906
World Championship Snooker 2004
  • zaki
    #18
    jaja, de asszem tavaly még indult a snooker vb-n
  • donpedro
    #17
    Mondjuk ő már IRL sem erőlteti, inkább pool-t játszik, vagy a Trickshotot nyomja.
  • zaki
    #16
    végülis nem off, mert a témához kapcsolódik ez is
  • zaki
    #15
    sajnos nincs :(
  • donpedro
    #14
    - Updated Championship structure to represent the 2003 season.

    Na, ez az a feature, ami annyira hiányzik sok más játékból, pl. Tiger Woods, stb.
  • donpedro
    #13
    Egyébként meggyőződésem, hogyha Hunter nem kúrja el az elődöntőt 15-9-ről Doherty ellen, akkor Williams-et is elkapta volna a döntőben. De elkúrta, pedig neki drukkoltam. Sebaj, majd jövőre.

    Hú, lehet, hogy ez már kicsit off volt.
  • donpedro
    #12
    Ehh, az öreg Steve Davis sincs. Pedig néhány éve még elképzelhetetlen lett volna egy ilyen progi nélküle.
  • donpedro
    #11
    Ha lesz DC-n azért én is leszedem, mert én is csípem a snookert. (Anno Kecskeméten, amikor egyetemre jártam ott, többet voltam a Fordan clubjában, mint órán. Gy.k. a Fordan azé az ifjú Földes Vilmos egyesülete, aki most lett junior világbajnok néhány napja.)
  • donpedro
    #10
    Paul Hunter nincs? Akkor nem is érdekel. (Fura lenne kihagyni az idei VB egyik elődöntősét...)
  • zaki
    #9
    a warezcenteren már fent is van a game
  • zaki
    #8
    a gameban benne lesz majd: Ken Doherty, Peter Ebdon, Stephen Hendry, John Higgins, Ronnie O'Sullivan, és Mark Williams...
  • zaki
    #7
    itt a játék hivatalos honlapja
  • zaki
    #6
    na, megjelent...

    2003-11-26 World Championship Snooker 2003 (c) Codemasters 52x15 MB DEVIANCE 7.0

    én majd tuti beszerzem a programot, imádom ezt a játékot (mármint a sportra gondolok), mind nézni, és játszani, remélem a Pc-s game is ütős lesz, és remélem, hogy lesz benne multi
  • zaki
    #5
    na, megjelent a demo...
  • zaki
    #4
    a Gamespot-on azt írták áprilisban jön ki... mind1
  • Biszke
    #3
    A honlapon Júniust írnak.
    Szerintem nagyon jó lesz.

    http://www.codemasters.com/snooker2003/uk/snooker2003.php
  • zaki
    #2
    elvileg áprilisban kellett volna megjelennie...
  • zaki
    #1
    nem tudja senki hogy mi lehet ezzel a játékkal?