18
ez 1 kalap szar
  • Darkboy
    #18
    ha jól toom
  • Darkboy
    #17
    hát vhogy így néz ki:
  • Darkboy
    #16
    a kazaa fasza!
  • sazsmadar
    #13
    Ha mpeget töltessz le akkor bele tudsz nézni, ha divxes avit akkor pedig azt a filet amit a vinyóra pakol, azt kell a divfixel újra indexeltetni és akkor azt is meg tudod nézni. Én is meg kíméltem már magam sok jópofa arc vicceitől így. mp3 az megy a lejátszójával.
  • neménvoltam
    #12
    Már úgy értem hogy volt vele ez a vírusos dolog?
  • neménvoltam
    #11
    Megéri letölteni?
  • Gyufa
    #7
    Ahová töltöd a filmet Pl: c:\program files\kazaa lite\my shared folder /gondolom ide tölti le/. És az avipreview-en keresztül megkeresed ezt az elérést! Látnia kell!
  • Gyufa
    #5
    Bocsi! Ez a jó:www.avipreview.com
  • Gyufa
    #4
    Erre való az AVIPREVIEW vagy a The iO™ Media Player! Csak a filmekre! A töltendő zenékbe viszont bele lehet halgatni WINAMP-al!!! http://go-io.com/iomediaplayer.html
    www.avipreview.comm
  • AtomHeart
    #2
    az alapjan, hogy csatakozva van-e vagy sem. Ha online vagy, es sokaig nem lesz aktive, akkor file->connect, vagy ha azelott meg voltal csatlakozva, akkor disconnect...(nem emlekszem pontosan)
    Egyebkent minek kell ilyen sz*rt hasznalni? Felrak a gepedre egy csomo spyware-t, ozt nezheted, hogy mer' lassult ugy le. WWW.kazaalite.nl -->innen toltsd le kazaa lite-ot (kazaa spyware nelkul). Miutan uninstallaltad a kazaa-t, ad-aware-el szedd le a spyware-okat is (bovebb leiras a www.kazaalite.nl-en...)
  • magyar ember 2
    #1
    Mi alapjan lesza aktiv vagy inaktiv a search menupont? Mostanaban ugy dontott hogy nem hajlando keresgelni, igy meg mi ertelme?