118
Milyen balesetet láttál? (live)
  • Cat #118
    Meghalt a szerdai balesetben a motoros...(Székesfehérvár - Fejér megye)
    2006.03.23. csütörtök 08:08


    Kórházba szállítását követően életét vesztette az a 34 éves motoros, aki szerdán délután szenvedett balesetet Székesfehérváron a Kadocsa út Seregélyesi út kereszteződésében. Az eddig rendelkezésre álló adatok szerint egy Opel Astra sofőrje feltehetően figyelmetlenül váltott sávot, aminek következtében a mögötte a belső sávban haladó motoros a jármű hátuljának ütközött.

    A balesetet szenvedett 34 éves székesfehérvári tartózkodási hellyel rendelkező fiatalember életét a gyors orvosi segítség sem tudta megmenteni. Kórházba szállítását követően meghalt. A baleset körülményeinek pontos feltárására és a felelősség megállapítására szakértők bevonásával vizsgálatot indítottak a székesfehérvári rendőrök.
  • gordon 24
    #117
    Váoooo!
  • SötétBarom
    #116
    Eccer haverokkal mentünk 80al trabival, kézifék, aztán megpördültünk, megborultunk, leszakadt a tető én meg az út közepén tértem magamhoz a kocsitól néhány méterre.. Hátul ültem, 4en voltunk össz. Senkinek sem lett komoly baja (varrni azér kellett) A csávó aki az anyósülésen ült, enyhén ittas volt és ő húzta meg a "vészféket".. Belülről elég para volt látni ahogy emelkedik a kocsi jobb eleje..
  • DJ Skyline
    #115
    ezt...csináltam én is képeket...gallériámban vannak...még annyi infót,hogy meghalt a sofőr,aki egy 30 éves nő volt,és volt egy 1 éves gyermeke...ő túlélte karcolás nélkül!:O
  • MASERATIBI
    #114
    Ebbe max igazad van. A 78-as annyibol jo , hogy vannak helyek ahol ket-ket osztott sav van, es nallam is az volt a helyzet, azert nem kerultem dugoba.

    Volt ra pelda 1 defekt miatt 3:20 perc volt, hogy bejutottam a lincoln tunelba. Amint latom te is kint vagy. /merre?/

    Nem en kaptam a defektet.
  • CSOCSO
    #113
    szep.... en akarhanyszor megyek akarhol, a legkisebb semmiseg miatt is masfel oras dugok szoktak kialakulni..
    egyszer tobb mint 1 orat alltunk a dugoban a 95 oson mert a masik oldalon tehat a betonfalak tuloldalan tortent valami baze... hat faszom:( kivancsi egy nepseg ez az amerika...
  • ghost cb
    #112
    Kerettörténet? Vagy csak kivitte valaki elégetni?
  • MASERATIBI
    #111
    Pontosan a 78-as uton keszult a foto, hatha valki tudja hol van , hisz ha jol lattam masok is jartak mar kint.
  • MASERATIBI
    #110
    Ez lett a vege. Szerencsere pont nem jott auto, es igy, telibe lehetett fotozni.
  • MASERATIBI
    #109
  • MASERATIBI
    #108
  • MASERATIBI
    #107
    Ez ket eve volt. Mentunk haza melobol es NEW YORK elott par merfodel lattunk 1 baromi nagy fustot, kivancsiak voltunk, hogy mi lehet az. Nallam mindeg ott van gep. Levettem a sotetseget, es ahogy haladtunk egyre nagyobb volt a vegen pedig elottunk langolt 1 nem kismeretu auto. Remelem nem sertek meg senkit ha a fotokat kozze teszem.

  • ghost cb
    #106
    Már kb. másfél éve, állok a Mammut 2 előtt, szokásos dugó, csajt várom. Nézelődök, amikor egy nő a barátnőjével elindul a zebrán a villamostól, és egy Skoda rendőrautó, álló helyzetből, amikor eléér a csaj beletapos a gázba és elbassza, de úgy hogy a csaj majdnem szaltózik... Semmi villogás, sziréna, hogy miért megy át a piroson... Aztán kiszáll a rendőr, nem mond semmit, de a tekintet kb. annyit mond, hogy mit keres ott a csaj, (semmi bocsánat, vagy valami) az fölkel, leporolja magát, mondja semmi baj, és elmegy... Én meg tátott szájjal figyelem mi folyik ott.
    Mondjuk így én se hinném el, de tényleg ez volt... Kb. ekkor tudatosul mekkora erő van egy autóban, mert meg se rázkódott meg semmi a csaj meg már repült is előre, furcsa volt látni.
  • Vlala #105
    Tavaly nyáron bicajoztam, előttem felborult egy bicikli, mind a három utasa megúszta komolyabb sérülések nélkül...

    Autóbalesetekről tudnék mesélni.
  • sweech
    #104
    egyszer még óvodás koromban olyat láttam, hogy beleestem egy kútba
  • menyus77
    #103
    akkor te is zugloi vagy.
  • ghost cb
    #102
    Minden nap azzal járok...
  • menyus77
    #101
    Ősszel a 81-es troli maga alá gyűrt egy nőt; én már csak annak voltam kb fél percig a szemtanúja, ahogy a tűzoltók kiszedik. A formalitás kedvéért mentő is ott volt, bár igazából feleslegesen. Durva volt az biztos. Volt pár baromállat, aki fényképezte a mobiljával. Az meg már gyalázat.
  • Frank99
    #99
    Az én nevem Marika
    me' lábamban a karika...
  • Frank99
    #97
    itt nem ez volt
    egy a zebra előtt tilosban (5 méteren belül) álló trabant miatt történt.
    az öregasszony meg olyan kicsi volt, hogy még a Trabi fölül sem látszott ki, ráadásul a szembe jövő szerint majdnem futott...
  • Braveheart
    #96
    hát igen... az a szabály, hogyha be nem látható útszakaszon közlekedsz (pl. kocsisor eltakarja a zebrát), még lassabban kell menni , mint amit a táblák/szabályok megszabnak, mert számítani lehet rá, hogy pl. a zebrán át akar vki menni...
  • Frank99
    #95
    néhány éve takarásból a zebrán elém futott egy cigány öregasszony. Derékcsigolyája és bal lábszárcsontja bánta.
    Meg nekem 39.000 Ft-om +30 ügyvédnek, hogy nem bették el a jogsim.
    Hiába féktávolságom belül volt + takarás volt + úgy 30-35-el mentem, én voltam a hibás, mert zebrán volt....
  • Braveheart
    #94
    amúgy ha valaki szeretne ilyen "balesetes" videókat, képeket nézegetni, látogasson el a www.ogrish.com oldalra, de ott már igen durva dolgok vannak, aki nem bírja meg se nézze
  • Braveheart
    #93
    egyszer miko hazafelé mentem, láttam hogy egy 10 emeletes tömblakás előtt nagy tömeg van... odamentem, befurakodtam a tömegbe, és látom, hogy egy fickó szétlapulva fekszik a betonon, kiugrott a 7edikről... majdnem ráléptem az agyának egy kis darabjára, úgy rántottak félre.... fújj
  • shaba23 #92
    Balesetet nem láttam, ellenben csütörtökön voltam boncoláson. Az is éppen elég durva volt...
  • nemcsakfél
    #91
    csak egy baleset volt.fejendobták egy tévével.
  • PResident Evil
    #90
    akkor meg kár fáradoznod !!!
  • nemcsakfél
    #89
    úgy is kimoderálják ne sírjon a szád
  • PResident Evil
    #88
    állj már le...
  • nemcsakfél
    #87
    Knéziről nem tudtok vmi friss infót?
  • Jano
    #84
    Szegény!
  • Astaroth
    #83
    nekünk egyszer a macskánk kilapult lábbal jött haza.Valószínű autó ment át rajta!Aztán meg is döglött.
  • Carlos
    #82
  • PetruZ
    #81
    Nem lehetett volna lemenni, a 4-esen ott bal oldalt végig fasor van, jobbra meg egy kisebb árok (a Fegyvernek - Tszentmiklós közötti szakaszon történt, a 'miklósi tábla előtt pár száz méterrel). A baj az volt, hogy elmértem a szemből érkező kamionokat, és nem számoltam arra, hogy az elől haladó IFA jobbra akar majd menni. Gondoltam, megelőzöm az elsőt, besorolok mögé és majd a tábla utáni egyenes szakaszban leelőzöm azt is.

    schoma: Az IFA már éppen elkezdte a kanyarodást, szóval nagyon lassan. :)
  • schoma
    #80
    Akkor sem értem...
    Nem látta a két kamiont?
    Mennyivel próbálta megelőzni?


    Na mindegy...
    Az a lényeg, hogy megúszta.
  • RelakS
    #79
    Jobbra lekanyarodó ifa? Kb 4-5km/h :)
  • schoma
    #78
    Milyen lassan ment az az IFA, ha te satufék után 50nel rongyoltál bele?
  • Mike
    #77
    Erről most az jutott eszembe, amikor gokártozás közben szinte teljes sebességgel beleszálltam öcsémbe, aki éppen beleakadt egy kanyarban a gumikba előttem (Mogyoród - magyar pálya)

    némi horzsolással megúsztam
    persze nem ártott, hogy volt bukó a fejemen
  • Mike
    #76
    és balra a szántásba nem lehettt volna menni?
    vagy fák voltak?
  • PetruZ
    #75
    Pár éve, a 4-es főúton, Törökszentmiklós előtt, szemerkélő esőben, nyálkás úton, egy Golf II 1.6 GTD-vel (öreg autó, nem vén autó, húzott, mint az állat :) ) előztem egy lassú IFÁ-t, de kiderült, hogy nem az volt lassú, hanem az előtte totyogó másik IFA (ami ráadásul indexelés nélkül jobbra készült lefordulni). Szemből két kamion tépett felém, inkább az IFA hátulját választottam. ABS ugye, nuku, kénytelen voltam satufékkel "operálni", kb. 50-nel szálltam bele a hátuljába. Szinte karcolás nélkül megúsztam (öv be volt kapcsolva), csak a fejemen lett egy kis púp :) Az autó is képes volt egy kis "kezelés" után lábon hazamenni (kb. 250km-re), a bal eleje nyomódott be csúnyán, plusz a motorháztető. Egy fegyverneki műhelyben húzták vissza az elejét, meg ezt-azt még kalapáltak rajta és ment, semmi komoly főegység nem sérült (vmi zárlatos lett benne és leégett egy kábel, de kicserélték). Még az izzók is egyben maradtak, csak a búrák törtek be, méretre vágtak két átlátszó műanyag lapot és azt rakták be eléjük. :)
    Tudom, én voltam a hülye, azóta kicsit óvatosabb vagyok az utakon...