106
Nem tulzas ez egy piciket?
  • Jano
    #57
    Naná! Benyomnak egy Winampot sáffölbe azt kész! :DDD

    Persze lenne egy ember, aki nyomatná a muzsikát, de nem lenne sztárolva csupán azért, mert meg tudja állapítani mi tetszik a közönségnek...
  • Tikal #56
    ööö, igazatok van részben, a dj-k többsége nulla, de milyen lenne egy diszko dj nélkül? Betolnának egy CD-t oszt hadd szoljon? :))
  • Jano
    #55
    A "didzséskedést", mint munkát a karmesterséghez tudnám hasonlítani. 0 (azaz nulla) képzés szükséges hozzá, amennyiben valakinek van egy pici érzéke a zenéhez, de a közönség kiemel egy-egy embert, akit úgymond elismer, és ezzel ők nagy pénzeket keresnek. A diszkók, nagyzenekarok simán működnének ezen emberek nélkül is, de valamiért mégis ott vannak, el vannak durranva maguktól, és igény is van rájuk.
  • Munch
    #54
    Hát én még normális DJ-t nem hallottam... mondjuk helyből hányingerem van ezektől a mixelős faXom zenéktől. Az összes DJ egy nulla. Aki azt mondja, hogy igenis nagy dolog keverni, az a balfasz, nem az aki szidja. Ez olyan, mint rajongani a senki valóságshowsokért, pedig azok se csinálnak semmit. Kismocsok meg egy beképzelt paraszt, köszönni se tud, az idétlenkedése meg egy szánalmas szar. A többi Dj-nek is az, de ez már végképp nevetséges. A DJ-kedést pedig szakmának végképp túlzás nevezni. Szebbet keverek NO DISC-el, mint ahogy Dííídzséé sterbinszky beül a milliárdos studiójába, és az 50.000 ft-os pécével megcsinálja a cd-jét, és hajrá jelenjen meg. Komolyan mondom mindjárt kiadok egy cd-t. :DDDD
  • Tikal #53
    Pedig ha a tuc-tuc zene kedvelői tudnák honnan is ered a DJ szakma, melyik műfajbol, bizony elcsodálkoznának egy páran :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #52
    DJ ... ma má mindegyik csak tuctuc -ot tud (fog,akar) keverni! nincs is rendes alapanyaga hozzá! Tuc-tuc-ból csak tic tic lehet max! szal ez csak a diszkóbuziknak való (teljes diszkó IQ-ja max. 40)
  • Tikal #49
    náksi meg brunner, a legnagyobb idioták, béna pöcsök lol
  • Aquli
    #48
    kismocsokot elegge utalom, a jatszott zene minosegerol meg ne is beszeljunk azt se tudja mi a kommersz, mi az underground... tiszta segg nem tudja hol van, mit csinal, nem erti a korulotte levo vilagot.
  • Davidus
    #47
    Ez a Náksi egy rém.
  • ThePartyFace
    #46
    Ehh:)
    Meg egy szak-zseni
    Nekem van itton 1210es es cdj-100s is...hat hagy ne kezdjem el sorolni, hogy mennyivel jobb a technics;)
  • CSOCSO
    #45
    te sem tudsz sokat... 120 ezerből veszel egy pio cdj 100ast amivel bár scratchelni nem lehet de minden mást meg lehet vele csinálkodni.. és van rajta 3 effect is ( zip, wah wah, jet) nálam volt pár napig egy numark keverővel..hát akkorát ökörködtünk hogy jujj.. no és nembeszéltem akkor az 1000esről ami...khm..huhhh
  • ThePartyFace
    #44
    Kis illusztracio
  • ThePartyFace
    #43
  • ThePartyFace
    #42
    Azert haborodtam fel, mert egy ilyen "naksiekhiperszuperkiralyok" klub plakatjan lattam meg a nevet...ebbol rogton kovetkeztettem a jatszott mufajra. Mellesleg a "nagy" Spigi neve alatt volt a neve.
    Sz'al szanalmas a....
  • VinylToy #41
    "...Mocsi a mixalbumon 15 hatalmas partisláger..."

    ATB, Aquaqen, Jan Wayne, szánalmas megint csak ezt tudom mondani :((
  • VinylToy #40
    Hát ezekután azt mondom hogy tényleg a dj szakma szégyene lesz ez a csaj, Náksi pffffffff mennyyyeeeeeneeeek aaaa piii......-ba!
  • Mike
    #39
    aha, de nagyon képben vagy!
    szóval te nézed ezeket az adókat, és a szemét műsorikat?
  • VinylToy #37
    Hallottad már zenélni, egyébként nem rég a Budai-val találkozott egy műsorban, mivel Imi a kedvenc DJ-je szóval nem biztos hogy Lászkecsöpööööttt játszik a Mocsok, félreértés ne essék én nem védem, de amíg nem hallottátok zenélni (ahogy én sem) addig nem kell fikázni egyből, ez a baj itt Magyarországon, fáj a más boldogsága!

    Szánalmas!
  • Randal
    #35
    3000 éve? hááát nemtom, én úgy tudtam, hogy a rómaikak vezették be a cirkuszt. pontosabban a kocsiversenyeket, gladiátorversenyeket, meg a többit és ez kb Kr. előtt 100 környékén volt (lehet hogy tévedek)
  • Breki33
    #33
    és csalja a baratnojet :-)
  • VinylToy #31
    Miért fáj az hogy ő is szeretne valamit kezdeni magával, előtte is zenélt, most hogy benn volt a műsorban kihasználja a lehetőségeit, ha tényleg profin csinálja engem nem érdekelne, hogy hol volt és mikor és milyen szemléletet képvisel!
  • Breki33
    #30
    akkor most a roma leszbiknek a legjobb az országban? :-)))
  • Gery1980
    #29
    Jövőre meg majd Ibizán láthatjuk Monika Kruz-al back to back-et nyomni
  • VinylToy #28
    Haver az a baj hogy te se tudod mit beszélsz! :))
    CD-vel nem lehet bulit csinálni???

    Mixelnek CD-vel is!?

    Mixelnek CD-vel is!?


    Szóval a témához ez egyáltalán nem kapcsolódik, azt meg hogy előtte már zenélt, ez így van, szóval most hogy ismert lett szerintem ha ő ezt akarja csinálni és van hozzá érzéke, elhivatottsága, akkor miért lenne baj?!
  • ThePartyFace
    #26
    Sok a pancser...
  • Davidus
    #25
    Ja különben én is DJ vagyok mert DJ a monogramom:)
  • Davidus
    #24
    "DJ Kismocsok... Nem túlzás ez egy picikét?"
    Miért lenne túlzás? A többi DJ-n csak azért nem vagy kiakadva mert nem ismered őket:)Meg attól hogy leszbi meg VV még lehet akár jó DJ is. A DJ szakmáról meg annyit hogy nem Kismocsok lesz az eslő "hozzá nem értő" a szakmában:)
  • Yetike
    #23
    Ez az egész "benne voltam a vvben mostmá sztár vagyok" nevetséges. Már az elitélendő aki egyáltalán jelentkezik ilyen "valóságshowba" (aminek nem sok köze van a valósághou), ráadásul ha még utánna ebből is akar megélni (lsd majka, gyergyusz? stb stb). Szép mai világ.
  • ThePartyFace
    #22
    Epp ezt magyarazom...oke, hogy media sztar, meg tele van velem minden pletyka magazin es a szutyok kereskedelmi tevek, de azert tulzas, hogy ugyan ilyen siman egy teljesen mas szakmaban is elhelyezkedjen. Hanyok ettol!
  • Gery1980
    #21
    JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉZUSOM:DDDDDDDD
    Mi jöhet még?:DD
  • SoDI---
    #20
    Mé', nem az övé?
    Még a TV-ben is benne van! :-)
    Ismeri az egész ország! :)
  • ThePartyFace
    #19
    Amugy nekem nem a leszbikusokkal van a bajom, hanem azzal, ha valaki leszbikus, akkor mar rogton ove a vilag...:P
  • ThePartyFace
    #18
    Mondjuk...a zsak megtalalta a foltjat:)
  • ThePartyFace
    #17
    VV nelkul tudod mikor hivtak volna meg Bp egyik "legkiralyabb" szorakozohelyere...
  • SoDI---
    #16
    Volt a Fókusz-ban is.
    Már apát is kiszemeltek maguknak.
    Ha elvonatkoztatunk attól, hogy a pokol tüzén fognak elégni, nekem semmi bajom velük.

    Amig két lány, addig nem gond :-)
  • Dynamic
    #15
    Jah, én tegnap olvastam, hogy Kismocsok és Rita együtt élnek és gyereket akarnak...Bázzzz
  • Dynamic
    #14
    Lehet, hogy félre vagyok tájékoztatva, de úgy tudtam, hogy már régóta valóban "dídzsézik".
  • SoDI---
    #13
    Igazságtalanok vagytok, nekem pl. kifejezetten tetszett az a kép, ahol Kismocskos a Zsoltikával smárolt (Blikk, vagy Mai Lap cimlap)
  • Galy
    #12
    ecsém, ennek a mondatnak semmi értelme! :DDDDDDD
  • Galy
    #10
    kinek van baja a leszbikkel????