5854
  • bauer15
    #1085
    sz.tem linkeld be mert mindenképp kéne valami banner mer ez a sorozat a világ lejobbja
  • Balázs 17
    #1084
    nem úgy van, én úgy tudom, hogy
    van az első évad, utána eltelt egy év, jött a 2., és a 3. évadot is az első után számolják
    mert ha
    Első évad után 2év telne el
    Második után 3év
    Harmadik után 4év
    Negyedik után 5év
    Ötödik után 6év
    érdekes lenne nem?
    Jack már vénember lenne:D
  • vLaDDD
    #1083
    A minap összedobtam egy banner-t ehhez a topikhoz. Nem egy világszenzáció de ha gondoljátok akkor belinkelem és ha tetszik akkor majd szólok a modinak hogy rakja be.
  • dienesoft
    #1082
    inkább nézdd meg az összes rész összes évadjád és majd utána kommentoljál be sztem, mert nem sok értelme van, ha bele-bele nézegetsz. Ezt a sorozatot az elejétől a végéig kell végignézni!
  • gettobuxa
    #1081
    télleg, a 3. elején kiderült h mi is volt pontosan a 2. utolsó részének legvégén? vagy csak én maradtam le róla? :)
  • dienesoft
    #1080
    igen, elég sok telik el! :D
  • gettobuxa
    #1079
    a 2. évad ugye egy nap.
    a 3. évad is egy nap.
    na most a kettő között eltelt 3 év (mármint a sorozat sztorija szerint 3 év)
  • bauer15
    #1078
    most ezt nem tudom hogy viccnek szántad -e? mert akkor szar volt
    minden évad között eltelik valamennyi időszak
    és egy évad 24 órábol áll
    annyit meg sz.tem te is kibírsz alvás nélkül
  • gettobuxa
    #1077
    a 3. évad pl. 3 évvel a 2. évad után játszódik, ugyhogy van ideje aludni jacknek :)mindben jack a főszereplő, meg az elnök
  • ghost2
    #1076
    Én a 24-böl csak pár részt láttam ,de most h van ez a realtime ,ugye 5 évad van eddig . A főszereplő mikor alszik ? vagy ugy van h több főszereplő van ,és több szál ,és amikor a föszereplő alszik ,akkor 7órát nem szerepel ,most nincs kedvem kiszámolni h az hány rész. és akkor nem tom h hány részen átt más eseményt mutatnak?
  • NeoMaN
    #1075
    Erről van szó barátom!
    :D
  • Balázs 17
    #1074
    nekem meg mind tesztett, nekem nincs toplistám, nekem csak 5évad 50/50 és hello:D
  • gettobuxa
    #1073
    sztem is a 3. évad a legjobb eddig
    az 1. évadban idegesítő volt a palmer család ( engem baromira nem érdekelt mi lesz velük )
    a 2. évadban jack lánya idegesytett, lehetetlenségek történtek vele
    a 3. évadban semmi ilyesmi nincs
    én főleg az éjszakai akciós részeket csípem, de a 3. ban jók a nappalok is

  • Lyan Kyj
    #1072
    20/10:))
  • MagyaR
    #1071
    Nos az énértékelésem:

    [spoiler]
    1. évad: Nem rossz. 9/10. Az első fele jobban teccet, a 2. már kissé laposabb!

    2. évad: Nekem nagyon nem jött be! Főleg a végén annyira untam már, hogy mit szenvednek össze vissza a palmerral! 6/10

    3.évad: Vmi isteni jó! Az eleje kicsit nekem olykor uncsi volt, de a 7. résztől kezdve amikor kiderült, hogy az a indiai kinézetű csákó nem áruló, leesett az állam 20/10

    4.évad: Nem valami jó! Eleve rendkívül unalmas, a közepén tetszett az utcai harci jelenet, de nem jött be annyira! 7/10

    5.évad: Marha jó kezdés, a legvége már kicsit uncsi, de rendkívül tetszett a bankrablós rész, és az amikor jack wayn palmerral együtt akciózott! Az mekkora volt :). 10/10.


    Szal ennyi.
  • Fido4life
    #1070
    Nina Myers a tv2-n :D
  • Fido4life
    #1069
  • akyyy
    #1068
    ááhh, nagyon jó volt az első évad utolsó része:D

    mellesleg most minden hétköznap 9től adja a cool ujra az évadot, és ha véget ér, oktobernem 2 évad:P
  • akyyy
    #1067
    jó kis rész volt a tegnapi a coolon.vároma befejező részt:)
    az a baj hogy ugy gondolom ismételni fogják az első évadot mgéegyszer, és csak akkor kezdik el a 2. évadot:( addig nem tudok mit csinálni:'(
  • Lyan Kyj
    #1066
    egyik:)))
  • Alien
    #1065
    Szerintem nagyon jó a harmadik évad, egyik kedvencem :)
  • ballor
    #1064
    nekem nagyon bejött a 3-as
    nem volt azzal gond
  • Fido4life
    #1063
    de ugyanazt eljátszották, amit a másodikban..
  • NeoMaN
    #1062
    Jóaz! Ennél a sorozatnál nincsenek már akkora különbségek, minden évad nagyon jó!
  • Fido4life
    #1061
    Ejj, pedig sokan azt mondták hogy az a legjobb..:(
  • Lyan Kyj
    #1060
    sztem az a leggyengébb, de azért van benne pár ütős rész!
  • Fido4life
    #1059
    Most a Harmadik évad naggyon lelaposodott..
  • B@ldrick
    #1058
    nekem már csak egy fél 4. évad maradt, de már most azon töprengek mi lesz azután (5. megvolt januártól)
    de addig is egy bögre kávéval indul az esti maraton
  • Lyan Kyj
    #1057
    akkor mi lesz 4. 5. évadnál? évi 1 rész?

    Úgysem bírod ki:)
  • Phat Smoker
    #1056
    pl. agymosást hajtanának végre rajta a kínaiak, amivel terroristát faraghatnának belőle! ;-)
  • djukel
    #1055
    Bakker ez a 2. évad annyira király, hogy átállok heti egy rész nézésére, hogy minnél tovább tartson. Ma gyűrtem le 2x14-t.
  • Fido4life
    #1054
    Gary Mathenson az RTL Klubbon...:D
  • Csacsi
    #1053
    Nem szokásom megsértődni, főleg ilyeneken nem....nah megyek vissza az 5. évad elé. Aztán sikerült akkor minden évadot kétszer teljesítenem :D
  • Gabe18
    #1052
    Jójó na meg ne sértődj.De ez szerintem borzasztó befejezés lenne,agyoncsapnák vele az eddig összes évadot.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    azt már sajnos sokkal valószinűbbnek tartom hogy Jack halálával ér majd véget a sorozat egyszer,végleges lezárásként.
  • Csacsi
    #1051
    Bocsi, hogy én is poénkodni akartam. Ja és ahogy mindig mondják. Mindenki megtörik idővel.
  • Gabe18
    #1050
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    5 évad alatt már rájöhettél volna hogy Jack sosem fog a terroristák oldalára állni.Ez legjobban a 4. évad végén az elnökkel folytatott telefonbeszélgetésből jön le.
  • Csacsi
    #1049
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Valahogy Chaset nem tudom elképzelni rosszfiúnak, inkább Jacket látnám roszfiúként, valahogy megtörnék a Kínaiak, és Chase a végén elkapná, és megölné :)
  • dienesoft
    #1048
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ez naon jó ötlet, szabadalmaztatni kéne, bár érdekes volt, hogy meg volt a keze Chase-nek :D
  • Gabe18
    #1047
    De jó,csak nem 24 kaliberű alkotás.Egyszer mindenképp érdemes megnézni.
  • Gabe18
    #1046
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hm...,pedig nem is rossz ötlet.A végén pedig a két szuper CTU ügynök összecsapna,na és persze Jack nyer.Még a Kim-es vonalat is lehetne vinni,kinek segít az apjának,vagy a régi szerelmének. 7. évad forgatókönyvnek adjuk be!