26
  • Benedekco
    #26
    nem nt-be lopták te! XP-be!!
    NEM mind1
  • Benedekco
    #25
    megengedem neked a rajongást!
  • Benedekco
    #21
    Kiváncsi vagyok orra hogy meddik kell az embereknek ez a szarrendszernek nevezett hulladék!
    Már az MS-Dos 5.X, 6.X is fos volt, a Win 2.X 3.X is, a Win95 1 hulladék, a Win98 már kezdett javulni, a Win98SE mégjobb lett de a WinME 1 trágya, a WinXP szintén jobb lett ez lett az eddigi legjobb MS Windows csakhogy szinte monden ami jó azt a Linuxból nyúlták ami meg szar benne az megmaradt a 3.1-ből a 95 és a 98 -ból! Ja a Microsoft még az NT-t is elbaszta! A következő Windows valószínűleg megint 1 kicsit jobb lesz amit a Linuxból fognak nyúlni! Nem tom azaz tudom de akkor sem értem, hogy az emberek miért használják a winsavot. Vannak sokkal jobb rendszereik is Linux (redhat, SUSE, uhu, 100másik), UNIX, mittomén, van még 1millió rendszer! !!!JA és van 1 grafikus rendszer a MenuetOS ami nem több mint 1 FLOPPY!!! Vette az adást a tisztelt publikum??? 1 darab floppy! Grafikus, van benne 1 Wolf3d mint játék WWW.MenuetOS.org !! érdemes +nézni és kiróbálni naggyonn frankó!
    ennyi
  • watermark
    #17
    hm...ezek szerint WindowsXP a négyzeten még
    Kr. u. 4008004.év előtt fog megjeleni.
  • CAD
    #16
    buxa: a win2k es az xp melyik reszet nem teljesiti esszeru hatarokon belul?
  • Lion
    #15
    :))
  • watermark
    #11
    :) ijen az evolucio:D
  • watermark
    #10
    kerdezhetsz nyugodtan, de hogy tudok-e ra valaszolni...hm...az mar az en bajom:)
  • [HUN]PAStheLoD
    #7
    2004 október?? höhöhö olimpia :))
  • Yfel
    #6
    Én meg épp most gondolkozom, hogy visszalépek XP-ről 98-ra...

    Y
  • zippofcy
    #5
    Vagy addigra mar nvidia se lesz :)
  • SoDI---
    #4
    Ja hogy jövő október.
    Hülye vagyok :)))
    Nem szóltam semmit.
  • SoDI---
    #3
    Kicsi furcsa, hogy a minimum 512 Mb RAM-ot (ajánlottan 1 Gb-ot) szerető rendszert már ősszel ki akarják dobni...

    Nekem semmi bajom nincs még az 1 Gb-tal sem, de nem hiszem, hogy akár nyugaton elterjedt lenne, hiszen játékra nem szükséges ennyi, és még hozzám hasonlóan autodidakta módon se foglalkozik senki 3D/videó szerkesztéssel.

    Vagy optimalizálják a memóriaigényt a MS-nál?
  • inaki ramirez 1
    #2
    és ezzel is mennyi gond lesz.....
  • watermark
    #1
    heh, addigra a proci mondjuk 4 GHz lesz, es a wincsi pedig 200-300 GB? es talan GeForce 6?