22257
  • LIGHTEYES7 #22257
    Vagy! Megvenni a jatekot akár használtan!
  • fradiking35
    #22256
    Szia!

    Nálam is ez van, kb. 20 verseny után kilép játék és puff, kezdhetem elölről. Szerintem le kell tölteni az összes létező crack-et, patch-et, meg minden létező vackot, valamelyik csak működni fog és végig lehet vinni a játékot. Jön a Húsvét úgyis, most lesz időm ezzel szórakozni. Majd beszámolok, ha sikerült valamit összehozni.
  • tigeroo
    #22255
    sziasztok!
    A 14/111 verseny után, amikor megvan az első címlap akkor kilép a játék, speed.exe crash hibaüzenettel. A neten a kompatibilitási módot írták, de ez nem oldotta meg a problémát. Valami ötlet?
  • Midtjylland
    #22254
    Nekem nem működnek a mentések, mindig elölről kell kezdenem a karriert! Miért van ez?
  • nearo
    #22253
    Tényleg undorító mennyire csal a gép... fú hogy gyűlölöm, direkt bevár, felérek 2 secre mögé, aztán rákapcsol, és bizonyos pályákon vért izzadva sem lehet utolérni, ha nem hibáz. Szerencsére szokott hibázni azért, de bizonyos versenyeket legnehezebb fokozaton kb csak így tudok megnyerni, hogy a gép hibázására építek. Pl market street, meg terminal... és inner city is néha, de azon csak egy kanyar van, amit a gép fénysebességgel vesz.

    Btw amiért benéztem: nektek sikerült már valaha megszerezni a driftrekordos címlapot? Én sokáig arról se tudtam, hogy driftrekordhoz is létezik címlap, nemhogy megszerezzem, olyan messze voltam a megszerzésétől, mint Makó Jeruzsálemtől...
    Pályától függően egyetlen (!) kör alatt kell összedriftelni 100-250ezer pontot. És ma végre sikerült... nőtt az e-péniszem :D azért embertelen meló összecsúszkálni ennyi pontot. Egy körön keresztül folyamatosan chaindriftelek, és akkor köv körre átmegy a pontszám, és akkor már csak mégegyszer annyit kell összeszedni a kör végéig... kb így sikerült az utolsó driftes pályán underground módban (107. talán?) egy imprezával.
    Régen ha 20-30ezer pontom lett egy driftből már soknak számított, most meg ha elkapom a ritmust 80-100-ig is eljutok :D

    Fú de régi játék... :D
  • akyyy
    #22252
    csaj volt jaja, valszeg Samantha :D

    amugy valoabn rég votl de elfogott a nosztalgia :D

    mennyire idegesítő amikor a gép csal :S
  • nearo
    #22251
    Én szerintem az elveszett, de ez csak tipp... ha samantha féle verseny volt, akkor annyira talán nem gáz, TJ adja a jó tuning cuccokat.
  • mester1987
    #22250
    Az az Underground 2-ben volt. Ebben elvileg a licenszelt versenyre írta, de akkor ahelyett nincs másik?! Rég volt az szent :)
  • AdamBast
    #22249
    tán minden versenyt meg lehet utólag is csinálni. rég játszottam a játékkal, de nem ebben van a "map mode" amiben ott van minden verseny?
    vagy az az nfsu2 lenne? rég volt már.
  • akyyy
    #22248
    véletlen elutasitottam egy versenyt (valami szivesség), ez vissza fog jönni, vagy amit jott volna jutalom, bukta?
  • ben2004
    #22247
    Sziasztok! Hogy kell beletenni a 100%-os mentés? Windows XP
  • Metalmilitiakid
    #22246
    Hali!
    Próbálom feltelepíteni az underground 1 et, de installnál amikor beállítom, hogy hova telepítse és rányomok a next re, akkor eltűnik az install képernyő, megjelenik egy mappa a kijelölt helyen, kijelölt névvel, de semmi más nem történik. 2 verzióval is próbálta. Xp s laptopra próbálom telepíteni.
  • Romyyyy
    #22245
    Nem tudja valaki, hogy honnan tudom letölteni a Need for speed underground 2-őt?
    Előre is köszi
  • quarkmaster
    #22244
    oszt esetleg hamachi?
  • BBencze
    #22243
    Az ne is izgasson, hogy ez Undercoverhez van nem Undergroundhoz.
    Cortinaar: Azért nem tudsz neten gamelni mert az EA Games már rég leállította a szervereket.
  • Cortinaar
    #22242
    Sziasztok!

    Eredetiben van meg, mégsem tudok csatlakozni a szerverre, hogy online játsszam.
    Mi lehet a baj?
    1.4 van feltéve.

    Köszönöm

    Corti
  • Carloska
    #22241
    friss folt a játékhoz!!!!!!!!!

    Need.for.Speed.Underground.Update.1.0.1.17-BAT

    http://www.uploadjockey.com/download/8161563/N.fSUpdate.1.0.1.17-BAT.rar
    http://rapidshare.com/files/197367792/N.fSUpdate.1.0.1.17-BAT.rar
    http://www.tinydl.com/games-download/18931-need-for-speed-undercover-update-1.0.1.17-bat.html
  • Hydroceph
    #22240
    Hali, miért nem tudom feltelepiteni?:o
    bedobom mindkét lemezt daemonba, elinditom serialt beirom stb, beallitom h hova tegye, ranyomok h next vagy install nemtom már, es nem tortenik semmi, eltunik ablak, kicsit pörög a homokora aztán ennyi.
    gondolom volt már ilyen, par oldalt visszaolvastam de sok ez
  • SZilaJMaGGoT
    #22239
    Boltban kétlem, hogy van szerver... XD
  • mikiking
    #22238
    Gyerekek az miért van,hogy telepitem a játékot,vagyis csak a kód beirásáig jutok el.mert megnyomom a nextet,kiirja hogy hova telepitse,megnyomom a nextet és semmi. eltünik.tolt egy kicsit.és nem jon ki semmi
  • gabuka
    #22237
    valaki tudja hogy kell a u2be a 100%-os mentést bele rakni
  • ffxi
    #22236
    BOltban?
  • 94mike
    #22235
    nem tudja v.laki honnan lehet az NFS undeground2 hez servert taállni?
  • underground2
    #22234
    nem tud véletlenül valaki egy olyan Online programot az NFSU1-ez, hogy neten tudjad vele játszani?
  • PrisonMan
    #22233
    C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\
    (Meg kell jeleníteni a rejtett mappákat!)

    Itt egy nagyok jó kis FAQ a játékhoz.
  • ffxi
    #22232
    xD
  • John Cena
    #22231
    írok ide:p régen volt írva:P
  • Dark Angel 666
    #22230
    hova helyezi a játék a mentéseket ?
    ujra fogom a windows telepiteni és nem szeretném ha elvesznének az eredményeim
  • nearo
    #22229
    Én nfs3-at ajánlom osztottképernyőzésre, szerintem az a legjobb. Főleg, mert lehet benne zsaruzni is :)
  • ffxi
    #22228
    Régebbiekkel lehet.
  • Higany
    #22227
    Szasztok! Csak egy kérdésem lenne. Lehet-e ebben a játékban osztott képernyővel játszani? Vagyis ketten egy sz.gépen? Ha nem, akkor melyik NFS-be lehet? Köszi!!
  • nearo
    #22226
    ha nem mondod, hülyén halunk meg
  • hiej
    #22225
    én nem szeretem az undergrandot
  • nearo
    #22224
    asztapicsa b+, iet nem eltékelni...
  • miilann
    #22223
    bizonyára.
  • ffxi
    #22222
    Asszem neten.
  • miilann
    #22221
    hogy lehet multiba jáccani? =,="
  • PrisonMan
    #22220
    Siikerült kijátszanom!! Kösz szépen mindenkinek a segítséget! Mostmár irány az underground 2 :)

  • PrisonMan
    #22219
    111/111

    Most küszködök az utolsó pályán (a 112-en), tudnátok adni valamilyen startégiát/kódok/trainert, amivel nyerni tudnék?
  • PrisonMan
    #22218
    Nem, a legkönnyebben

    Hmm ezt a telmesítmény-fejlesztés dolgot jó tudni, ha lesz még elakadásom ki is próbálom!