415
Viper Racing GT
  • haiiro
    #415
    sziasztok.. valaki megtudná mondani h lehet e még neten játszani ezt a gémet..? mert a vrg.com-ról nemlehet már letölteni a netes fájlt.. csak a többit..
  • MaSzKa
    #414
    felbontást hogy lehet állítani 1024x768-nál feljebb?
  • Agyar
    #413
    Álandóan lefagy nekem a Viper Racing nem tudátok hogyx mitől lehet?
    Ja és nem találom hozzá a hivatalos pecset
  • kraftman85
    #412
    Pár kép hogy kedvet kapjatok a game-hez!

    [IMG][/IMG]




  • kraftman85
    #411
    Sziasztok!
  • kraftman85
    #410
    Na sziasztok, ismét én :-)

    Rájöttm, hogy lehet megcsinálni az egy kategóriában való versenyzést.
    A bajom vele az, hogy vagy a program van elírva vagy az xp miatt ezek a csoportversenyek nem jönnek össze, minden autó össze-vissza megy...
    Csak a viperokat kezeli nekem, nem tudom miért... valszeg be kell állítani valamit.

    És már a pályákat is tudom váltogatni! :-) Nagyon állat :-)
  • kraftman85
    #409
    Sziasztok, nekem gyerekkorom óta tetszik ez a játék! Meg is van eredetiben. Nem tudom ki mennyire foglalkozik (zott) vele, de én most leszedtem hozzá 154 db autót, van benne minden féle-fajta-típús, nagyon állat. Jó persze vannak ettől sokkal jobb játékok is jobb kiegészítőkkel, de azért csak ez marad a legrégebbi :-)
    Megadok egy e-mail címet, akit érdekel esetleg vagy tudna még valami újjat hozzá az írjon! [email protected]

    Egyébként arra nem sikerült rájönnöm, hogy hogyan kell azonos kategóriába versenyezni, mert mondjuk beteszem a játékba a porsche911-et és otthagyok minden vipert, ami jó, de nem erre vágyom...
    Tehát a kérdés, hogy mit kell beállítani, hogy a többi is 911-es legyen. Vagy hogy legyen mondjuk csak "A"-kategóriás autók versenye.
  • CSOCSO
    #408
    most fogom letolteni a viper racsnit:) oszt ha jon az uj logi kormany akkor megenn kiproszalom
  • CSOCSO
    #407
    valaki meg?
  • arty
    #406
    Jah, amit erdemes felrakni:

    Patch1.2.3beta
    osszes GT kocsi
    osszes palya
    2004es frissitesek (2 db)
    trackman (a palyak beimportalasahoz)
    carman ( a kocsik betetelehez)

    a kocsikat es a palyakat valamint a ket managgert a \data\ konyvtarba kell tenni!
  • arty
    #405
    Viper GT honlap

    Az oldalon talalhato racefinderrel bereggelsz, es egy keretprogramban talalod magad :) Onnan meg mennek idonkent a versenyek... dobbenet, h meg 6 evvel a prg megjelenese utan is ekkora elet van :) A MOD alapjan nem is csodalom!

    Kedvcsinalonak nehany (sok) kep :) Ha valaki menne halozatban egy-ket kort szoljon!






  • 12346
    #404
    mindenféle sztrít szekerek képeit láttam. erről a gt-ről tudok, de nem nagyon mozgatott meg bennem semmit
  • 12346
    #403
    pont ez a gt dolog érdekel a legkevésbé, de köszi:))
  • Alexease
    #402
    Sajnos a hivatalos Viper GT oldal most nem megy. De elvileg van hozza egy teljes GT sorozat autokbol, es egy tucat palya, plusz a bajnoksag.
    Hogy mukodni-e fog meg, azt nem tudom, de ez volt a cim: http://viper.racesimcentral.com/
  • 12346
    #401
    písz. nem tudtok vmi gut helyet, ahol járgányok meg pályák vannak ehez? elővettem a gémet, belestem a racesimcentralra és egy rakat számomra ismeretlen és új szekér képe fogadott. viszont dl lehetőség egy szál se, csak egymásnak mutizgatták a képeket:///
    pls help mí!
  • PResident Evil
    #400
    muhhhháháháhááháháhhhh

    semmi extra csak rá jöttem hogy két kimenet van a házba... és az egyik nema mienk... mert iker vonal... :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • GSiZSolti
    #399
    http://formula1.jatekok.hu/gtrpatch.shtml

    itt a patch
  • GSiZSolti
    #398
    Azé nem megy mert kell hozzá egy patch ami fentvan a hsw-n elvileg, 50 mega!
    Jó lenne ha felraknátok , mert imádok azzal játszani...:))
  • ÁjjLe BoBBi
    #397
    lol egy CD-t át akarsz küldeni ?
  • CSOCSO
    #396
    LOOOOOOOOL...mé nincsen? szerezd be...átküldjem?
  • ÁjjLe BoBBi
    #395
    megvan mind a 2 mod, de nincs f1 2002 :D
  • CSOCSO
    #394
    annak hogy mindjárt megyek csobbanok egy frissitőt és meg kéne ma tanulni egy tantárgyat mert nincs má időőőőőőőőm....
    jut eszembe... neked fentvan a gt racing meg a ferrari mod az f1 2002--n? segíthetnél felrakni mert nekem rohadtul nem megy.. felrakok minden de kifagy vagy el se indul
  • ÁjjLe BoBBi
    #393
    minek örülsz G ? :)
  • CSOCSO
    #392
    muhahaha
  • ÁjjLe BoBBi
    #391
    hee !
    súgd már meg BoBBi bácsi bal fülébe hogyan kerülsz net közelébe ?
    Nem azt mondtad hogy egyirányusitották a telcsit ?
    mind1 az a lényeg hogy vagy :D
  • ÁjjLe BoBBi
    #390
    LOOL nem szoltam ! Most már akármilyen pályán, akármilyen kocsival jövök csak szoljatok !
    (van komány és fasza)
  • PResident Evil
    #389
    visszatértem a pingek mély süllyesztőgödréből :DDD
  • Crazyvan
    #388
    ®Halott a topic. :)
  • CSOCSO
    #387
    nah
  • CSOCSO
    #386
    de 50 el több a vége...:) mindüssze 30 lovacska miatt.. ehh.. a többitől a supra meg viper 200 loval van távolabb..szal ott oké az hogy 30 al többet megy
  • Crazyvan
    #385
    CSocso: Csak annyi, hogy a Viper alacsonyabb fordulaton húz mint a Supra. :)
  • CSOCSO
    #384
    a supra is erősebb mindennél de a viper mégerősebb.pedig csak 30loval erősebb szal az már gagyi...
  • Crazyvan
    #383
    ®Az a baj, hogy a custom kocsikhoz csak 1 féle festés van.
  • ÁjjLe BoBBi
    #382
    hááát nem :) mondom a vipera, meg mondjuk a supra is olyat húz hogy lestem ráadásul automata váltó stb. ! szerintem menjen mindenki viperával meg suprával, csak más festés legyen
  • ÁjjLe BoBBi
    #381
    ezt mondtam...
    billel nem valami hiperfasza :)
  • CSOCSO
    #380
    nayh azhem sikerült csinálnom egy jo setupot.. a gamezban azt hittem arcade ban felejtettem a pöcköt...
  • CSOCSO
    #379
    megyek csimálok egy setupot mert ez szar
  • CSOCSO
    #378
    hjolvan enekem enyni elég is volt.. ilyenek mint fékezek majd elengedem a féket és az auto kibassza a picsáját..szal ez LOL meg hasonlok...fékezek és nemtok visszaváltani..ez szvsz valami kormány szoftverhiba de szaaar...
  • Crazyvan
    #377
    ®Hmm, asszem rosszul becsültem. 356 fölén nem nagyon megy. :)
  • Crazyvan
    #376
    ®Csak a drag van ami nem alap.

    Lehet, hogy kihozok ebből 360-at is. :) Megyek meggányolom mégjobban a váltót :)