1793
  • M@TriX
    #1
    Whao. Új képek jelentek meg a THQ & Climax közös gyerekéről, a MotoGP 2-ről.
    Amikor az első képet megláttam lehidaltam. A maga idejében a MotoGP szép volt, de ez nagyon tuti lesz.
    Nem barmolom szét a topicot, hogy belinkelek egy nagy képet, de feltétlenül nézzétek meg ha még nem láttátok.
    A textúrák és a króm valami mesés...
    Az első rész fizikájával, irányításával nem volt probléma, így sztem király lesz.

    KaTT!


  • M@TriX
    #3
    ez most kivételesen nem XBOX-os és jól néz ki. :)
  • Blasta
    #4
    Hát már nem azért, de az első rész még mindig megálja a helyét sok egyéb programmal szemben grafikailag és másban is!

    Ez a második rész nekem nem tűnik szebbnek! Na persze rondábbnak sem! :-DDD

    Kíváncsi vagyok, mi plusszt tunak belerakni a fejlesztők!
  • Blasta
    #5
    Oké, már látom :-DDDD
    Ez a kép brutál! Már az első részben is iszonyat feeling volt, amikor 220-240 fölé gyorsultál. MInden összemosódott, mintha szellemképes lenne a játék!

    Ezen a képen ezt az effektet látjuk, de mintha ez sokkal jobban nézne itt ki:

  • M@TriX
    #6
    hát, inkabb az érdekelne ez az effekt hogyan néz ki majd mozgásban. :)
    Nem baj mindjart kinnt lesz.
  • M@TriX
    #7
    igazad van, csak nem akartam túlzásokba esni, meg nem jutott eszembe utána milyen progik jöttek ki utána. Szóval ennek a játéknak több esélye lesz nálam, hogy befusson, mint a Codemasters gémeknek. :)
  • hiba
    #8
    grafikailag sztem nem is lehet uberelni az elso reszt, akinek volt anno jo gfx kartyaja es fullba tudta nyomni az tudja mirol beszelek, talan meg a valos tukorozodes hianyzott...de mondjuk nem nagyon lehet uberelni amugy se mindenfele szempontbol zsenialis program.
    nem tudom mit lehet meg ujitani, sztem ez mar csak egy ujabb bor..

    ezt az effektet nem motion blurnak hivjak?
    mer ha igen akkor ez az amit alapbol azonnal lekapcsolok, jatszhatatlan tole az egesz...
  • hiba
    #9
    a tobbi kepet nezve ez akar az elozo resz is lehet, nem latok semmi extrat ami az elozoben ne lenne.
  • hiba
    #10
    es meg annyit az elozo reszrol, hogy amiota 1x feltettem azota nem lett torolve, most is itt virit :)
  • M@TriX
    #11
    nem rosz.
    Mondjuk igaz akkor egy Gef2-esem volt. Lehet annak tudható be, hogy sokkal szebbnek látom a 2-est.
    Végülis rosszabb csak nem lesz mint az 1. :)
    Akkor meg már nyertünk vele.
  • M@TriX
    #12
    tényleg meg is nézem, most hogyan fut. :)
    Jó lesz bemelegítésnek és összehasonlítási alapnak..
  • Blasta
    #14
    Nem a valóéletben levő nevét írta le hiba, hanem a pc-s effekt nevét!
  • Kaszi46
    #15
    2003-05-23 Moto GP 2 (c) THQ 48x15 MB IMMERSION nyihahhahaahahahaahha
  • Beagie
    #16
    próbálta már v.ki?
  • [HUN]T-Rex
    #17
    nem tudja valaki honnan tudnám letölteni?
  • WiZZaRD
    #18
    wco-rol
  • [HUN]T-Rex
    #20
    nem fogok érte fizetni. ingyenes link kéne.
  • [HUN]T-Rex
    #21
    warezcenter online: warezcenter.cjb.hu
  • [HUN]T-Rex
    #23
    nem is tudok sms-t küldeni meg telcsizni sem. vodás vagyok és vivendi körzetben lakom. de warezért alapból nem fizetek.
  • [ACP]aSSault
    #24
    Na hat akkor pattanj fel mirc-re es keress 0-day warez ftp-ket, 15 perc alatt lehet kb 100-at talalni. :)
  • [HUN]T-Rex
    #25
    akkor mondj 1et please.
  • Örm
    #26
    Nekem már megvan!
  • [HUN]T-Rex
    #27
    honnan szedted le?
  • Örm
    #29
    Private ftp.
  • Örm
    #30
    Mit kell csinálni a 4. training-nél?
  • [HUN]T-Rex
    #32
    Akkor adj egy letöltési linket, ami ingyenes. Edonkey lassú.
  • [HUN]T-Rex
    #34
    NEM TOK KÜLDENI SMS-T MERT VODÁS VAGYOK BAZZEG
    FOGJÁTOK MÁR FEL!!!!!!! vivendis körzetben lakom tehát vezetékes is lőve.
  • Kaszi46
    #35
    vuuhhhááá még 1 ora és lent van!!!
    aki akar multizni jelezzen:))
  • Kaszi46
    #36
  • [HUN]T-Rex
    #37
    honnan szeded? adj linket please.
  • Kaszi46
    #38
    fizetös ftp
  • Kaszi46
    #40
    erre nem vennék mérget, amugy ezért kell a 4ütemü 990 ccm es mocikkal menni!! már csak a hangjuk miatt is megéri:))
  • Kaszi46
    #41
    jah és ez az elmosodás csak belsö nézetben jön elö?
    multi vki??
  • zoli80
    #43
    ez beszaras szép lett!!!!!!!!!!!!!!ilyet még nem láttam.kis gyakorlás után multizhatnánk vhogy.persze ha lehet.
  • Kaszi46
    #44
    yepppee persze hogy lehet az 1el is nyomtam még mostanában de asszem mostmár nyugodtan mehet az uninst:))
    amugy gp2 ben tavalyi szezon van feldolgozva és van még yopár 500cc s moci de azok is simán kihuzthatok 300 ig
  • Aspyrin
    #46
    Neked ennyire tetszett ? :-) Én kb. 10 percet nyomtam, de sztem uninstall lesz belőle
  • Kaszi46
    #47
    hát van elsö hátso fék külön + amikor mindkettövel fékez, tudsz ráhasalni és felülni a motorossal, dupla gázadással csusztatni a kereket, fizika elfogadhato, irányitás gamepaddal nekem bejött, ugyhogy szerintem sim felé hajló árkád:))
  • zoli80
    #48
    ja!bejon a szaguldozas és az esos palyak olyan jok lettek hogy szinte érzem az esoszagot:)
  • Kaszi46
    #49
    ja és persze lehet 1kerekezni madmaxkört csinálni elsö keréken gurulni

  • Beagie
    #50
    sajnos megint nem sikerült szimulátort csinálniuk szvsz (vagy csak nem találtam meg a megfelelő beállításokat)