27
  • Bonewerkz
    #27
    naja... inkabb lakom satorban a 7 gyerekemmel, akiket orulok, ha tudok etetni... nekem is kellene csalad, de azert nem art, ha van neki mit enni, van hol tanulnia, futott haz/lakas, stb... 3-4 gyereknel tobbel ezt nemigen lehetne megcsinalni Magyarorszagon....
    viszont ami a karrierista noket illeti, az szerintem igaz... nalunk mosonmagyarovaron, ahol ilyen Sziszifelek eldegelnek, surubben vannak szolariumok, meg wellness szalonok mint pesten....
    a mai noknek inkabb ez kell, mint gyerek... szerintem a reklamokkal taplalt divatorientalt fogyasztoi tarsadalom, meg az egyedulletet (egyedul elo emberek egyenkent tobbet fogyasztanak, mint az egyutt elo csaladok..)forszirozo berendezkedes (egyre nehezebb part talalni, es ha esetleg osszejon, annak is valas a vege...),
    szoval ezek szerintem kvazi tobb gyereket irtottak ki, mint a torokgyik es a gyerekbenulas egyutt....
  • Dredd
    #26
    Most az a szerencsétlen elmebeteg lett hirtelen a felelős mindenért? :) Ugyanmár, ha ő lenne a háttérben, miért pont Kína? Amúgy szerintem is egy felfújt dologról van szó, kínában lakik a Föld lakosságának az egyhetede, több mint egymilliárd ember (100 magyarországnyi!), ebből megfertőződött kb. 10.000, meghalt 150... szerintem a járvány ott kezdődik, mint a középkorban a fekete halál... meghalt bele Európa lakosságának majdnem a fele! Fajvédő barátainknak: mi tartja vissza a magyarokat attól hogy szaporodjanak? Kínában sokkal szegényebbek az emberek, a gyerekvállalás nem pénzkérdés (elvileg). Ellenben az önzés, ugye? Nehogymá egy gyerek miatt kevesebb pénzem legyen, inkább haljon ki a magyarság, ez ma itt az uraldkodó nézet, nagyon kár, de senki más nem tehet róla, csak mi, magyarok!!! Amíg a nőknek fontosabb a karrier (nem egy ilyet simerek), mint az hogy anyák legyenek, amíg a gyerekvállalást a pénztől teszik függővé a párok (majd ha megteremtem az egzisztenciát rá), addig fogyni és fogyni fogunk. Kár értünk?
  • Bonewerkz
    #24
    gondoltam en is erre... esetleg az amcsiknak a kinaiak elleni rejtett hadjarata? kina az usa egyik legnagyobb konkurrense, es a jovoben A Legnagyobb konkurrenseve valhatna a jovoben, ha nem lenne a SARS
  • ThomasTheKoRner
    #22
    Most latom kisse eltertunk a tematol, szoval nem a sargakrol,hanem a SARS-rol van szo...
  • ThomasTheKoRner
    #21
    UFO!En nem vagyok rasszista DE
    addig nincs semmi baj a SARGAKKAL amig ott maradnak ahonnan szarmaznak!A tavolkeleten ugyebar.Csak sajnos kezd elegem lenni abbol hogy van nehany kerultet Budapesten ahol tobb a bevandorlo,mint a magyar ember.Ezek szoszerint ellepik a foldet vazze.A magyarok szama rohamosan csokken,a bevandorlo sargake,rohamosan no,20-30 ev mulva mi lesz itt????
    Es ez szerinted jol van igY????
    Ja es mielott nekemesnek,sem MIEPes sem rasszista NEM vagyok...
  • Yetike
    #18
    Ezt nem kenik saddamra?
  • versio
    #11
    most má valaki igazán megfejthetné a sejtek,virusok programját
    és akkor tudnának csinálni antivirust
    olyan lamerok ezek a tudosok mint az állat
  • Joe
    #2
    Nem kell túlzottan messze menni ahhoz, hogy valamit a vezetés sunnyogva kezeljen. Halottál híreket egy Paks nevü városból? Persze lehet, hogy ez minden komira jellemzö...
  • ThomasTheKoRner
    #1
    Es hogy mi ebben a legnagyobb szemetseg?
    Hogy a rohadt ferdeszemuek(a vezetes)mar sok sok honapja tudott a betegseg letezeserol,csak eppen nem volt kedvuk tajekoztatni a vilagot.Ha egybol globalis problemakent kezeltek volna,a sunnyogas helyett,valoszinuleg nem itt tartanank..De most ok is nagyon megszivjak,hiszen pont most tartottak ott hogy egy nagyon dinamiusan fejlodo gazdasagot tudtak letrehozni,tenyleg sikertortenet,es most meg nem akar majd odamenni a kutya sem,ertheto okokbol... :o((((