22257
  • CSOCSO
    #203
    unreal 2 sehol sincsen ehhez.. lehet hogy texturailag kb egy helyen van de eszméletlen sokkal jobban vannak kidolgovaazok a repedezett falak szétdobált széttört fala...
  • Skynet
    #202
    Szép a game ellennék vele régen bírtam a metroidot snesen meg gameboyon:)
    De azééé Unreal 2 valljuk be szebb volt..Bár ilyen rövid videóból aztán baxottul nemlehet ezt kijelenteni..visszavonva...faxtuggya:)))
  • Skynet
    #201
    pilla most hesszelem a metrojdot:)
  • CSOCSO
    #200
    lehet.. blitz honlapján jártam már.. és veilside holnapján is..
  • CSOCSO
    #199
    tötöm..metroid video?
  • Skynet
    #198
    Nice supra:))))

    Blitz Sky-t már láttad?:)))
  • Skynet
    #197
    Naná hogy tok felszerelkeztünk már ilyenekre külön erre a célra gyüjtöttünk egy rakás pénzt digitális kamerára...másfél év alatt ki is tudtuk perkálni..:)))
  • Skynet
    #196
    http://www.vwlightnings.hu/downloads/egyeb/turbo.htm

    neh...így néz ki a kocsi alul a két belsőnézetes videó...a második jobb ott már melegebb a turbó...Baszottjó amikor behörög a motor és bekapcsol aturbó:)))
    az a tipikus gázadás: sssSSSSSSSSSS vátlás: srr..:))))
  • CSOCSO
    #195
    köszike.. kamerázzuk két oldalrol:) egyszerre incar meg outcar:) és tudsz kép a képben -t csinálni?) nah?
  • CSOCSO
    #194
    had mutassam be JUN AKIRA SUPRÁT:)
  • Skynet
    #193
    passz lehetnemtom haver szervezgeti a sráccal a dolgot én kamerádzom meg maj szerkesztem a videót:)
    De maj mekkérdezem.
  • CSOCSO
    #192
    wow... arra a videoklipp forgatásra mehzetnék?:)))))))))
  • Skynet
    #191
    Turbósbogaras ember nagyon elvetemült...1-2 héten belül megyünk videóklippet csinálni a kocsijáról,felhúzta a turbónyomást így 300 lóerő körül van...saját tervezés az egész alap vw motorra garett t3-as turbóval...most tervezi a 450 lovasat...az naaagyon fog ütni...650 kilós kocsi 450 lóval farmotor hátsókerék...arrranyos:))
  • Skynet
    #190
    Nemnagyon a gyorsulási versenyeket szeressem,ott utcai gépek versengenek:))
  • CSOCSO
    #189
    japán GT szoktad nézni? mondjuk ott a Suprák a legjobbak..
  • Skynet
    #188
    Ha köll akko szojjá adok linket:))
  • CSOCSO
    #187
    :)
  • Skynet
    #186
    Hmmhja...dragsterek márkicsit máshanguak a legtöbbje nemis benyával megy hanem draggázzal..
    250 lovas turbós bogár belsőnézetből nemérdekel? azis fütyül tüsszög..meg ha ültél már bogárban akkor van összehasonlítási alapod...eléggé lehengerlő hogy mászik a kilóméteróra:)))
  • Skynet
    #185
    De a németeknéál van rá esélyed amúgy hgy elmegy mellettük egy szem gyöngyszemük a blitz nissan skyline..:))
    Lehet ha a tulaja lennék akkor örök életemre collgate mosoly ülne az arcomra...:))))))))
  • CSOCSO
    #184
    skyline is rohadtul tetszik nagyon zoral arca van.. a hátulja már kevésbé tetszik.. supra viszont midnenhonnan.. nagy japcsi mangás szemeivel isteni:)
  • CSOCSO
    #183
    az ja.. a turbo.. suprának van gyönyörű fütyülős,hapcizós hangja.. aaaaaaah...én egy vieot láttam 1500lovas drag suprábol de ugy recsegett hogy nem lehetett felismerni a hangját
  • Skynet
    #182
    Sprát már énis láttam az elterjedtebb...a skyline-t féltik a japók...Sajna qrvakevés van belőle..

    Asszem hja nemtuti.
  • Skynet
    #181
    csocso az üzemi hőfokot a turbo miatt kellik,de ez bennevan minden turbótuningolt kocsinál...Ültem 250 lovas turbós bogárban annál is várni kellett..:)

    Hja a hang az csúcs...az egyik videóban egy skyline 400 méterről állóhelyzetben bőget aztán indul...olyan hangja van megszégyenít egy nascar versenyt...de kb 250-300-al megy el a kamerás mellett a 400 méteren...megvan a gyorsulás ára:))))
    De a suprában is meg a skyban is ha hang ha nem a legjobb a süvítő turbó:))
  • CSOCSO
    #180
    amugy lehet mindent tuningolni 1500 lovakra... de minek? láttad már JUN AKIRA suprát?
  • CSOCSO
    #179
    azé van pár supra itthon!!!! én személy szerint 2 feketét és 1 fehéret szoktam látni.. és hidd el hülye lennék ha nem suprám lenne.. tutui tuningolnám.. de kb 450 lora.. és mindenből sport alkatrészt vennék..
  • CSOCSO
    #178
    Veilside tetszett nekem is de mindegyik auton az van:))) pedig nagyon durva az optikai tuninguk is..
  • Skynet
    #177
    1 milla skyline nincs gt-r szériából sajnos az egész világon...Európában 1 vagy 2 darab van amcsiknál 20-30 darab japánoknál meg párezer...

    Nhaj ha milliomos lennél akkor lehet hogy amagyar utakra nem vennél suprtá sem semmilyen ültetett sportkocsit:))))))))
  • CSOCSO
    #176
    semmi baj. lehet hogy van 1500 lovas skyline.. de az ilyenekkel nem nagyon lehet utcákon mászkálni..olyan hangjuk van hogy recseg minden!!! meghát ezek már amugy is igen kényes motorok...vigyázni kell rá mennyit hajto öket meg minden..egyszer láttam videot ilyen autokrol..elég gáz hogy meg kő várni az üzemi hőfokot és nem hidegen indulni az autoval..eg hasonlok:)..
  • Skynet
    #175
    Amúgy bocs igazad van az 1500 lovas dragster a legdurvább utcai skyline amivel MENNK UTCÁN 1300 lóerős Veilside skyline:)
  • CSOCSO
    #174
    amugy egál igen mert ahogy néztem ugyan ugy gyorsulnak.. :)
    csak mondom hogy attol mert 1 milla nissanbol ... mondjuk 20 darab 1000 lo felett van az nem sokat dob az átlagon.. az átlag 300 és 1200 között van..tehát olyan 600.. mondjuk ha suprám lenne és milliomos lennék se tuningolnám ennyire a kocsit.. me minek... csak szétpörög az egész motor..
  • Skynet
    #173
    Azt nem mondtam hogy minegyik az bazeg:D
    Széplenne mindenki 1000 ló fölötti skyline-al mászna:))))
    de ha azt veszed hogy van ilyen és van 850 lovas akkor a 850 lovas kb a közép...

    Hja és az a 270 ló kb egálban van a 320-addal mert az alapsupra a skylinenál nehezebb...tehát kb 1 szint..:)
  • CSOCSO
    #172
    értem én hogy a könyebb elönyben van.. de ne arrol beszélj hogy van egy(!!!) 1500 lovas auto amin utcábal is mennek.. nekem is van 700 képem .. 200 videom a suprárol és általában 600 körül vannak az utcaik.. 1000 fölött meg már inkább dragsterek vannak..igaz láttam már 1200 lovas utcai suprát 3 turboval ..de azért mert van 1-2 vagy 10.. attol még nem ez az átag..
  • CSOCSO
    #171
    most nézem skyline fan oldalakat.. ez a gtr és gtrv vagy mi.. mindegyik 270 loero körül van.. ezalapbol kevesebb mint az alap supra ami 320 lo..
  • Skynet
    #170
    csocso: gyorsulásra szerinted egy hasonló erővel rendelkező kocsi ami nehezebb az jobb?:)))

    Skyline videólelőhelyet ha gondolod mondok ott tesztelik neked az 1000 lovasat...nitro sehol...De annál sem amelyik 12.76 alatt eléri a 300 kilót...

    1500 lovas igen utcai: fékpadon tesztelik utánna utcán mutatják ahogy megy aztán gyorsul kettőt..
    Nitro nincs benne...

    Amúgy nem szídom a suprát mer a második kedvenc kocsim:)
    Csak azt montam hogy ha egyforma lóerejü kocsi ellen megy aminek kisebb a súllya akkor kikap...és ez igaz bármire.
    Ha belekúrsz egy 1000 lovas motort egy vwbogárba akkor az 1000 lovas skyline is kikap mint az állat,mer a bogárnak feleannyi a súllya...:)
  • CSOCSO
    #169
    nekem is két 2cd van suprábol...és nemcsak supránál de minden másnál is az ilyeneket NOS al adják meg mert több:))1500 lovas autok utcai?? nahjo:))))) én itt befejeztem erre nem vagyok kiváncsi.. főleg arra hogy a supra gyengébb:)))))))))
  • Skynet
    #168
    123456789: nahja a magyar gyorsulásiversenyen a kocsik 90%-a 4hengeres gépek,sok a fosadék suzuki is..
    Ha kész lesz a hungaroring és lesz újra ott gyorsulás akkor már TÉNYLEG 400 méteren fogják nyomni és a 4hengeres hacsak nincs bennük nitró úgy el fognak vérezni mint a huzat...:)))


    csocso: javítom:tehát van ami gyengébb nem 155 ló és 12.76 alatt van 300-on..Gt-R32-es sky:))
  • Skynet
    #167
    Csocso: Nos nincs se a 850 lovas se az 1500 lovasban sem...:)))
    1500 lovas pedig nem dragster,hanem utcai mellesleg van kisebb erejó is ami szintén nem dragster és 12.76 alatt van 100-on...Van 2 cd-nyi anyagom skyline gyorsulásokról...Nem dragsterek:)))))

    Suprák nehezebb kocsik gyorsulásuk a skyline-nál gyengébb.

    De mint láthatod Supra is japán gép:))
    Amúgy luxus kényelem...lehet jobb abban a merci de másban nem:))

  • CSOCSO
    #165
    és azt nem szabad elfeledni hogy azért a merci kétszer kevesebbet eszik mint akármelyik tuning csoda és kétszer annyi luxus van benne:))
    amugy hamerci akkormár SLR McLaren
  • CSOCSO
    #164
    de ez más:))))az turboval meg nos al annyi!!! ezt is tudnod kell:) tudom mert vágom én is.. hja közepes tuning meg nem 850 hanem 600 lo körül van!! utcára 850-1000 már a top!!!!!!! 1200-1500 as gépek már dragsterek!! suprábol is van 1500 lovas!! sőt ott a JUN supra világtartó 400 fölötti végsebességgel..
  • Skynet
    #163
    Hja és azt sem szabad elfelejteni hogy a kocsi 1.2 tonna...vagyis könnyű:))