117
linkelni, linkelni...
  • hooah
    #117
    Sziasztok
    Kéne kis segítség, tanács Beats Dre Dre témában. Studio 2-el kapcsolatban lenne pár kérdésem. Aki tudna válaszolni pár kérdésemre az kérem írjon itt vagy privátban.
  • Skyvolker10
    #116
    Valaki segítene abban, hogy a Razer Chimaera fejhallgatót, hogy kell összeszerelni? Odáig meg van, hogy: bedugtam a konektorba, bekapcsoltam ezt az állványt, csatlakoztattam a gépbe 3.5mm-es jack kábelen, bekapcsoltam a fejhallgatót de szinkronizálás után sincs hang, csak egy zúgás.
  • Skyvolker10
    #115
    Logitech G430
  • Firerock
    #114
    Logitech G930 WIRELESS GAMING HEADSET-ről van valakinek véleménye/tapasztalata?
    Igazából nem játékra hanem zenére és filmre kellene,néha játékra is. 25 ezer forintért tudnák hozzájutni az USA-ból.
  • Palinko
    #113
    hello. szeretnék venni már egy rendes fejhallgató+ mikrofon kombót. eddig max 6000 rig költöttem rá azt hittem azért már kapok értelmeset, de elengedte a ragasztó a kis hangszórókat, lerohadt a bőr, foszlott, szétment a varrás, minden gány előjöttek a cuccoknál. ajánljatok már valami rendeset, az se baj ha drótnélküli. keretet nem adok de próbáljatok a földön maradni :)
  • 89Payne90
    #112
    sziasztok!
    Lenne egy olyan kérdésem hogy szeretnék venni egy fejhallgatót otthonra zenére és játékra használnám 30000ft a keretem rá és az lenne a legjobb ha sennheiser vagy mondjuk beyer lenne mit ajánlanátok??
  • Ekos
    #111
    Üdv!
    Kérdésem az lenne hogy, Sennheiser hd 203 és a sennheiser hd 202 között mekkora a különbség.Jobb vagy nem jobb a 203, 400Ft az ár különbség az árgép szerint.
  • suhanc47
    #110
    heló, van egy fejhallgatóm ( Technics RP-F290) asszem úgy kb 100 db-es, ha veszek egy olyat, ami meghaladja a 100 db-t, akkor lényegesen lehet hallani a külömbséget? jobban, tisztábban, hangosabban szól?????
  • Dundidio
    #109
    Technics RP-F800

    Tuti király darab,már nem gyártják sajna...15 rugedli volt az ára anno...Jó kis füles,szuper mélyek,tiszta magashangok...Aki talál valahol használtan, annak nyugodtan ajánlom...
  • HD JOHNNIE
    #108
    Sziasztok!

    A vezeték nélküli fejhallgatókkal mi a tapasztalat? Érdemes, nem érdemes? Van most egy vezetékes, de le szeretném cserélni vezeték nélkülire.
    Üdv!
  • Eddmegleves
    #107
    Sziasztok. Zenére, játékra keresnék fülest PC-hez. A minőség fontosabb mint az ár de olyan 30-40ezret szánok rá. Valami tipp?
  • RelakS
    #106
    agybadugós állítható hangerejű sennheiser fülesekről mi a vélemény?
  • Narusco
    #105
    sziasztok
    vettem a napokban egy logitech USB headsetet, 12k volt, de az a baj hogy recseg. ha belefujok a mikrofonba, azt visszahallom a hangszórókból. semmi driver nem volt hozzá. ventrin mérgesek hogy recsegek, egyik ismerősöm szerint csak be kell állítani. valakinek vmi ötlet, hogy mit csináljak?
  • CharrDen
    #104
    Sziasztok!
    Valaki tud ajánlani egy USB-s headsetet, ami lehetöleg 5ezer körül van?
    Köszi!
  • gabinjo
    #103
    Sziasztok!
    Működésképtelen Speed link SL 8736 PC hadset-tet vennék. Ha van valakinek, írjon a [email protected]. Köszi!
  • Sewen
    #102
    Sziasztok!
    Fejhallgatót szeretnék venni PC-hez,foleg játékra és néha filmnézésre használnám,max 10.000 Ft-ot szánnék rá,de jobban örülnék,ha 5.000 Ft körül tudnék maradni.Tudna esetleg valaki ajánlani valamilyet?
    Már megnéztem párat és találtam olyat,ami tetszik: Sharkoon Rush Gamer, Speed-Link Medusa Stereo,esetleg Logitech Digital Precision Gaming,de az utobbiról olvastam rossz véleményeket.
    Megköszönném,ha valaki írna véleményt ezekrol,vagy ajánlana jobbat!
  • szamovar
    #101
    Valaki tudna egy leírást vagy véleményt mondani erről a tipusról - Samsung SBH700?
  • msstz
    #100
    utóbbi lett.
  • Zomil
    #99
    Sziasztok!
    van egy speedlink 5.1 fejhallgatóm, de sajnos elromlott, ha tudtok pls. ajánljatok egy jó szervizt, nagyon megköszönném
    ugy gondolom javítható, mert szvsz csak a zsinorban szakadt el a vezeték
    ha lehet privátban küldjétek a linket/cimet, mert nem szeretném ha reklámmal gyanusitanának vkit :)
  • msstz
    #98
    bocsi, nem tudok linkelni, mert nem vagyok 30 napos (haha). De egy AKG K530ról és egy Sennheiser HD555-ről van szó.
  • msstz
    #97
    http://www.argep.hu/product_419458.html

    vagy

    http://ipon.hu/webshop/product/sennheiser_hd_555/22295

    szerintetek?
  • FlyHigh
    #96
    Tegnap kaptam kézhez a Steel Siberia fülesemet. Rendben van a magas, közép és mély hang, bár űberbrutál basszusra nem kell számítani, de úgy szól ahogy kell. Főleg technikásabb dnb-el gyötörtem, de kapott In Flames-et is, szerintem kitűnően szól. Kényelmes nagyon, könnyű és a microphone része is iszonyat érzékeny, simán tisztán veszi 1-1.5m távolságbol a normál beszédet. Aki egy fullos és extrém kinézetü fülesre vágyik annak bátran ajánlom! 15e körül lehet megkapni itthon.
  • Tend
    #95
    Nos, ahogy igértem: Egyszerüen nagyszerü, csak az az egy baj van vele, hogy nem tudod a zenét hallkan hallgatni, mert muszály addig tekerni a hangerőt, ameddig bírja a füled.Ja és ami nekem, mint nem hozzá értőnek fontos, ha hangosítod a zene hangerejét, akkor a mély közép magas szépen emelkedik. Nem úgy mint egyes "olcsó" fejhallgatóknál, hogy a basszus erőssége félúton megállni látszik. Szépen, tisztén szól.Ajánlom mindenkinek aki viszonylag olcsón minőséget szeretne.
  • Tend
    #94
    Sirus86:Kösz a választ, csak már egy kicsit későn jött. Megrendeletem a KOSS-t, a héten valszeg megjön. Majd beszámolok, remélem nem fog számomra csalódást okozni.
  • Feck
    #93
    Sziasztok!
    Én most akarok venni fejhallgatót, de nem tudom melyik legyen...
    A Sennheiser HD 202, és HD 215-ös közt gondolkozom, de csak akkor venném az utóbbit, ha a 202-esnél szebben szólna...
    Hol lehet az országban ilyen boltokat találni?? Gondolom főleg Pesten, oda meg nem járok minden nap, de szart sem akarok rendelni... :S
  • Wescone
    #92
    Hello Mindenki!
    Fejhallgatókat nem érdemes rendelésre vásárolni, mert ha nem tetszik a hangja, körülményes cserélgetni. Mp3 lejátszóval, discman-nal és olyan zenével, melynek ismeritek a hangképét, kell fejhallgatót vásárolni menni. Törvény szerint 3 napon belül vissza lehet vinni az árúcikket a boltba és kötelesek kicserélni (vagy visszafizetni a termék árát), minden magyarázat nélkül. A képlet egyszerü: addig kell cserélgetni az árút, mig rá nem akadtok a megfelelőre.
    Amúgy mindenkinek más a hallása. Ha tegyük fel én istenítek egy fejhallgatót, sőt, meggyőződésem, hogy a legjobban szól az összes közül, egyáltalán nem biztos, hogy más is osztani fogja a véleményem.
    Szóval, a fejhallgató vásárlás személyes űgy!
  • Sirus86
    #91
    Tend: Vegyél helyette Sennheiser CX300-at vagy CX 55-öt. Nekem utóbbi van. Olyan mélye van ha kell,hogy kissebbfajta orgazmus lesz elöször hallgatni ;)
  • lemongrass
    #90
    6éve "gyűröm" az MDR-V700-asom, de a hangja még mindig gyönyörű...
    sony 4eva /és úgylátom az árát is tartja (zaj-ban 45-ért vettem 2002-ben)/
  • Tetsuo
    #89
    Na tessek, erre vettem 1 sennheisert..
  • Nightwish006
    #88
    Hello!
    Nekem egy szimpla kérdésem lenne, mégpedig, hogy nem-e létezik valami program amivel egykis +hangerőt meg mélyet tudnék varázsolni a fülesembe.
    A hangkártyám eléggé ratyi...
    Amugy most vettem egy szimpla fülest (sennheiser hd201) van valakinek valami tapasztalata/véleménye róla?
  • Tend
    #87
    Sziasztok!
    Szeretnék venni egy ---KOSS PORTA PRO--- fejhallgatót 9900 Ft-ért.
    Trance zenét hallgatok. Notebookra lenne csatlakoztatva, valamint mp3 lejátszóhoz használnám.
    Ezek alapján szeretném ha adnátok tanácsot.
    Csak ez a fejhallgató érdekel, vagy ilyen árban, minimum ilyen minőságű más típus(pl. sennheiser, sony, AKG,...)
    Megvegyem, ne vegyem meg, avagy mást vegyek.
    És jó lenne ha meg is indokolnátok a véleményeteket!
    köszi
  • RussT
    #86
    Hello
    Zárt fejhallgatót keresek, amiben jó a mély is (föleg az), a magas meg ne legyen zavaró

    Sennheiser HD215 (16E-ért)
    Sony MDR-XD400 (14E-ért)

    minkettő 15 körül van, melyik lehet a jobb? (Jó lenne ha irna olyasvalaki aki ismeri a két tipust/márkát vagy esetleg volt alkalma belehallgatni mindkettőbe)
  • Maxtreme
    #85
    Pontosan.
    Ráadásul egy AU1 manapság igazán nem nagy beruházás. (~5k-ból meg lehet úszni) Azt meg ugyebár mondani se kell hogy mennyivel jobb bármelyik integrált szemétszarnál' :)
    Ha sikerül rá felerőszakolni az AU4 drivert, akkor pláne jól jár az ember (mint pl én :) )

    Nameg azt se felejtsük el hogy játékokban is jópár fps növekedést hozhat az inteegrált hangkódek kiiktatása, mivel nem zabálja meg az x százalékos cpu időt.
  • EmThor
    #84
    bizony bizony, meg kell adni a módját: most vettem fülest -persze nem ilyen profi- de ac97-en is veszettül szólt a régi philips "mindenkinekilyenvan" hp200-ashoz képest, most x-fi-n pedig még szebb :)
  • Maxtreme
    #83
    Azé hülye nem vagyok hogy Sokol rádióhoz luxushangfalat vegyek xD
  • EmThor
    #82
  • Maxtreme
    #81
    Au1@4 :)
  • EmThor
    #80
    legalább ac97-ről szól?
  • Maxtreme
    #79
    Én 1 ilyennel rendelkezem:

    Monacor MD-6200
    Professzionális sztereó monitor fejhallgató
    2-utas, zárt konstrukcióval, koaxiálisan egybeépített, titánbevonatos membránú hangszórókkal, rendkívül áttetsző, szélessávú, valósághű hangvisszaadással.



    Eddig amit hallottam életembe fejest (nem 1et és nem 2őt) mindent üt :)
  • EmThor
    #78
    megoldódott