5854
  • Mayday
    #1565
    Akkor ovatosan olvass, mert itt most a fo tema a most beindult 6. evad! :)
  • peter31
    #1564
    Akkor azért azt hittem nem emlékszem valamire én csak most kezdtem az 5. évadot.
  • Mayday
    #1563
    Egy nagy bajom van ezzel a topiccal: Meg mindig nincs banner, pedig abban egyetertunk, hogy ez az egyik legutosebb sorozat! :)))

    Tudom, voltak regebben vitak, hogy milyen legyen, de tegyunk mar be valamit!

    Itt van egy, nem sajat keszitesu, de - ha csak atmenetileg is - szerintem jo lenne.



    Talan azert erdemes olyat tenni, amin csak Jack van, mert az spoilermentes, mert ugyebar evadonkent valtoznak a szereplok, aztan igy akik most kezdik, azoknak is jo egy ilyesmi.
  • NeoMaN
    #1562
    6.
  • peter31
    #1561
    Illetve nem rész hanem évad, tehát hányadik évad?
  • peter31
    #1560
    A spoilerben lévő rész az hányadik?
  • Csekolto
    #1559
    hát túl vagyok Én is mind a 4 részen.Tudtam hogy nemkellene ugy elkezdeni hogy nincs meg az egész évad most várhatok kitudja hány hetet amig látom az ujabb részt..
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nagyon brutális lett a vége,mikor Jack lelötte Curtis-t,robbant a bomba, kiderült hogy van még 4 másik.Mi lesz még? és még csak 4 rész ment le.
    Szereplökről:Személyszerint ez a ctu-s dolog amiben Chloe-volt és jelenlegi barátja szivatják egymást nemnagyon jön be.Bill nagyon jól játszik megint.Az elnök szerepére szerintem választhattak volna mást.Egyrész nehezen tudom elképzelni hogy v.kiböl 2 év alatt az usa elnöke legyen másrészt megsem közeliti azt amit David Palmer nyujtott.Feleslegesnek érzem hogy a hugát is belevonták egyáltalán hogy kiderült hogy van neki huga.A tanácsadója Jannox viszont marha jól játsza az undoritó szerepkört.Már az elsö rész után megtudtam volna folytani 1 kanál vízben.Jó nagy szar keverö lesz.
    Hiányolom Mike Novick-ot nemtudom ki mennyire birta de szerintem marha jól játszott az eddigi 24-ekben.Valamint Aaron Piercet én is nagyon hiányolom.
    Mindent egybevéve a 24 hozza a megszokott szinvonalat és biztos vagyok benne hogy nagyon jó kis évad lesz ez is! 10/10
  • Adler
    #1558
    eddig húzós volt, mi jöhet még?
  • Szolnokboy
    #1557
    jaja, Ütközések :) de passzolt :)
  • Solid Snake GH
    #1556
    Valóban durva volt.

    Azonban azt észrevette valaki, hogy a drámai hatást növelő énekhangot egy az egyben a Crash c. filmből csenték el?
  • Lyan Kyj
    #1555
    na baze!!!! ez a 4. rész... ekkora OMG érzésem még soha nem volt...köpni-nyelni nem tudtam...
  • NeoMaN
    #1554
    gondolom valami húskampó, és anatómiai pontossággal valahová az izmok közé, hogy csak fájjon....
  • bauer15
    #1553
    csak úgy röpködött a felirat:)
    amúgy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mikor kínozzák Jack-etmien pálcával sszúrják meg és hova szúrnak nem tudja valaki
  • #1552
    4. rész felirata is elkészült!
  • mukika
    #1551
    pedig nem. január 22.
  • Lyan Kyj
    #1550
    több, mint 1 hónap
  • vezérszuszu
    #1549
    Sziasztok!
    A 24 hű maradt önmagához!
    Nagyon jó, tetszik továbbra is!
    Az 5. rész mikorra lesz várható?
  • #1548
    3. rész felirata is elkészült!
  • mukika
    #1547
    tömör véleményem: (Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)
  • Adler
    #1546
    micsoda arcok dolgoznak a CTU ban...........

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jack hamar visszatért a való világba, bár kicsit megingott az elején, igaz a másik faszi megnyugtatta, majd belejön
  • Csibe001
    #1545
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem ölhetnek meg minden évad elején egy volt elnököt. :)


    Szerintem a 24 egyre jobb lesz. :)
  • NeoMaN
    #1544
    24 fanatikus vagyok. DE az első két rész alatt nem nagyon izgultam, 5. évad nyitánya sokkal jobban ütött.
  • Alien
    #1543
    Uuuu Basszus :D

    Most néztem meg az első négy részt. Huhh........

    S06E01 - E04

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Első résznél vmi különleges érzés volt bennem, végig ilyen nyomasztó hangulat volt rajtam, és vártam, hogy mi lesz Jack-el, itt izgultam, hogy hogy szabadul ki. Durván elharapta a faszi torkán az ütőeret :D
    Metrós jelenet hatalmas volt, ahogy kirugta az ablakon :D
    Bill-nek örülök nagyon, hogy szerepel, egyik kedvencem.
    Aaron Pierce-t hiányolom, remélem lesz majd :)

    Hmm különben ez az új csajszi a Nadia egész csini :P

    Mellesleg a negyedik rész vége se volt semmi, kezdve Curtis lelövésétől kezdve, Jack összeomlásán át, az atombomba felrobbantásáig, majd a végén megtudták, hogy még van belőle... Huhh... Jöhet az ötödik rész :D Tudtam, hogy a negyedik végén ilyen erős befejezés lesz, hogy lehessen izgulni :)


    A lényeg tehát

    Jack is back!
  • Lyan Kyj
    #1542
    jah, a hörcsögös jelenet olyan volt, mint a Gyalogg Galoppban a barlangi szörny:DDDD

    6/2

    Na innentől ismét várjuk a topicba az OMFG!!!! és az ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! hozzászólásokat....a metrós jelenet kib*szott nagy volt, és az izgalom is a régi. mi jöhet még:D
  • Bandee1987
    #1541
    Az első részben egyébként kiderült, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bill is faszán ki tudja mondani a Damned it!-et :))))


    Nem olyan nagy spoiler, meg lehet nézni :)
  • Bandee1987
    #1540
    s06e01

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bazmeg, beszarás mit művelt Jack :))))) Kiharapta a faszi torkát :)
  • Alien
    #1539
    Na akkor, neki állok megnézni az első négy részt
  • NeoMaN
    #1538
    02 felirat kint
    w3nd1g0 a legnagyobb mágus!
    :)
  • Lyan Kyj
    #1537
    6/1

    Hát igen....szokásos színvonal.
    Abban bízom, h az eddigi csavarokat nem ismétlik el megint (bár az igaz, h újakat nemigazán tudok elképzelni), nem lesz családi drámázós megtegyem-e, vagy nem, a rokonom beépített, stbstb. Abban is reménykedem, hogy ezeket nem robbanásokkal és további látványelemekkel fogják helyettesíteni. Ha marad ez a rész színvonala, tökéletes lesz!

    (amúgy az kb 2010-ben játszódna, vagy mi? mert 2 év ismét csak eltelt. ha lesz 7. évad, az már kolóniák közti nézeteltéréseket fog bemutatni:D )
  • dienesoft
    #1536
    Az első részt meg is néztem, valami állat lett! Ennyire izgalmas még nem is volt a sorozat, érzésem szerint az ötödik évad vége tette rá a lapátot arra, hogy ilyen jó a hatodik évad!Remélem holnap vagy holnapután lesz felirat a második részhez is és gratulálok wendigo-nak!
  • Bandee1987
    #1535
    junkieról:

    Oké rendben, Jack is Back

    2007. 01. 07. 16:15 - Írta: Human Insect

    Szólj hozzá | kategória: kritikák

    Nyilván egy rajongó sem bírta ki, hogy ne nézze meg mind a négy netre került részt (aki kibírta annak kudos az akaratereje miatt). Röviden csak annyit szeretnék megjegyezni, hogy OMFG! Tudom, szlenges meg trendi, de hát bazze, ha egyszer üt akkor kiszakad az emberből egy kis káromkodás.

    Persze tudom, hogy az előző évadból is az első 4 rész volt átgondolva igazán, és utána szaladt el a készítőkkel az egymást lepjük meg az ötletekkel részről részre random írás ló, de azért most még reménykedek, hogy kicsit átgondolták ez az évadot, mivel ez az első 4 rész valami fergetegesre sikerült. De tényleg.

    Jövő héten lesz spoilerezhető bejegyzés, de itt továbbra is letiltom a kommenteket, mert senki szórakozását ne rontsuk el előre.

    Jack is Back.



    Én megjegyzésem: Most fogom elkezdeni az első részt, igggeeeeen :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • #1534
    2. rész felirata még ma este készen!
  • Vercetty
    #1533
    vki kérdezte, h honnan lehet letölteni..leginkább torrenteken láttam én:)..deh biztos rakták már fel azota free tárakra is:)

    amugy kösz az infot, deh én még megvárom a 14-et, és majd töltöm azokat a verziokat:)..ugyis 20 résszel le vagyok maradva:)
  • #1532
    Köszöneted majd az ottani fórumon fejtsd ki a fordítónak!
  • Szolnokboy
    #1531
    óóó, Isten áldjon titeket
  • #1530
    Pár perc és kint van.
  • #1529
    Valószínű lesz ahhoz is.
  • vLaDDD
    #1528
    GIGA TGX Wendigo-nak a fordításért!!! Legszivesebben megnézém most mind a négy részt,de inkább tartalékolok :) Na jó egy részt azért megnézek, de lehet kettőt :)
  • Szolnokboy
    #1527
    köszi de,az AsiaTeam féle verzióhoz is lesz, mert nekem az van meg ?
  • #1526
    Felirat perceken belül a hosszupuskán!