824
A második kiegészítő a Medal of Honor Allied Assaulthoz
  • Petyus_
    #1
    Képek és concept artok
  • dikki*yysw
    #2
    Jaj, de jó, a te neved alatt fog futni a topic!
  • Petyus_
    #3
    Moderáld ki nyugodtan a nevemet. (meg ezt a hozzászólásomat is)

    Most raktam volna a MOH:AA topicba ezeket a képeket? Ott csak anyázás megy.
  • Petyus_
    #7
    Jaja.. nekem nagyon tetszett a kicsit BF hangulat a Spearhead-ben is amikor Bastogne-nál kellett a várost rohamozni az nagyon állat volt. :)

    Ezek az afrikai képek ígéretesek. :) És lesz benne Szícilia is ami szintén egy nagyon hangulatos helyszín lehet ha eltalálják.
  • TheZsenyka
    #8
    SEGÍTSÉG!!!

    MOHAA-val játszom (hiába, a petróleumlámpa után megérkezett otthonomba a Medal of Honor is :DDDD) és elakadtam egy pályán: mesterlövészek vannak szétszórva a pályán akiket semlegesítettem. Elérek egy kapuhoz de nem enged át, merthogy keressek meg valami elveszett bazooka team-et (You have to locate the missing bazooka team.) Igen ám, de bejártam az egész retkes pályát és sehol senki! Találtam egy fal mögé bújva két katonát, de azok nem csinálnak semmit csak kuksolnak. Mit kell csinálni? Help!
  • TheZsenyka
    #9
    Bocsánat, rossz helyre tettem a hozzászólásomat (hozzákérdésemet)

    Moderátor!!!

    Plíz töröld ki. Köszi.
  • hiba
    #10
    most vicceltek? ezeka kepek tok benak ...
  • Jabba
    #11
    Csak azért lehetnek ilyenek mert alma vagy ...
  • TheZsenyka
    #12
    HÁHÁHÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

    A L M A

    HÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

    :D
  • zaki
    #13
    alma...
  • [HUN]PAStheLoD
    #14
    alma?
  • Dynamic
    #16
    Na ez is megjelent!

    Medal Of Honor Allied Assault Breakthrough (c) EA 54x15 MB DEVIANCE
  • Dynamic
    #17
    Amúgy király, mert nem győzöm fel meg leszedegetni az alap MOHAA-t.Vagy lan party, vagy kiegészítő miatt.
  • Csacsi
    #20
    Az nfo file szerint kell az eredeti. Sajnos Én kölcsönadtam, így még nem tudtam kipróbálni, pedig tegnap este szívesen nyomtam volna már egy kicsit... :((
  • Punker
    #21
    plz linket ahonnan le lehet szedni.
  • [Jakuza]
    #22
    Koli HUB.
    [HUN]tig
    Elobb toltottem fel hozza. LANos igy gyorsan szedheto tole.
  • Punker
    #23
    ez DC? mert akkor hülye vagyok hozzá :(
  • [Jakuza]
    #24
    Igen DC
  • Punker
    #25
    hogy kell beállítani? DC++ 0.25-m van ....
  • Dynamic
    #26
    Hát újdonságot nem igazán hoz a játék.Unalom ellen jó, de semmi több.Gyengébb géppel rendelkezők (kb. 1,5 Ghz+gef3 alattiak) vegyék le a grafikát, mert az elején vért fognak izzadni, úgy belassul(homokvihar miegymás).
  • Marcus_
    #28
    Serials:
    8DFF-XP3M-ZR11-JD95-ZKNH
    NX3T-XADH-1111-P6U5-XLUA
  • Dynamic
    #29
    ...és még:

    L5KB-32WY-B6G5-6747-YQ49
    ADL4-HFJD-E38B-5AYG-8WLV
    93LL-HUB4-XKFC-EGXT-2LG5
    UM6W-H75N-67D6-PG8H-THGJ
    CN99-A94W-Q2JG-4K3Q-44EK
    52MV-ZYNC-8RM3-L5M5-2YWG
    42RH-PNLU-J2R2-TDA9-K4Z2
    BY7X-ZA8G-7TE2-GDT4-3J39
    WWDD-K4T5-SLF2-DLN2-D4AK
    WDBT-NTLK-DEBT-N44R-LU8C
  • Marcus_
    #30
    Az lehet h a Spearhed felment az alap MOHAA-ra ez meg nem,mert nem UK v. US verzió?????

    Faszom,most honnan vegyek angolt?
  • robrose
    #31
    Nem kell angol. Töltsd le ezt:
    v1.11 FULL PATCH!!! (13.5 Mb)
    Ebben benne van a magyarítás, illetve a patch, ami fel is megy. Nálam működik.
  • IMYke2.0.0.0
    #32
    Ebben nincs a magyarítás!
    A magyarítás külön 32 MB!

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapjaimon ::. Sync és Extra
  • Kandurex
    #34
    Nah ,van olyan mint a COD?
  • Marcus_
    #35
    robrose:

    Köszönöm közben én is rájöttem és megy!

    Mindig én vagyok a béna...:-))

    Szerver lesz?
  • Dynamic
    #36
    Szerintem gyengébb, vagy max. ugyanolyan mint a Sperhead, de lehet, hogy csak kezdem unni a MOHAA-t.
  • Punker
    #38
    lent le van írva elméletileg
  • Emery
    #39
    ITT A MEGOLDÁS:
    1. run regedit
    2. keresd meg ezt: [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA Games\Medal of Honor Allied Assault\1.1.12.130]
    3. a 130-at írd át 200-ra , hogy így nézzen ki: [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA Games\Medal of Honor Allied Assault\1.1.12.200]
    4. ezután már simán felmegy az 1.11-es update a spearhead cd-rol és utána maga a SPEARHEAD vagy BREAKTHROUGH is!!!
  • Zagash
    #40

    Akinek nem megy fel az 1.11-es patch (UK-US hibaüzi), az kattitson ** IDE **, utána Open-re, vagy magyarban a Megnyitásra, majd a felugró kérdésnél a Yes-re.

    Ha hozzáadtad a regisztrációs bejegyzést, már mehet is fel az 1.11-es javítás.



    (egyébként, ha valakit érdekel, a hiba forrását az egyik legnagyobb feltörőcsapat bénaságában kell keresni, mert a MOHAA megjelenése előtt a Fairlight cracker team kidobott egy hibás verziót, melyet csak úgy nevez mindenki, hogy "korai béta", ami nem tartalmazta az eredeti játék egyik windows regisztrációs bejegyzését. Az 1.11-es patch pedig erre keres rá a regisztriben és ha nem találja, leáll az UK-US hibaüzenettel. Egy két nappal a korai béta kiadása után természetesen már hozzá lehetett jutni a normális verzióhoz is, melyet a Deviance csapata készített el. Jellemző, hogy még ma is mennyien használják a Fairligh hibás MOHAA CD-it.)
  • I.C.ram
    #42
    Multi rész milyen? Mi az újdonság?
  • Punker
    #44
    téged nem találtalak meg de szerencsére másnak is fenn van, thx a tippet :)))
  • Breki33
    #45
    a játékról írjon már valaki bővebben please
  • hykao #47
    Zagash: Tervezed az "áttörés" magyarosítását?
  • Dynamic
    #48
    Én már írtam róla 1 mondatot.Többet nem is igazán lehet.Meglepetésekre senki ne számítson.Tankvezetés,löveg robbantás,rab szabadítás...a szokásos dolgok.Egy sima kiegészítő, aminek ráadásul még nagyobb a gépigénye az előzőekhez képest.
  • gyraph
    #50
    Szaladj le a folyó partra koppanásig, aztán fordulj balra, menj a falig koppanásig és fordulj balra....nehezen lehet észre venni a kis "utcát", ha nem mész el addig :)
  • Dynamic
    #52
    Elvileg nem kéne meghalnod.A hajó felrobban meg rázkódik, utána magadhoz térsz és ott vagy továbbra is a felborult hajóban.
  • robrose
    #53
    Eléggé érdekes lett a megdőlt hajóban a mászkálás:))
    Soxor azt sem tudtam, hogy merre vagyok:))

    Van már bloodpatch is!
  • Dynamic
    #55
    5000-0000000-0000000-5068