65
Tanácsok azoknak akik újra szeretnék kezdeni az életüket
  • Sir Quno Jedi
    #65
    Ő is a mi ügynökünk, digitális brada !
  • peet69
    #64
    De qrva jó :DDD
  • peet69
    #63
    Na ehhez aztán kell fantázia
  • Z
    #62
    szvsz látogass el Dr Csernushoz, ú majd egyenesbe tesz...
  • Sir Quno Jedi
    #61
    1xű, életetekben nem lehettek próféták, szal. először is meg kell halnotok !
  • Mike at home
    #60
    ok
  • Sir Quno Jedi
    #59
    Utólagos engedelmeddel ezt berakom a tanácstalankodóba, mer' régi de jó !
  • Sir Quno Jedi
    #58
    :DDDDDDDDDDDD
  • Mike at home
    #57
    - Megtehetjuk ezt a dolgot mester?
    - Meg.
    - Biztos?
    - Most már nem.
  • Mike at home
    #56
    Ahhoz, hogy valakik legyunk, elobb senkiknek kell lennunk
  • Falabu #55
    Szerintem nem valakiknek kell lennünk, hanem saját magunknak! És akkor jó lesz!:)
  • Sir Quno Jedi
    #54
    Buddhizmus RULLAH !
  • Scholes18
    #53
    legyünk egy picit befelé-fordulóak!
  • Sir Quno Jedi
    #52
    Áhh, megfelelőképpen polarizálva az páncélzatot, a savak, lúgok nem ártalamasak, de ezt már te is tudhatnád...
  • [HUN]PAStheLoD
    #51
    és fürdesz vízbe , királyvízbe :))

    akkor aztán báj-báj lesz :P
  • BontottCsirke
    #50
    ha 30 évesen ilyeneken gondolkodsz, tényleg szívj el egy spanglit :D
  • Sir Quno Jedi
    #49
    Stainless Steel brada ! Le vagy maradva !
  • [HUN]PAStheLoD
    #48
    nembaj majd elrozsdálsz és akkor már méginkább valami leszel .. ócskavas :D
  • Sir Quno Jedi
    #47
    Hűha, de jó, hogy gép vagyok ! :DDD
  • Botond #46
    hiába brekegtek,épp operál,majd később ide néz :-DDDDDDDD
  • Sir Quno Jedi
    #45
    Ne legyél ilyen offenzív szegény kiscsávóval ! :DDD
  • AtisH
    #44
    Vazzz! Ha erre nem tudsz magadtól rájönni, akkor bizony megmaradsz szürke kisegérnek.
  • Sir Quno Jedi
    #43
    Jaaa, az a leltári szám, az más !
  • Tuvok #42
    Igenigen, szal hogy bekerültél a leltárba.
  • Sir Quno Jedi
    #41
    Sorozatszámra gondolsz ?!!
  • Tuvok #40
    Sztem úgy, hogy a szüleid adtak neked egy nevet.
  • Breki33
    #39
    legyünk jó táncosok P

  • Sir Quno Jedi
    #38
    Nem tudom, én csak úgy vagyok valaki, nade hogy hogyan legyünk azok, azt nem tudom ! :DDD
  • Dynamic
    #37
    Adtad volna legalább azt a címet, hogy Hogyan legyünk orvosok, de ennek így elég "nyíltan felvállalom, hogy lúzer vagyok" fílingje van:DD
    Mellesleg csak annak reményében orvosnak lenni, hogy jól hangzó neved legyen és elismerjenek, elég buta és szvsz felelőtlen dolog.Csinálj olyan dolgot amit igazán szeretsz és próbáld meg azt tökélyre fejleszteni, vagy ne adj isten pl. azon a területen saját céget alapítani.
  • K.András
    #36
    geci,eldobom az agyamat :DDD
    ekkora topikot gyerekek,hogy a picsba nem vettem észre pedig nem mai "gyerek"...
  • macilaci123
    #35
    már most is valaki vagy. csak jelentéktelen
  • [HUN]PAStheLoD
    #34
    tudod ott a törököknél amiről kiderült hogy kamu !!
  • Davidus
    #33
    Erősen gondoltam 1millió Eurora de nem jelent meg az asztalomon. Ezért most be foglak perelni!
  • mikike
    #32
    de engem érdekelt volna valamennyire az orvosság, meg szerintem talán ez az egyetlen foglalkozás ami ér is valamit

    de azért ez az 1mFt-os tandíj, annyit nem,
    még ha azt gondolom is, hogy a legjobb befektetése az embernek: saját maga
  • zakika
    #30
    irj egy konyvet, add ki es ha jo volt akkor megismernek...

    masik dolog, hogy eleg keso 30 evesen gondolkozni, hogy jo volna orvosnak menni...
    nekem mar nincs kedvem nagyon tanulni teljesen uj dolgokat - inkabb mar csak a meglevoket fejlesztem
  • magus
    #29
    hol találta meg Tróját?
  • [HUN]PAStheLoD
    #28
    ez nem rossz teória, de engem nem érdekel hogy egy pincért mit gondol rólam!
  • Dzsini
    #27
    és az, hogy ismernek, és doktornak szólítanak az valaki-állapot?
    hááááát...
  • Hunnenkoenig
    #26
    Figyi, ahhoz, hogy valaki legyel, nem kell elmenni az egyetemre. Ket lehetöseged van:

    1. Keresel egy dolgot, ami igazan erdekel. Mondjuk regeszet. Minden idöded es penzedet beleölöd autodidakta tanulasba es kutatasba es ha talalsz valamit, mint mondjuk az a svajci faszi megtalalta Trojat, akkor maris vagy valaki.

    2. Ugy csinalsz mindha lennel valaki es azt a környezeteddel is elhiteted. Van erröl egy könyv is, csak nemtom a cimet es, hogy Mo.-n megjelent-e, de itt egy pelda:

    Keresel egy menö helyet a varosban. Mondjuk egy ettermet es elkezdesz oda sürün jarni. Persze a helynek es a helyzetednek (marmint az elerendö helyzetednek) megfelelöen öltözve. Hatalmas borravalokat adsz es minden pincert a neven szolitasz. Egy idö utan elkezdenek megismerni es kedvelni, mert ugye te mindig olyan jopofa vagy es persze tele vagy level. Kb egy honap utan megkered egy haverodat, hogy hivjon fel az etteremben es kerjen a telefonhoz, mint Dr. Kovacs Jenö urat (nev tetszes szerint valtoztathato az igazira valamint a cim is a kivanatosra). Ekkor mar vagy ismerik a nevedet a pincerek (fontos, hogy csak kovacs urkent ismerjenek) vagy körbekiabalnak, hogy "Dr. Kovacs Jenö ur!". Na erre te jelentkezel es beszelgetsz a haveroddal öt percet valami szörnyen fontos dologrol felhangosan.

    Ezutan teged mindenki Dr. Kovacs Jenönek fog ismerni ebben az etteremben.

    Ilyen es ehhez hasonlo akciokkal elerheted, hogy valaki legyel.

    Ha esetleg olyan dolgot valasztasz, amit az elsö ponttal is tudsz kombinalni, akkor nyerö vagy!
    Meg esetleg olyan körökbe is bekerülsz, ahol tenyleg tudod hasznositani es penzt csinalni a hobbydbol.
  • mikike
    #25
    kicsit aggaszt, hogy 1 350 000 Ft a tandíj egy fél évre

    lehet mégsem leszek dr. miki