224
Photoshop help
  • fle go
    #8
    Hi a jobb oldalon levo toolbarban ahol a layerek vannak a kis szem mellett talalhato egy ures kis kocka ha abba beleklikkelsz osszelancolja a lajereket egyutt tudod mozgatni oket es ha a layer options-ba belemesz akkor ott van merge vagz flatten layer! Ha a merge-t valasztod akkor csak azokat a layereket veszi egy layer kent amik ki vannak jelolve! De vigyazz ha flatteneled a layereket az az osszeset egy layer-kent fogja utana kezelni es ha ramaentesz tobbet nem tudod szetszedni hogy layeres legyen. Remelem tudtam segiteni. fle go
  • CybearBoy
    #6
    Így néz ki:
  • CybearBoy
    #5
    7.0-át. Pl ott jobb oldalt be lehet állítani, hogy milyen színű legyen egy rajzolt téglalap, ott is csak lilás árnyalatok vannak, meg mindenhol ahol színeket lehet beállítani. Egy megnyitott kép is lilás árnyalatú lesz. 1. indításkor írt vmit, hogy nem jó a monitor color profile-je, asszem arra mentem hogy azért használja, de lehet az ignore-t kellett volna választani, csak más nem találom, hol lehetne ezt átállítani..
  • barlang
    #4
    Üdv! Honnan lehet a Photoshop 7.0 Ce-t letölteni
    én a 6-ost használom .
    pet
  • Robbb
    #3
    Melyik verziót használod? Én elég sokat nyomultam az 5.0-ás és most a 7.0 CE magyarral. Fejtsd ki bővebben, nem értem mire gondolsz!
    Rob
  • CybearBoy
    #2
    Meg ha pl megnyitok egy képet vele, az is lilás.
  • CybearBoy
    #1
    Üdv! Lenne egy problémám ezzel a progival.
    Az miért lehet, hogy ahol színnek kapcsolatos dolgok vannak, vagy be kéne állítani egy színt, ott csak a lila árnyalatait látom? Semmi más szín nincs...