101
te hogyan szoktál mixelni?
  • Buddy
    #16
    a lovak kiszamithatatlanok...hat meg a gazdaik
  • cSuwwi
    #15
    Szerintema tippmixen azért nagyobb eséllyel nyerhetsz, mit a lovin. A lovin a szerencsén sok múlik. Bár a Siófok - MTK meccset én is bebuktam volna, ha megtettem volna.
  • a.carkey
    #14
    A lóverseny a tuti!

    :)
  • PResident Evil
    #13
    bazz...
    tegnap épp ezen gondolkoztam hogy csinálni kellene egy Tippmix fórumot, mondom áhhh hülyeség ugyis van, emg minek az...
    erre meg...
    :DDDD
  • Buddy
    #12
    vigyuk csodbe a szarencsejatek rt-t :))
  • Buddy
    #11
    ha vannak egyebkent tippek, irjatok mar le, mert engem is erdekel
  • Buddy
    #10
    hat engem megkerdezhettel volna :)
    en tutira a siofokra tettem volna
  • OPM
    #8
    nem...
    csak h(azai), d(öntetlen) vagy v(endég)
  • Tikal #6
    de a focihoz nem értek :) nyerni meg szeretnék :)
  • OPM
    #5
    tanácsadóiddal? :)
    úgy nem jó játszani, ha más mondja meg, miket rakj meg...
  • Tikal #4
    Akkor adhatnál tippeket :)
    Régebben játszottam, plusszal zártam, csak azért hagytam abba mert a tanácsadoimmal nem tudtam tartan a kapcsolatot :))
  • Coine, The A&O
    #3
    Régebben szórakázgattam vele, de miután kb. 1500 mínuszban voltam abbahagytam.
  • SoDI---
    #2
    Én csak lottózom.
  • OPM
    #1
    Én még kb 3 éve kezdtem el tippmixelni heti 1-2 szelvénnyel, minimum téttel (100 Ft). Most hogy megemelték a minimumot 200-ra inkább "nagy" pénzzel játszok 1000, 2000 vagy 3000 Ft-tal rakok meg 1 vagy max 2 meccset. Nagyon sokat köszönhetek már a tippmixnek, nélküle nem tudtam volna vieókártyát és winchestert sem venni! Szerencsére elmondhatom hogy nem vagyok mínuszban, ami a pénzt illeti, tehát többet nyertem, mint amennyit föltettem :)

    Most kicsit ideges vagyok, mert az mtk miatt (siófok - mtk 4-2) nem nyertem 15 ezret 200-ból :((

    Ti hogyan szoktatok mixelni? Hány meccset és mekkora téttel?