22257
  • nearo
    #22137
    Nem csak ezért olvastam vissza, kíváncsi voltam egyébként is a hsz.-ekre.
  • Toroco
    #22136
    hűűű ezért képes voltál visszaolvasni több száz hozzászólást?!
    van ráérős időd. ezért nem kellett volna visszaolvasnod, nyugodtan beírhattad volna. de amúgy nem emlékszem hogy irtak volna ilyet rajtad kívül, hogy butitsuk le az autót.
  • nearo
    #22135
    Hali!
    Most kaptam a játékot két hete, azota 3szor kipörgettem. Az egyik pályával nagyon meggyűlt a bajom és csak úgy poénból kiszedtem a kocsiból minden teljesítménynövelő tuningot. Teljesen meglepődtem, amikor láttam, hogy a többi autó is ugyanolyan lassú, mint én. Így könnyedén megnyertem a futamot és mehettem tovább. Tehát ez egy tipp mindenkinek, akinek nagyon nem megy valami. Bocs, ha esetleg lett volna már, de az utóbbi néhány-száz kommentben nem láttam, többet meg nem fogok visszaolvasni.
  • nesto
    #22134
    végigvittem, ha kell 100% mentés írj
  • setuh
    #22133
    hi!
    lehet jatszani neten a jatekkal ha nem eredeti?es ha igen akkor hogy csinaljam mert a patchet nem engedi hogy feltegyem amit o automatikusan leszed.

  • rockyboy
    #22132
    srry citromail.hu-ra
  • rockyboy
    #22131
    Nekem kéne a mentés és írtam az [email protected] ha itt vagy AtiRadish akkor lécci nézd meg a leveleidet mert küldtem nekem 1-et és erre az e-mail címre majd küldd el pls
  • AtiRadish
    #22130
    Nekem van 100%-os mentés,akit érdekel írjon oszt elküldöm vagy feltöltöm valahová. ([email protected])
  • nesto
    #22129
    engem is érdekelne. köszi előre is.
  • rockyboy
    #22128
    Helló nincs meg vkinek az nfsu 1-nek a full mentése naon kéne!!!!!!!!!!!!
    Ha megvan valakinek lécci küldje el a [email protected] címre. Előre is köszi : Dávid
  • nesto
    #22127
    patch 1.4 után kéri a cd-t, újra creckelni kell? vagy mi?
  • Belliar
    #22126
    Most hogy látom ezt a topikot, eszembe jutott hogy milyen fantasztikus játék az Underground!Úgyhogy valószínű hogy holnap 1. dolgom lesz felrakni és nyomni a tuningot ezerrel, ezután pedig ha már feléledt ismét az NFS láz akkor jöhet az Underground 2, szerintem a Most Wantedet kihagyom, nekem elég volt 2X végigvinni, mert nagyon elbaszták ezek a búval baszott baszadékok:D!És jöhetne már a Carbon, nagyon kíváncsi vagyok rá!
  • RelakS
    #22125
    passz :) Régen játszottam vele, és ezért nem fogom feltenni ^^
  • The Fugitive
    #22124
    hol találom meg a sima underground egyben a finomhangolást??? mert én nem nagyon vettem eddig észre.
  • RelakS
    #22123
    Van a játékban is, meg a kormányok meghajtóprogramjában is!
  • The Fugitive
    #22122
    Hi!
    nincs ehhez a játékhoz valami, amivel lehet állítani a kormány érzékenységén? igy nagyon szar vele játszani. nem mozgatom a kormányt kb 1 centinél tovább, de a kerekek már totál elfordulnak :S:S:S azt hittem ennél jobb kormánnyal játszani. pls valaki help!
  • SZilaJMaGGoT
    #22121
    Akkor tulajdonképp neked egy account kell amihez regisztrálva van az nfsmw eredeti cd-kulcsal... Egy cd-kulcsot csak egyszer lehet felhasználni....
  • felhasznalonev
    #22120
  • felhasznalonev
    #22119
  • felhasznalonev
    #22118
    nem tud senki semit?
  • felhasznalonev
    #22117
    nem saját csak valahonnan letölteni vagy ijesmi.
    egyépként majd lehet játszani csak ha az egyik használja pl:2óráig és utána kilép akkor a másik tudaja majd használni
  • felhasznalonev
    #22116
  • SZilaJMaGGoT
    #22115
    És aki neked adja a cd-kulcsát az hogy fog majd játszani??
  • felhasznalonev
    #22114
    kopka itt egy:6vuu-32a7-ode1-5gh2-jdev
  • felhasznalonev
    #22113
    hali szasztok!
    Létszi írjon az aki tud nekem adni egy cd kulcsot mert a kariert meg a kihívásokat is unom.Szeretnék neten nyomulni de nem eredeti a játék és ezért nincs cd kulcsom.
    VAlaki dobjon meg egy cd kulcsal a most wantidhoz!
  • Toroco
    #22112
    Need For Speed Most Wanted Black Edition - HKZonda

    serial number:

    PL33-NKML-S49X-DR7W-6MY9
    YY4U-P4SD-TQHA-W3SY-XQWC
    J3N6-67ZK-WSU3-JUKS-JCCN
    22E6-WR9D-WK8Y-3YT8-PRHX
    4ZS2-JPSD-LZUL-X4U9-QSQU
    Y68Y-CENV-35KQ-8AZ5-KAKV
    WNSA-RC8E-NUDV-GHTY-PCKT
    U5QY-C62G-2NGQ-RDMQ-DZSX
    JMMV-XTXT-RSUQ-JD8Q-L9UW
  • kopka22
    #22111
    hali.most wantedhoz telepitő kódot megtudná adni vki?kösz
  • blur55
    #22110
    nem tud valaki egy pályaugró kódot a játékhoz? mert nem birkózom meg az egyik pályával
  • Molnár Barnabás
    #22109
    Szerintem nagyon jó ez a játék
  • blur55
    #22108
    valaki mondjon egy egyszerű módot arra, hogy hogyan lehet feltenni a sima underground mellé a most wantedet, mert mindaz, amit irtatok, kicsit nehéz nekem...
    nem tudom pl. hogy hol kell átírni a registry-t...
  • zummlencs
    #22107
    helló
    tud valaki segíteni abban hogy hogyan tudok az NFS 5 Porsche játékba saját zenét tenni Pl:mp3-at
    köszi előre is
  • Richard90
    #22106
    törtel lehet multizni??
    ellenőriz vmi cd kulcsot
    már nem emlékszem rá..,
  • laliking
    #22105
    sztem gyenge neki a vidkártyád..
  • nesto
    #22104
    feltelepítem a játékot és minden csak kék meg szürke a menübe a gombokon pedig kiolvashatatlan a szöveg, lehetséges hogy azért van mert csak minimal-ra volt feltelepítve? (kb700MB) ? Please help
  • laliking
    #22103
    Tud vki nekem mondani olyan oldal(aka)t ahonnan, autókat modokat esetleg pályákat lehetne leszedni a gémhaz? Ha magyar az nem akadály :)
  • Web mester
    #22102
    Jó játék!
  • laliking
    #22101
    http://www.serials.ws
  • Olivérs
    #22100
    Valakinek van eredeti cd key-e a most wanted hez mert csak így megy online!
  • Toroco
    #22099
    itt levan irva a nyitó oldal alapján. bele még nem néztem http://nfsmwonline.uw.hu/
  • RelakSfromhome
    #22098
    ITT nincs. A N4S:MW topikban sincs!