906
World Championship Snooker 2004
  • donpedro
    #59
    Én a második tornán a nyolc között buktam el, egy Coleman nevű ipse vert meg 3-1-re úgy, hogy 1-1 után csinált egy 89-es, illetve egy 95-ös break-et. A két frame alatt összesen 4-szer álltam asztalhoz, abból egy a nyitás, a többi pedig safety shot volt... :(

    Viszont a következő torna selejtezőjében ismét sima győzelem jött, így ismét főtáblás vagyok. :)

    Tényleg nehéz abbahagyni!

    Trickshotot próbáltátok már? Az is jópofa, bár a 15. trükköt nem bírom megcsinálni.
  • zaki
    #58
    lol, 51-51 lett az egyik versenyben a végeredmény, és úgyn. hosszabítás volt, visszatették a fekete golyszit, amelyet természetesen beütöttem, igaz másodszorra, de nyertem :)
  • zaki
    #57
    nagyon jó a game, alig lehet abbahagyni :)
  • Ruffi
    #56
    Na rájöttem mindenre...elhülyéskedtem egyik frame-t meg a másik eleljét késön jöttem fel...57-56 lett második frame 3 frames volt szal kikaptam pedig másk végén miket ütöttem...Nagyon fasza game most ezzel nyomom egy ideig COD mellett
  • donpedro
    #55
    még mindig 45, mivel azóta nem játszottam... :)
  • donpedro
    #54
    tartsd nyomva a jobb ctrl-t, és úgy mozgasd az egeret, vagy tartsd nyomva jobb gombot az egereden, és úgy mozgasd az egeret.
  • zaki
    #53
    jeee, csináltam egy 48-as brake-t, kinek mi a rekordja eddig ebben? :)
  • zaki
    #52
    csak elég nehéz a game, mert csak egyet hibázol, és még a legkönnyebb fokozatban is el lehet szúrni a meccset vele...
  • zaki
    #51
    és a közönség is jól meg van csinálva, hangulatos lett nagyon
  • zaki
    #50
    az is cool, hogy meglátszik a posztón a nagyobb ütések nyoma
  • Ruffi
    #49
    kösz visza olvastam de egérrel az irányt hogy tudom belöni???
    csak bllel tom és azt hogy csinálom meg h a golyo aljára célzokk??
  • zaki
    #48
    vazze, 65-63-ra vezettem, és elqrtam a fekete golyszit, a gép meg belőtte, így elqrtam a meccset
  • zaki
    #47
    én benne vagyok
  • zaki
    #46
    ok, köszi, mindjárt ki is próbálom
  • donpedro
    #45
    Sajna nincsenek túl sokan, de nem baj, majd nyomjuk egymás ellen, ha már mindenki belejött kicsit, ok?
  • donpedro
    #44
    Mindjárt megnézem, hogy a gamespyon vannak-e már játékosok.
  • donpedro
    #43
    Nyomd le az egér görgőját, és úgy mozgasd az egeret. Ezzel tudod állítani a dákó hegyét.
  • zaki
    #42
    na ez nagyon jó lenne, ketten a gép ellen :)
  • zaki
    #41
    na én most játszom a gameval, sztem nagyon cool, olyan egyszerű az irányítás, mint a vasúti fütty, kommentár tényleg nem vmi bőbeszédű, grafika szép, bár az emberek úgy mozognak, mint vmi robot :) ja, az hol lehet beállítani, hogy a fehét golyót melyik pontjánál találjam el? mert néha jól jönne, ha pl visszapörögne a fehér golyszi, meg ilyenek
  • donpedro
    #40
    Szerintem van, ugyanis a readme két billentyűzetes control setet is tartalmaz, de én még nem próbáltam.
  • donpedro
    #39
    olvasd el a readme-t.
  • antijedi
    #38
    olyan mod van benne hogy egy gépen többen (2en... :P) lehet egymás elen nyomni? (gyk egyszer az egyik jön, utána meg a másik, remélem kbra érthetően fogalmaztam :P) ??
  • donpedro
    #36
    Alakulok, már 45 a legjobb break, amit produkáltam. Többek között ezzel Nigel Bondot is sikerült legyőzni 2-0-ra. :)

    Továbbra is azt mondom, hogy a játék szerintem marha jó, épp elég nehéz, hogy legyen kihívás, de nem is túl nehéz, így sikerélmény is van.
  • donpedro
    #35
    Asszem van, de még nem próbáltam. (úgyis túl béna lennék még)

    Jah, tényleg van, Gamespy-on keresztül lehet nyomni.
  • dashed_
    #34
    hm most szedem mar kivancsi vagyok ra nagyon..
    Mellesleg van benne multi?
  • donpedro
    #33
    Gondolkozz, a valóságban hogy csinálnád? Full erő, és a fehér golyó aljára célozz.
  • donpedro
    #32
    Hogyne lehetne, egérrel tökéletesen be lehet lőni az irányt.
  • zaki
    #31
    na, +van a game, este ki is próbálom
  • Ruffi
    #30
    Billentyün kivül nem lehet vhogy máshogy irányitani a célzást???Mert utálom h két pont között van a jo irány de annyira pontosan nem lehet változtatni az irányt..
  • Baggio73
    #29
    Jó kis programm, de ha gép belekezd nem lehet lelőni, vagy még nem jöttem rá hogyan kell.
    Aki szereti a snookert az szerezze be a Jimmy White nemű kb. 5 éves játékot, mert baromi gyors, viszonylag jól néz ki és nagyon játszható.
  • Ruffi
    #28
    Trick shot-ba ha demonstrate trick shot-ra megyek kilép...igy nem tom a wall jumpnál mit kell csinálni.Plz help
  • Ruffi
    #27
    Na!
    Nekem nagyon bejön a játék!3-tol 5.ig ezt nyomtam meg most is ezzel nyomom!Fasza
  • donpedro
    #26
    Másrészt viszont a gyengébb ellenfelek ellen már jobban megy, a 3. meccsemet 2-0-ra hoztam, így végre valami pénznyereményt már tuti kapok. (Az előző győzelmem még a selejtezőben volt, így azért nem járt pénz, hiszen csak a főtáblára kerülés volt a tét.)

    Most viszont a ranglista 44. helyezettje következik, Nigel Bond, aki játszott már VB-döntőt is korábban. Remélem nem égek le nagyon... :)
  • donpedro
    #25
    Hát ez jópofa. Gondoltam kiváncsiságból megnézem, hogy játszik a világelső a játékban, ezért belenéztem Mark Williams egyik meccsébe. Az első frame-ben meg is mutatta, hogy nagyjából mire számíthatok ellene, ugyanis egy laza 147-es break-et rakott össze, ami ugye az abszolut maximum. Ebben az a poén, hogy Williams IRL még sosem csinált 147-et, 142 a legjobbja (az is még '94-ből), pedig kétszeres világbajnok, és vezeti a világranglistát.
  • donpedro
    #24
    Basszus, nem könnyű a játék. Még csak relatíve hurka ellenfeleim voltak, de ők se hibáznak túl gyakran, és simán összedobnak egy 40-50-es break-et, ehhez képest nekem 25 volt az eddigi legjobb.
    Ezzel együtt a második meccsemet már meg nyertem 2-1-re, azután, hogy az elsőt ugyanilyen arányban elbuktam.

    Főleg az erőt nehéz megítélni, másrészt meg hiába próbálok visszahúzni, nem nagyon akar összejönni.
  • zaki
    #23
    a career az 1 nagyon jó 5let
  • zaki
    #22
    sajnos még nem tudtam beszerezni
  • donpedro
    #21
    Jajj, elfelejtettem, hogy van Trickshot, és néhány egyéb fun game is, plusz pool-t is lehet játszani, de ami a számomra a legfontosabb, nagyon jó a career!!!
  • donpedro
    #20
    Idén is indult, csak hamar elszállt.

    Egyébként úgy látom, hogy már leszedted, de azért írok egy rövid véleményt.

    Szerintem a játék nagyon jól fogja meg az igazi snooker hangulatát, tehát akik szeretik a színvonalas IRL snooker-t, azoknak a játék is tetszeni fog.

    A meccsek elég lassan csordogálnak, de ezzel nincs is semmi gond, hisz ez a valóságban is így van.

    A játék nem könnyű, de nem is túl nehéz, mindenesetre az első frame-et, amit játszottam, azt 55-45-re buktam Andy Seymour ellen. Ebből kiderül, hogy nemcsak a játék honlapján található 6 gentleman-t modellezték le a játékban, hanem szinte mindenki benne van, aki számít.

    Az irányítás szerintem nagyon jó, kezdőknek és haladóknak is tetszeni fog.

    A grafika közepes, a játékosok animációi néha elég röhejesek, az asztal viszont nem rossz. A kommentátor lehetne kicsit bőbeszédűbb, mert így sokszor nagyon sokáig csend van a játékban, viszont eddig nem mondott olyan nagy marhaságokat.

    Összességében véve én, mint rajongó (mondjuk milyen sportért nem rajongok én??!! :)), nagyon jónak találom a progit, és biztos, hogy nagyon sokat fogok vele játszani.
  • zaki
    #19
    benyomok pár képet, hogy fokozzam 1 kicsit a topic hangulatát :)