415
Viper Racing GT
  • CSOCSO
    #375
    az jo..gyorsulos pálya???...neked most nem alap pályád van?
  • Crazyvan
    #374
    ®Csak már későn fényképeztem és lefutott a fűre. :)
  • Crazyvan
    #373
    ®Tessék itt a Chrysler végsebessége egyenesben. :)
  • Crazyvan
    #372
  • CSOCSO
    #371
    semmi full alap beállításokkal lestem
  • Crazyvan
    #370
    ®Nemtom mit állítgattál de érdekes lehetett. :-)))
  • CSOCSO
    #369
    mindegyik gyengébb mint a vipera...azt az autot 6ba nem tudtamr akni.. mert nem gyorsult.. hiába játszottam a váltoval..hiába éllította, át.. volt hogy gyorsult 6.ban de akkor elöbb kellett váltani 5 ösben és 6.ban kb 1000fordulatot gyorsult..pont semmit...no mindegy...
  • CSOCSO
    #368
    én tesztpályán néztem .. és kb egyforma volt... full egyenes pályán néztem az autokat..végsebességet meg minden... és kb egy csiknál érte el mindegyik a 220 at..nem aszondom hogy FULLOSAN pontosan... de +-2méter és +-10kph!!!!max...de ha nem igy van akkor is mindegy... nem mindegyik pályán rohangálunk 280 felett
  • FREAK
    #367
    most a GT2 Porkával mentem 30.7 körül
  • ÁjjLe BoBBi
    #366
    amíg ti versenyeztetek, én leteszteltem bemijin az autók teljesítményét!
    hááát CSOCSO eddig azzal jött hogy a gyorsulás kb. 200ig egyforma minden autónál...hát közel sem!
    idők pedig úgy alakultak, hogy a porsékkal mentem 31.15-öt szóval a best az valahol 30.xx környéke lesz
    a supra is gyengébb mint a vipera nem annyival hogy elhanyagolható legyen !
    a viperával mentem 30.06-ot szóval az 29.xx-nél lesz jó, de ha valami normális setupot csináltok hozzá akkor 28.xx lesz
  • CSOCSO
    #365
    köszönöm szépen.. nem basztalak le amugy.. ne sértődj már meg
  • Alexease
    #364
    Erdekes ember vagy... azonnal lebaszol:(( Azert visszafoghatnad magad, mert nem vagyunk cimborak, es levelezni sem szoktunk.

    Amugy felolem tehetsz akkora szet tartast a hatso kerekekre, amekkora jol esik. Egeszsegedre.
  • CSOCSO
    #363
    Freak irj ha mész
  • CSOCSO
    #362
    213.222.183.200 akkor ideeeeeeeeeeeeeee
  • CSOCSO
    #361
    ok akkor csinál majd más.. pill
  • FREAK
    #360
    most néztem nem ment
  • CSOCSO
    #359
    mmivan mááááááá gyerteeeeeeeeeeeeeeeeek MOST
  • CSOCSO
    #358
    62.201.75.28 és 3 pervmulca kész a szerver
  • CSOCSO
    #357
    mindjáőrt modnom
  • FREAK
    #356
    SZIA CSOCSO, MI AZ IP??? :DDDDD
  • CSOCSO
    #355
    jolvan film letöltése megszakadt..nyomhatjuk..
  • CSOCSO
    #354
    amugy én se buherálom..
  • CSOCSO
    #353
    erre meg annyit mondok hohy az egyáltalán nemjo..legalábbis ezt mondta nekem 2 ember is.. egyik versenyző másik meg ért az RC autokhoz ahol az 1/5 ös autokat ugyanugy kell beállítani mint a nagy autokat mert ugyanugy viselkedik...
  • FREAK
    #352
    nem is kell a setupot buherálni, én max a szárnyon szoktam állítani, az elég
  • Crazyvan
    #351
    ®Jah 1=10 sztem. :)
    És annyit mondok, hogy a hátsó kerékre se széttartás se összetartás nem kell. :D
  • CSOCSO
    #350
    nem az a baj hoyg a hátso hogy áll hanem hogy mind a négy ugy áll.. vagy midn a négy összetart? mindegy... lényegtelen akkor is ratyi:)...
  • CSOCSO
    #349
    okoskám miért te a hátsp kerekere összetartást teszel? ne csodálkozz ha fékezésnél elmegy a segge...igen hátso kerékre szét elsőre meg összetartás kell..
  • Alexease
    #348
    Hatso kereknel szettartas?!?! Az igen erdekes:)) Biztos jol vezetheto:DDDDDDD
  • CSOCSO
    #347
    :))) állíthatná:)csak az a baj hogy más suly és más motor van mint az ő hondájában.. annyit mondott hogy neki milyen értékek vannak...mondta hogy a nagy mercikben milyen értékek vannak.. igy beálítottam az autot...mondjuk merciknél 5 fokos őlés van ehhez képest vrgt ben 4 nél nagyobbat nemtudsz megadni..de már 4foknál ugy néz ki a kerék mintha 45fokos szögben állna...lehet hogy itt az 1 fok az 10 fokot jelent?:))))))
  • Crazyvan
    #346
    ®Szólsz a faszinak, hogy jöjjön át és állítsa be sacc/kábé a setupod. :)
  • CSOCSO
    #345
    csinálnék de filemt töltök.....
  • CSOCSO
    #344
    átmásolom.. ez nem igaz...LFS ben is ugy van beállítva az auto ahogy tanácsolta nekem a házunkab lako ma is aktív versenyző...de VRGT ben szar ez a beállítás.. eztán ott van az official setup pack a VRGT oldalon..egyenesen röhelyes...mind a négy kerék széttart:)
  • CSOCSO
    #343
    semmit? viper racing sincs?:) nembaj azt hozzád is átfosom végülis fél Sg rolams zedi le:) de nambaj:))))))) van subaru is.. jaja...
  • Crazyvan
    #342
    ®Csinál vki szervert?
  • FREAK
    #341
    van ám, és kurva jó :D
  • Jacek
    #340
    mit honnan lehet lehuzni?? mert nekem semmi sincs de ahogy hallom van Subaru:DDD
  • FREAK
    #339
    szóljatok, ha van szerver, én Porsche-val mennék
  • Crazyvan
    #338
    ®Nem átmásolod hanem lemásolod. :)
  • Crazyvan
    #337
    ®Nem attól jó a setup, hogy átmásolod az LFS-ből. :) Más játék mások az értékek, másképp kell beállítani...
  • CSOCSO
    #336
    viszont setupot nemtok irni ehhez a szarhoz..egyszerűen nem megy... az ábrán már 2 fok is olyan mint ha 20 lenne...és beállítok egy értelmes setupot de szar lesz az auto...LFS ben legalább észrevennia setupot