB DRÁMA!!!! (legyőzve olyanokat, mint a House, West Wing)
    LEGJOBB SZÍNÉSZ (DRÁMA)!!!! (ott is voltak nagy nevek a jelöltek között, pl. Martin Sheen)
    LEGJOBB RENDEZÉS (DRÁMA)!!!! (Jon Cassar)

  • HolyZoly
    #1009
    5x05:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "I'm not CTU..." - Jack visszatért, erre vártam :D
  • NeoMaN
    #1008
    Ja, amúgy újra kezdtem az egész 24 sorozatot.
    Másodjára nézve is elképesztő, remegek az izgalomtól pedig tudom mi fog történni.
    Hihetetlen vazzeg...
  • NeoMaN
    #1007
    mekkora :))))
    /S03E19/

    :))))
  • Alien
    #1006
    "Congratulations to the show's 2 Emmy wins! Best Dramatic Underscore Music Compostition and Best Single Camera Editing.
    The other nominated categories will be awarded Sunday night.
    Including Best Drama Series, Kiefer Sutherland for Best Lead Actor, Gregory Itzin for Best Supporting Actor and Jean Smart for Best Supporting Actress"

    Vagyis nyert 2 Emmy díjat a sorozat, vasárnap este pedig folytatódik a díjátadás ahol még többek között jelölve van Kiefer Sutherland, Gregory Itzin és Jean Smart is.

    Gratulálunk!!!! Csak így tovább