307
  • Batista98
    #307
    valaki segítene plz?
    ha valakinek megvan az awp mod, az lécci segítsen!
    nem tudom betölteni a mentésemet valmiért mert valami hibát ír ki, mikor megpróbálom. kilép a játékból és kiír egy hibaüzenetet.
    ha valaki tud, akkor segítsen please.
  • Jaka923
    #306
    A konténerek közt van egy vékony rés, amelyen átmehetsz
  • tibi08
    #305
    szevasztok!azt szeretnem megkerdezni hogy keddnél amikor el kell menni gyónni akk merre kell menni mert a térkép mutassa hogy ott a templom de tele van kontenerekell rakva valaki HELP!Pedig egyszer amikor régen jatszottam simán ott odajutottam.Előre is THX.
  • Vasvilla
    #304
    Sziasztok! Egy kis segítség kéne. Amikor bemegyek a rendőrségre kifizetni a bírságot akkor letartoztatnak. Ha nem hagyom akkormeg az a rendőr is nekem jön és lő akinek be kéne fizetnem a bírságot. Szóval teljesen zsákutcában vagyok. Ha valaki tud megoldást írja meg legyen kedves! Előre is köszi!
  • Hookah20
    #303
    DETEKTIV5555! Ahhoz hogy létrehozhass szerver játékot le kell töltened a Postal 2 Multiplayer verzióját. Itt az SG-röl letöltheted. Csak keress rá a letöltéseknél a Postal 2-re.
  • bagozoltan
    #302
    Heló nem tudjátok hogy mi kell ahhoz hogy tudjak a neten játtszani????

    Legyetek szivesek lépésről lépésre leírni hogy hogy kell ezt előre is köszönöm!!!!!!!
  • lestat2000
    #301
    Hello az lenne a bajom h amikor le kell hugyozni az apánk sírját akkor nekem nincs ott a kcisi cipzár jel és így nem tok hugyozni:S:S:S
    Mit kell csinálni h meglegyen ??
  • RNadal1203
    #300
    ha sikerült már akkor bocs de mondom.: be kell menni a rendőrségre. odamenni a pulnál álló rendőrhöz kifizeted a cash-t eljössz oszt készen is van
  • linkinboy
    #299
    Hello!

    Segítség kéne!!!

    Amikor meg kell szerezni vmi jegyet és nem tom hol van!!!!!

    Segítsen vki PLS!!!!!!!
  • bloodthirst
    #298
    A haldetektorral meg rendőröket foghatsz:) Jelez ha rendőr van a közeledben.
  • bloodthirst
    #297
    A házad mögött, a bokrok között van egy eldugott alagút. Ott bemész, majd egy létrán lemész, itt jön még egy alagút (ez már szintátlépős) és ott a bázis. De vigyázz mert tele van Osamákkal.
  • bloodthirst
    #296
    Bemész a kórházba. Látsz a falon zöld táblákat Vend-a-cure felirattal és nyilakkal. Kövesd a nyilakat, mert elvezetnek egy teremhez. Ott lesz egy gép. A jobb alsó részénél vam egy tölcsér. Vizelj bele. Ha jól céloztál, akkor a gép behúzza a tölcsért és kidobja a gyógyszert.
  • VSOPZS1982
    #295
    hello. eljutottam a pénteki napig, de ott megakadtam. kérném segítségeteket. mit kell csinálni a klinikában??????
    előre is köszönöm
  • dani111
    #294
    hello nagyon kéne a postal hoz a teljes magyarositas mert letöltöttem de angol és olyan kell amibe magyarul beszélnek is THX
  • qwertgbn
    #293
    heló! nekem régen megvolt ez a játék meg most töltöm ujra de ara kivini vagyok hogy postal 1 ! van e? vagy csak 2 ő van ! ha igen miért? nincs ujabb része? vagy valami?
  • hellcommander
    #292
    akinek megvan a postal 2 kiegje az írjon má''
    destroyer666 kukac vipmail.hu
  • hellcommander
    #291
    Kurva jó ajáték, csak kár hogy 3 nap alatt megcsináltam normálon, és most újra játszom agresszoron.
    De arra nem sikerült rájönnöm hogy mire jó a radarhoz az a halas faszom??
    És belenézegettem a játék fájlaiba, és láttam olyat hogy föld alatti terrorista bázis. Vajon ez merre lehet?
    Egyébként: http://postalnetwork.org/files/
  • blinty
    #290
    hali! valaki nem tudja hogy hogyan kell csalni a postal 2 apocalypse weekendben amíg még nem játszottam végig???
  • asi2105
    #289
    Hali! Sikerült végigvinnem a játékot. Nem tudná Nekem valaki letörölni itt a fórumban az msn címem-es hozzászólást?
  • DETEKTIV5555
    #288
    Sziasztok! kéne nekem egy kis segítség:)
    mégpedig a problémám oka ,hogy: bejön a főmenü..ott kiirja:

    ÚJ JÁTÉK

    BETÖLTÉS

    Többjátékos

    BEÁLLITÁSOK

    KILÉPÉS
    nah és a többjátékos módon belül a "szerver játék"
    ezzel van a bibi..:) elakarom inditani a saját szerverem és nem akarja
    mert azt írja amikor a "kezdés"re nyomok:" a játék kezdéséhez legalább 1 pályának a listában kell lenni" pedig én az elérhető játékról áthuztam a játszható pályákhoz ahogy azt kell..:S + még felül ki is írja ,hogy: "válaszd ki a játéktipust és a pályák listáját amivel játszani akarsz" na de épp ez az,hogy
    nem tudom kiválasztani mert nem engedi..:(

    segítsetek!! HELP!!!!!!!!
  • asi2105
    #287
    Hali! A rendőrséget már egy csomószor körbejártam, de nem találtam meg a jegyet sehol. Merre lehet?
  • asi2105
    #286
    Ez hosszú. Vegyél fel msn-en aztán elmagyarázom ( [email protected] )
  • Peacemaker
    #285
    Sziasztok!

    El tudná mondani valaki pontosabban ezt a Napalm Gyárból való kijutást? A csövek közül az egyik abban a helyiségben végződik, ahol felszedtem a napalmot, a többi vagy a padlóba megy le, vagy tartályokban ér véget. Nem tudom, hogy lehet kijutni! Segítsetek lécc! Köszi..
  • asi2105
    #284
    Én sajnos kölcsön adtam, pénteken kapom vissza, ha minden igaz.
  • dani000
    #283
    Valakitől kölcsön kaphatnám a játékot? mert nagyon kéne, és akkor át tudnám írni
  • asi2105
    #282
    Igen, könnyű a játék. Sikerült kijutnom.
  • blinty
    #281
    ....nemtom sz.tem nem nagyon lehet benne elakadni...csak mindig körül kell nézni...
  • dani000
    #280
    a csöveken kell menni
  • asi2105
    #279
    Hali! Be van állítva a játékom a túl könnyűre, de még így sem látszik annak. Most a Napelm gyárban vagyok, felveszem a cuccot, aztán felrobban minden, két kijárat van, egyik se járható. Nem tud valaki egy harmadik kijáratot?
  • blinty
    #278
    :D köszi de már végigjátszottam ....párszor....
  • dani000
    #277
    nem töltöttem még le mer nem tuttam hogy a Bitcomet ilyet is tud de majd utána nézek. és ha elakadtál a játékban akkó szólj
  • blinty
    #276
    DANI-már letöltötted? csakmert ha a bitcomet-et letöltöd és azzal rákeresel akkor le tudod tölteni...az tutti hogy megtalálja...
  • dani000
    #275
    olyan helyeket, titkos folyósókat meg ilyeneket találtam a játékban amikor már sokaggyára vittem
  • dani000
    #274
    Nem vasárnapig hanem péntekig vannak és úgy lesz hogy a végén van egy demó hogy kinyírja a feleségét aztán kiírja a szerkesztőket meg hogy hány embert öltél meg stb. és utána visszamegy a főmenübe. 7szer végigvittem brutálisan
  • asi2105
    #273
    Tényleg, Dani végigjátszottad a Postalt? Ha megcsinálom hétfőtől-vasárnapig a küldetéseket, akkor előlről ugyanazok a küldetések kezdődnek újra?
  • asi2105
    #272
    Aha, találtam egy pipát, el is szívtam.
  • dani000
    #271
    igen, ezt akartam mondani, és ott találtál gondolom egy pipát is:D
  • asi2105
    #270
    Sikerült megcsinálnom. A csöveken keresztül kell felmennem az emeletre. Kösz
  • asi2105
    #269
    Igen, ezt már megcsináltam, a mosodába kell elmennem, csak azt nem tudom, hogy hogyan tudok kijutni a felszínre. Felmegyek valami lépcsőn, kijutok egy csövekkel teli helységbe, utána átmegyek a másik helységekbe, az egyikben rámtámad 4 vagy 5 ember, lelövöm őket, aztán ennyi, Innen nem tudok tovább menni. Mert azt látom, hogy van fenn egy emelet, de oda hogyan jutok fel? Csak lefelé tudok ugrani, de onnan már nincs visszaút. Halkeresővel megtalálhatom a kiutat? Vagy megint le kell vizelnem valamit?
  • dani000
    #268
    a sőrfőzdéből ki kell ugrani abból a kis szobaszerűségből ahol vagy, aztán felveszed a cuccost ami abba a szobába van aaztán átmész a másikszobába és ott megnézed magad a tükröbe...és ott jön egy ilyen video